Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Přenos dat do počítače.

Přenos dat do počítače.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kim muž 09.01.2007 13:04:39

Ahoj, mám model Polar S610, ale nemohu data dostat přes normální infraport do počítače. Infraport je funkční (pokud zkusím uplink, tak se přenos dat z pc do hodinek snaží, ale nakonec zahlásí „uplink failed“), ale při pokusu o přenos přes soft polar performance 3.0 (a i při update na verzi 4.3) se nedaří spojení… Chybu to nehlásí žádnou, hodinky mám nastaveno na Connect… Neví někdo co s tím?

A pak pár dotazů – často se mi stává, že přístroj ukazuje třeba hodnotu 235, což je blbost a naopak – při opakovaných sprintech do mírného kopce je třeba maximální hodnota 139 (což je taky blbost) – co s tím? A jaké máte zkušenosti s fittness testem?

Dík

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.01.2007 15:02:09

  1. viz www.bike-forum.cz tam najdeš tuším řešení (občas se prostě stává, že Polar nebere onormální infráč)
  2. mě se to stávalo taky – ale bylo to tím, že to chtělo pás úplně namočit, ne jen naslinit (ze začátku mi graf klidně vystřelil na tu maximální měřitelnou hodnotu), nebo právě při nějaké úseku to prostě vypadávalo.
  3. nepoužívám, z nabízených používám jen ortostatický test
Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 09.01.2007 16:03:59

Mam na 610 rozbitej infraport , odpolaru mam original port do kompu. Hodinky se nahlasej , ale prenos dat vzdycky selze tak v tretine. V servisu rikali ze je to nejdriv baterka, pak poskrabanej kryt, a nakonec vadna deska. Takze nova za asi cca 3500. Samozrejmne po zaruce. Rikali ze jim tam chodej tak 3 610 mesicne s vadnym infraportem…

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.