Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » hudba a měřič TF

hudba a měřič TF

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Sokolov

Celkem 112 km
Minulý měsíc 0 km

ajinav82 žena 14.06.2011 11:07:56

Ahoj, existuje něco, co mi bude současně pouštět hudbu do ucha a i měřit tepovku? Nebo jedině si obojí koupit zvlášť?

avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 14.06.2011 12:31:43

Byly tu diskuse o chytrých mobilech, ke kterým lze přikoupit pás na BT. Ty asi i hrají.

Motto: No toto!
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

GriseLouve žena 14.06.2011 12:39:20

Jojo, hrají. Nicméně Polar Wear Link, tedy hrudní pás, stojí 2000,– sám o sobě, což je téměř cena toho mobilu. Také jsem ve fázi rozhodování, zda ano či ne. I když hudbu už neposlouchám, ale mít v jednotlivých bězích i tepy mě láká. Jsem hračička. :-|

Motto: >> Kráčíš-li po tenkém ledě, můžeš rovnou tančit ... <<
avatar

Sokolov

Celkem 112 km
Minulý měsíc 0 km

ajinav82 žena 14.06.2011 13:53:17

A co je to za mobily? A co všechno si k tomu musím pořídit aby to měřilo i tep? Jsem antitechnik :o)

avatar

ondine žena 14.07.2011 17:15:49

Adidas micoach si môžeš pripojiť na akýkoľvek prehrávač a okrem merania tepu si na tom vieš zostaviť tréningový plán a bude ti to signalizovať kedy pridať a ubrať atď. Ja nad tým rozmýšľam už dlho, ale stojí to myslím vyše 100eur a nie som asi celkom presvedčená o tom že je to taký skvelý vynález ako sa nás Adidas snaží presvedčiť a že bez neho rekreačný bežec ako ja nemôže žiť. Ale ak to tu niekto máte dajte vedieť či to stojí za to.

Motto: ,,Pain is weakness leaving the body." Tom Sobal
avatar

ondine žena 14.07.2011 17:16:31

Tu si o tom napríklad môžeš niečo prečítať http://www.adidas-mania.sk/…ach-pacer-sk

Motto: ,,Pain is weakness leaving the body." Tom Sobal
avatar

Peč

Celkem 530 km
Minulý měsíc 0 km

Valdin muž 15.07.2011 13:42:29

>> ajinav82, 14. 06. 2011 11:07:56

Já jsem si koupil telefon od Samsungu, který byl speciálně vyráběný s podporou Micoach od Adidasu, kam se dají nahrát libovolné písničky v mp3. Typ Samsung SGH-F 110. Teď už se špatně schání. I když je výběr tréninkových plánů omezený, tak si vyberu. Dobře funguje spolupráce s hrudním pásem i krokoměrem. Navíc je k romu i „rukávek“, kam se mobil při běhu uloží. Teď by měl Micoach fungovat i na telefonech s Androidem, ale podrobnosti nevím, ty určitě najdeš na jejich stránkách, nebo poradí nikdo jiný.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.