Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Nike+ Sportwatch GPS

Nike+ Sportwatch GPS

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

runner.cz muž 14.08.2011 23:16:02

Má někdo s tímto zkušenosti? Dnes jsem si je objednal přes store.nike.com, protože v Čechách nejsou v síti prodejen k sehnání. Zajímá mě hlavně přesnost měření v lese. Dosud běhám i iphone nebo sportbandem.

Motto: runner-cz.blogspot.com
avatar

XXX

WeqweEwrer muž 28.08.2011 21:27:06

Ahoj, presnost behania v lese zavisi od vysky a hustoty stromov. V podstate, ked bezis lesom, aktualne tempo je zobrazovane nespravne, pretoze hodinky zachytavaju iba kazdy stvrty satelitny impulz. Ked vsak z lesa vybehnes, spravne ti dopocitaju vzdialenost, pretoze i kazdy stvrty satelitny impulz staci na vypocet spravnej vzdialenosti. To je moje laicke zdovodnenie. Narazil som vsak na iny problem. Asi po odehnutych 120km prestal fungovat USB konektor. Predpokladam, ze dovodom je vlhkost v hodinkach. Takze hodinky udaje spracovavaju, nejdu vsak uploadovat na webnikeplus.com. Moznost reklamacie je minimalna a momentalne velmi trnista. Predtym nez si objednas SportWatch, precitaj si pozorne forum: http://forums.nike.com/thread.jspa?… Pavol.

Motto: Behej.com
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

runner.cz muž 29.08.2011 09:11:39

Už je mám doma, takže můžu tak trochu hodnotit. V lese dělají docela neplechu, 1× se mi už stalo že pokud běžím jen s nimi a nemám boty s čipem, GPS přestane načítat a nebo načítá moc, běžel sem tak 1km za 1:38 a pod. Když sem doma připojil na nike+ a kouknul na mapku, nestačil se divit, podle mapy sem vyběhl z Uhříněvsi a doběhl domů, což mě tedy dost překvapilo, protože od baráku to mám do lesa cca 2km mezi baráky, kde GPS ukazovala vždy v pohodě, nechápu tedy, kde se vzala ta Uhříněves. Podruhé jsem běžel stejnou trasu i s čipem v botě, v lese v jednom km to ubralo cca 300m. Pouze v jednom, jinak měřili přesně. Z toho odhaduji, že primárně berou data jen z GPS ale když se na delší úsek GPS odmlčí, začnou komunikovat se senzorem? Ale jinak kromě těchto dvou odchylek měří ok, moje změřené trasy to bere s min. odchylkami, propojení na nike+ portál funguje, žádné výše zmiňované problémy jsem zatím nezaznamenal. Historie běhů, kompletní přehledy uběhnutých km za historii účtu propojeného s Nike+…

Motto: runner-cz.blogspot.com
avatar

Brno

Celkem 6971 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:03 (2010)
půlmaraton: 1:42:36 (2010)
maraton: 4:40:25 (2010)

suPetr muž 30.08.2011 10:15:04

tak uvidime jdu do toho za tip runnerovi dekuji…

Motto: nike+ - dailymile - behej
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

runner.cz muž 01.09.2011 22:33:55

Tak dnes jsem se chystal vyrazit a ouha: sportwatch byly zcela vybite. Pritom v utery jsem je nabil doplna. No co, rekl jsem si, asi sem na stole na ne neco hodil a tim zapl hledani gps signalu a tak se vybili. Vzal jsem stary dobry sportband a vyrazil. Cestou premyslim, doma pohledam na foru nike.com a ouha, nejsem v tom sam. Tenhle problem se tam posledni dobou resi. Drive vydrzeli hodinky treba 14 dni bez dobijeni, ted sotva den. Jestli to takhle pujde dal, to je tedy velke zklamani. Asi se opakuje historie nike sportbandu, ktery mel v prvnich seriich problemy s vodotesnosti, synchronizaci atd. Druha rada uz byla v pohode. Takze jestli jsem vyhodil 5000kc za kram co se mi za mesic rozbije, tak to je velke zklamani.

Motto: runner-cz.blogspot.com
avatar

V!RUS muž 19.12.2013 09:50:06

Ahoj tak jak to vypadá s uživateli hodinek? Mě se moc líbí a chtěl bych je koupit ale i na zahraničních webech se píše o různých problémech.

avatar

jimitko muž 12.10.2015 20:04:33

Naběhal jsem s nimi cca 260 km, vše bez problémů (občas 2 – 3 minuty linkování GPS), ale jinak přesné a dobře zpracované. Kvůli úzkému zaměření prodávám: http://sport.bazos.cz/…ky-s-GPS.php

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.