Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Tréninkové boty

Tréninkové boty

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ondra555 muž 07.09.2011 15:24:05

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem tréninkových bot. Po vleklém problému s kolenem to začíná vypadat lépe a pomalu se začínám rozebíhat. Předtím sem ale běhal jenom krosy a tomu odpovídá i moje obuv (samý tvrdý krosky). Teď bych ale potřeboval nějaké více tlumivé, takže asi silniční (většinou budu běhat po zpevněných cestách a na to sou silničky podle mě OK). Co se týče tréninkových bot tak mám obecně dobré zkušenosti s Adidasem a sedí mi i Asix. Naopak mi nesedí NewBalance a Salomon. Vážím necelých 70kg. A mám poměrně úzkou nohu. Cenu bych si představoval kolem 2500kč.

Předem díky za rady.

avatar

Zruč-Senec

půlmaraton: 1:27:15 (2011)

Bystrouš muž 11.09.2011 23:11:08

Zrovna nedávno si kamarád pořídil Adidas Aegis za hodně pěknou cenu asi 1800,– při akci v Adidas outletu v Praze. Bez slevy byly asi za 2k3. Řekl bych že docela slušná tréninková bota, ne moc měkká ani tvrdá. Jeji „závodnější“ verze je Adidas Adios za obdobnou cenu.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.