Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Svitavská desítka

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 06.04.2013
Místo: Svitavy, okres Svitavy, kraj Pardubický kraj
Ročník: 3
Poháry: Iscarex cup
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 10 km
Povrch: dráha, silnice/asfalt
Popis trati: Start na tartanovém okruhu (600 m), přeběhnutí na asfaltový in-line okruh v areálu stadionu(8x 1140 m), cíl na tartanovém okruhu (250 m). V době konání závodů je in-line okruh uzavřen pro veřejnost (brusle,lyže, kola)
Další závody: Šatny v prostorách hlavní tribuny stadionu. Pro zájemce bude k dispozici hlídaný prostor na odložení věcí během závodu. Občerstvení: bude možné v restauraci v areálu stadionu. Pro účastníky hlavního závodu bude připraveno občerstvení dle pravidel ČAS.
Další informace o závodě: Přihlášky: na místě v závodní kanceláři od 9:00, předem na smernice@smernice.cz Závod se koná v rámci veřejného závodu série ISCAREX CUP. V průběhu závodu bude probíhat doprovodný program Atletika pro děti pro veřejnost.
Věkové kategorie: lidový běh
Čas prezentace: 9:00
Místo prezentace: Svitavský stadion - tribuna
Čas startu: 10:00
Místo startu: Svitavský stadion
Startovné na místě: 50 Kč
Odměny: Odměněni budou první 3 závodníci v každé kategorii.
Poslední vítěz muži: František Mahovský: 00:32:30
Poslední vítěz ženy: Anna Krátká: 00:40:01
Webové stránky: http://www.atletikasvitavy.cz
Kontakty: Josef Marek, Ing.
Propozice: Propozice_Svitavska10_2013.pdf