Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

ČSOB Hostivařský běh

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 24.04.2013
Místo: Praha, kraj Hlavní město Praha
Ročník: 4
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 5,6/2,8 km
Povrch: terén
Popis trati: Členové a přátelé Golfového klubu Hostivař mají jedinečnou šanci proběhnout se po perfektně střižených plochách golfového hřiště. Ženy obíhají 9 jamek hřiště jednou (cca 2,8 km), muži dvakrát (cca 5,6 km).
Další informace o závodě: Vyhlašujeme speciální kategorie bosonohých běžců. 95% trati vede po krátce střižené trávě golfového hřiště (fairway). V ceně startovného dostanete tričko, start. číslo a občerstvení.Kat. M 35,M35-45,M45+, Ž35,Ž35-45,Ž45+
Místo prezentace: golfové hřiště Hostivař
Čas startu: 19:00-19:30
Místo startu: golfové hřiště Hostivař
Startovné na místě: 100 Kč
Startovné předem: Na běh se přihlašujte na e-mailové adrese turnaje@golfhostivar.cz, do přihlášky uveďte: Jméno, tel.č., věk, velikost trika Pokud se přihlásíte do 17.4. garantujeme vám objednanou velikost trika!
Odměny: věcné, diplomy, medaile
Poslední vítěz muži: Jan Oppolzer: 19:09
Poslední vítěz ženy: Barbora Soukupová: 11:02
Webové stránky: http://www.golfhostivar.cz/index.php?gid=3863
Kontakty: Jiří Martinka