Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běh Lužánkami 8 km

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 22.03.2014
Místo: Brno, okres Brno-město, kraj Jihomoravský kraj
Ročník: 69
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 8/6,4 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: Tratě vedou po asfaltových a šotolinových cestách městského parku bez možnosti použít tretry. Délka okruhu 700 m - malý okruh, 1600 m – velký okruh.
Další závody: Registrace závodníků v mužské, ženské a dorosteneckých kategoriích probíhá přes online registrační formulář. Žactvo prochází registrací přímo na místě, startovné 50,- Kč.
Další informace o závodě: Tradiční běžecký závod koná se koná v brněnském parku Lužánky v blízkosti centra města, nepřetržitě od roku 1946. Závod je volně přístupný, určen pro všechny běžce bez rozdílu věku a úrovně. Startuje se v 18 věkových kategorií, vč. mládežnických.
Věkové kategorie: dorostenci, m40, m50, m60, z34, z45, ženy
Čas prezentace: od 8:30
Místo prezentace: městský park Lužánky, Brno, SVČ Lužánky
Čas startu: od 9:00
Místo startu: SVČ Lužánky
Startovné na místě: 300 Kč
Startovné předem: 200-300 Kč Online registrace možná na http://behluzankami.cz/registrace_formular.php
Odměny: V každé kategorii ohodnoceni pro první tři závodníky, v hlavním závodě mužů vytrvalců v běhu nas 8000m finanční ohodnocení pro prvních šest závodníků.
Právně odpovědná osoba za závod: Ing. Karel Walter
Poslední vítěz muži: Roman Rudolecký: 00:23:13
Poslední vítěz ženy: Šárka Macháčková: 00:23:53
Webové stránky: http://www.behluzankami.cz
Kontakty: Karel Walter