Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Hradecký půlmaraton

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 12.10.2014
Místo: Hradec Králové, okres Hradec Králové, kraj Královéhradecký kraj
Ročník: 2
Poháry: Iscarex cup, Velká cena východních Čech
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 21,1 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: Velmi rychlý půlmaraton se startem a cílem v historickém centru, spousta osobních rekordů, nádherná trasa (pouze jedno kolo), unikátní kombinace městské zástavby, příměstských lesů a centra města.
Další závody: Přebor záchranných a bezpečnostních složek ČR v půlmaratonu. Součástí programu jsou týmové štafety, závody dvojic, závody dětí a mládeže.
Další informace o závodě: Úžasná atmosféra, masový běh s rodinnou atmosférou, bohaté občerstvení, skvělé ceny, kapacita 1500 běžců. I. ročník VYPRODÁN. Vedlejší závody - štafety, dvojice, dětské závody, dětský program. Online registrace již spuštěna: www.sportvisio.cz
Čas prezentace: 9:00-11:30
Místo prezentace: Malé náměstí, Hradec Králové
Čas startu: 12:00
Místo startu: Malé náměstí, Hradec Králové
Startovné na místě: 550,-
Startovné předem: 300-450,-Kč
Odměny: Finanční odměny pro nejlepší v celkovém pořadí muži a ženy. Hodnotné věcné odměny dle možností pořadatele, poháry, účastnické diplomy.
Poslední vítěz muži: Jiří Čivrný: 01:10:47
Poslední vítěz ženy: Táňa Metelková: 01:19:11
Webové stránky: http://www.sportvisio.cz
Kontakty: Roman Šinkovský
Propozice: leták akce 2014.Jpeg
Facebookhttps://www.facebook.com/sportvisio
Fotkyhttp://sportvisio.cz/zavody/hradecky-pulmaraton/fotogalerie/...