Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Velkomoravský půlmaraton - charitativní

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 20.09.2014
Místo: Staré Město u Uherského Hradiště, okres Uherské Hradiště, kraj Zlínský kraj
Ročník: 4
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 21,1 km
Povrch: jiný, silnice/asfalt
Popis trati: Trat vede z ovocného sadu u Batova kanálu ve St.Městě přes obce Velehrad, Salaš až k Lesnímu penzionu Bunč. Trasa je dlouhá 21,1 km s celkovým převýšením 473 m. Poběží se přes turisticky atraktivní lokality v krásném přírodním prostředí.
Další informace o závodě: Startovné činí 150 Kč a bude věnováno mentálně postiženým dětem v sociálním ústavu na Velehradě. Jestliže se rozhodnete pouze přispět na děti zaplacením startovného a závodu se neúčastnit, je potřeba tuto skutečnost nahlásit do startovní listiny.
Čas prezentace: 8:00 - 9:00
Místo prezentace: Ovocný sad mezi prodejnou Mountfield a cyklostezkou u Baťova kanálu ve Starém Městě u Uh. Hradiště (viz mapka)
Čas startu: 10:00
Místo startu: Ovocný sad mezi prodejnou Mountfield a cyklostezkou u Baťova kanálu ve Starém Městě u Uh. Hradiště (viz mapka)
Startovné na místě: 150 Kč na místě
Poslední vítěz muži: Ondřej Bulis: 1:22:27
Poslední vítěz ženy: Simona Švecová: 1:41:05
Webové stránky: http://www.velkomoravskypulmaraton.cz/
Kontakty: Robert Hájek
Facebookhttps://www.facebook.com/pages/Velkomoravsk%C3%BD-p%C5%AFlma...