Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Frymburská "wellness" desítka

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 24.05.2014
Místo: Frymburk (u Lipna), okres Český Krumlov, kraj Jihočeský kraj
Ročník: 1
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 10 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: Rovinatá nenáročná a rychlá trať vedoucí z Frymburského náměstí po cyklostezce podél břehu jezera v délce5 km směrem k Lipnu nad Vltavou a po otočce 5 km tou samou trasou zpět. Děti běží nebo jezdí na inlajnech okolo malebného náměstí 300, 600 nebo 900 m
Další informace o závodě: Po závodech možnost relaxace v aquaparku a wellness centru. Od 15 hod zábavný program - vyhlášení, živá hudba, skákací hrad pro děti, půjčovny kol a inlinů, večerní běh dvojic s basou piv o basu piv.
Čas prezentace: 8.30 - 12.00
Místo prezentace: Informační centrum na náměstí
Čas startu: 13.00
Místo startu: Frymburk - náměstí
Startovné na místě: 100 Kč
Startovné předem: Bonus: při registraci do 17. května 2014 v ceně startovného vstup do aquaparku Frymburk na 1 hod. zdarma.
Odměny: Věcné ceny, poukazy do místních restaurací, vyhlídková plavba parníkem, víkendový pobyt na Lipně, atd. Pro každé startující dítě malý dárek.
Webové stránky: http://lipnocentrum.cz/cs/frymburska-desitka.html
Kontakty: Martin Řezáč