Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Vánoční desítka Hustopeče

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 14.12.2014
Místo: Hustopeče u Brna, okres Břeclav, kraj Jihomoravský kraj
Ročník: 7
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 9,5 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: Silniční závod pro širokou veřejnost. Tratě 9,5km a 6km převážně po asfaltu, kolem rybníku po pevné cestě s jedním "výživným" stoupáním. 6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí. Zázemí, možnost převlečení a závodní kancelář je ve společenském domě, kde bude také vyhlášení výsledků. Bohaté ocenění pro vítěze i poražené. Každý závodník obdrží při registraci tričko s logem závodu, láhev vína od místních vinařů a další drobné dárky. Závod se skvělou atmosférou, kterou ještě podpoří moderátor Zbyněk Loucký.
Další závody: 6km Běh s úsměvem Dětské závody
Další informace o závodě: Zázemí, možnost převlečení a závodní kancelář je ve společenském domě, kde bude také vyhlášení výsledků. Bohaté ocenění pro vítěze i poražené. Každý závodník, který se přihlásí on-line předem obdrží při registraci tričko s logem závodu, láhev vína od místních vinařů a další drobné dárky. Závod se skvělou atmosférou, kterou ještě podpoří moderátor Zbyněk Loucký z Radia Petrov.
Věkové kategorie: dorostenci, lidový běh, m30, m40, m50, m60, z30, z40
Čas prezentace: 9.00-10.30h
Místo prezentace: Společenský dům, Herbenova ul.
Čas startu: 11.00h
Místo startu: Společenský dům, Herbenova ul.
Startovné na místě: 150,-Kč
Startovné předem: 50,- Kč
Odměny: Věcné odměny pro vítěze. Finanční odměna 3.000,-Kč pro rekordmana tratě hlavního závodu při překonání traťového rekorduv kategorii mužů i žen.
Webové stránky: http://www.fitnessfreedom.cz
Kontakty: Fitness club Freedom s.r.o.