Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Klatovská desítka

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 15.03.2015
Místo: Klatovy, okres Klatovy, kraj Plzeňský kraj
Ročník: 2
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 10 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: Běží se po cyklostezce s náběhy 3 okruhy po cyklostezce , absolutní rovina max. převýšení 2m, minimum zatáček.
Další závody: Přijďte rozšířit naši běžeckou rodinu o další příznivce běhu a navodit tak přátelskou atmosféru. Šatny, sprchy a parkování na místě zdarma. Na každého závodníka v cíly čeká teplý čaj, občerstvení v podobě párků a domácích buchet zdarma. Těšíme se na Vás.
Další informace o závodě: Start a cíl v těsné blízkosti Klatovského krytého bazénu. Při prezentaci každý obdrží startovní číslo,které každému zústává na památku. Poukázku na občerstvení v cíli. Poukázku na volný vstup do šaten bazénu. Poukázku na 100,-kč do Intersportu.
Věkové kategorie: m39, m49, m60, m70, m75, z34, z35+
Čas prezentace: 08:30 - 09:30
Místo prezentace: Klatovy, ul. Sedláka, u plaveckého bazénu
Čas startu: 10:00
Místo startu: Klatovy, krytý plavecký bazén
Startovné na místě: 50,- kč
Odměny: Pro absolutního vítěze fotoaparát zn. Olympus Pro vítěze v mužské a ženské cel. kateg. pohár Věcné ceny, medaile a diplom ve všech kateg. pro 1.-3. místo Pro každého účastníka poukázka na 100 Kč do Intesportu a startovní číslo na památku.
Poslední vítěz muži: Csirk Jiří: 00:34:48
Poslední vítěz ženy: Davidová Lucie: 00:41:48
Webové stránky: http://www.atletikaklatovy.cz
Kontakty: Pavel Matejčík
Facebookhttps://www.facebook.com/pavel.matejcik
Fotkyhttp://matejkt.rajce.idnes.cz/Klatovska_desitka_2014/