Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Budějovický Mercury centrum maratón

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 26.01.2008
Místo: České Budějovice
Ročník: 1
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 42,2 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: Celý závod proběhne v uzavřeném prostoru podzemního parkoviště. Trať délky 42,195 km se poběží po dvouproudové komunikaci parkoviště, které má celkovou rozlohu 1 ha. Délka 1 okruhu 666 m, celkem 63 okruhů plus první zkrácené kolo. V místě cíle bude elektronická časomíra s čipovým zaznamenáváním počtu uběhnutých okruhů. Převýšení tratě – 0,00 m. Trať bude změřena úředním měřičem dle pravidel IAAF, pravidlo 240 – závody na silnici. Podchozí výška pod instalacemi zavěřenými na stropě je 210 cm. Závodníkům o výšce postav větší než 200 cm start nedoporučujeme. povrch tratě: beton teplota: okolo 10°C, větrání dostatečné, vháněný vzduch je předehřátý ozvučení: ano parkování pro závodníky: do 10,30 lze zdarma zaparkovat v -2. patře. Pro veřejnost bude parkoviště v -2. patře v den závodu uzavřeno. Těšíme se na vaši účast! Doporučujeme registrovat se dopředu. Kapacita tratě je omezena počtem 75 závodníků. V den závodu se může stát, že již bude kapacita naplněna.
Věkové kategorie: losování o ceny, m39, m40, m50, m60, m80, muzinereg, ženy
Čas prezentace: do 10,30
Místo prezentace: Mercury centrum - parkoviště v mínus 2. patře
Čas startu: 11.00
Místo startu: Mercury centrum - parkoviště v mínus 2. patře
Startovné na místě: 100 Kč
Odměny: věcné ceny
Webové stránky: http://forum.behej.com/tema-2059-budejovicky-podzemni-maraton-26-1-2008
Kontakty: Karel Voráček, Miroslav Liška, Jarda koloběžka