Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Svitavská desítka

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 02.04.2011
Místo: Svitavy, okres Svitavy, kraj Pardubický kraj
Ročník: 1
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 10 km
Povrch: silnice/asfalt
Popis trati: trať je vedena po mírně zvlněné nově vybudované asfaltové in – line dráze vedoucí okolo stadionu. Závodníci v hlavních kategoriích běží celkem 8 okruhů (každý 1200m) a závěrečných 400m po tartanové dráze. Celková délka tratě je 10 km.
Další závody: šatny a sprchy v tribuně stadionu · parkoviště pro závodníky cca 200m od startu · každý účastník obdrží diplom o účasti a drobné občerstvení
Čas prezentace: 9:00 - 9:30
Místo prezentace: Svitavský stadion
Čas startu: 10:00
Místo startu: Svitavský stadion
Startovné na místě: 50 Kč
Odměny: První tři závodnice/níci v kategorii obdrží pohár, medaile a diplom. Celkově první muž a žena, kteří vytvoří traťový rekord na hlavní trati 10000m, obdrží věcnou cenu. Každý z účastníků v hlavních kategoriích a lidovém běhu obdrží diplom.
Právně odpovědná osoba za závod: TJ Svitavy
Webové stránky: http://www.svitavskadesitka.webnode.cz
Kontakty: Miloslav Havelka
Propozice: SVITAVSKÁ DESÍTKA.pdf