Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Kovo běh

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 06.06.2013
Místo: Praha 10 - Malešice, kraj Hlavní město Praha
Ročník: 10.
Poháry: SABZO (Cena spolku am. běžců zahr. obchodu)
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 8 km
Povrch: terén
Popis trati: jen dospělí
Další informace o závodě: Trať: okruhová, lehce členitá, měkký povrch se střídá s asfaltem, značení - šipky, fáborky. Délka závodu stejná pro ženy ( do 39, do 49, do 59, nad 60 let) a muže (do 39, do 49, do 59, nad 60 let). Šatny ani ubytování pořadatel nezajišťuje. Závod je zařazen do poháru SABZO. Občerstvení: minerálky, sušenky. Ceny: prvních sto běžců obdrží po doběhu pivo, prvních 20 mužů a prvních 10 žen absolutního pořadí obdrží ceny, vyhlášení ihned po doběhu, výsledky budou následně zpracovány dle věkových kategorií a umístěny na www.sabzo.com a www.behej.com. Upozornění: všichni závodníci startují na vlastní riziko a nebezpečí a plně zodpovídají za svůj zdravotní stav. Organizátor nepřebírá zodpovědnost za škody na majetku nebo zranění související s účastí na vlastním závodu nebo jeho návštěvou. Před samotným startem každý z účastníků vyplní a podepíše revers. Jen pro plnoleté účastníky.
Čas startu: 18:00
Místo startu: Lesopark Malešice, polní cesta z ulice Univerzitní, Praha 10 – Malešice 17:00-17:45, vlastní start v 18:00.
Startovné předem: 40 Kč
Poslední vítěz muži: Jan Škrabálek, Krčský les: 06:35:00
Poslední vítěz ženy: Helena Poborská, Kerteam: 00:34:27
Kontakty: JUDr. Michal Frabšaoddíl cross-country, TJ Kovo Praha