Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

CKP Cena Nasavrk - AVE

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 09.06.2013
Místo: Nasavrky, okres Chrudim, kraj Pardubický kraj
Ročník: 39
Poháry: Velká cena východních Čech
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 21,1 km
Povrch: silnice/asfalt
Další závody: Běháme pro zdraví s J. Kratochvílovou - 1500 m (všichni medaile Ležáků). Rychlostní běh pivařů.
Další informace o závodě: Nasavrky-Ležáky-Nasavrky, obrátkový půlmaratón, kde si asi nezaběhnete osobní rekord ( takových jiných závodů je u nás dost )-přes Ležáky trať zvlněná s táhlým lkm stoupáním do cíle, ale budete součástí historie. Krásné orig.medaile a běžecké čs.ponožky, pohlednice, noviny, diplomy, oběd, občerstvení a doprovodný program pro každého. Kategorie 15-34 a dále po 5 letech ( M nad 85, Ž nad 65 ) Ceny finanční 10 v absolut.pořadí M a 5 Ž, 3 v každé kategorii Ubytování velmi kvalitní v ceně 150 - 300,-Kč ( nutné včas nahlásit s př. !) Kapely i na trati, BMX na U rampě, dětská cyklistika pro nejmenší, pivní festival !
Čas startu: 10:00
Místo startu: Nasavrky - náměstí
Startovné na místě: 250-300-350
Startovné předem: 450
Poslední vítěz muži: Kipkosgei Mojzis
Poslední vítěz ženy: Cheboi Jerotich
Webové stránky: http://www.beh-nasavrky-mtb.cz
Kontakty: Jan Rýdlo, JR RUNNING SPORT-intersport