Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | Další Poslední
avatar

max39 muž 02.04.2015 23:25:34

>> Petr Kaňovský, 02. 04. 2015 22:36:21

Ahoj Peter

Mas pravdu to s tym trenovanim.Preto chcem v podstate zacat odznova a to pravidelnym 30min behom(4× tyzdenne) a vo volne dni sa chcem prinutit k posilovaniu.

Zacinam stracat kontrolu nad vahou.A myslim,ze je to aj tym ako som vypustil dlhu chôdzu.Tak mozno toho behu bude aj malo.Uz som sa aj chystal Vas vsetkych poprosit ako dalej no stale som to odkladal.Vaha mi po styroch dnoch obzerstva(a to idu sviatky) nekontrolovane stupla.A to je aj moje priznanie SKRIATKOVI.Aby som sa tu len nechvalil.Vaha smutnych 100,5kg :-( .

Musim to s potupou zapisat do tvojej tabulky

Ale ono nechudol som ani ked som sa zo stravou drzal a len behal.

Asi musim poziadat o odklad 96 kil.Po sviatkoch sa chcem do toho opret.

MAX

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 02.04.2015 23:43:20

>> max39, 02. 04. 2015 23:25:34

Intenzivní běh samozřejmě vede k větší chuti k jídlu, tím dojde i k doplnění glykogenu a vody a růstu hmotnosti. Z hlediska hubnutí by pro Tebe byla menší intenzita lepší, to je jasné. Takže zařazuj chůzi, pomalý běh apod. a pak uvidíš.

A tabulku doplň před půlnocí, ať je to ještě za dnešek. :-)

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

max39 muž 02.04.2015 23:52:23

>> Steven 07, 02. 04. 2015 22:44:52

Dakujem za vysvetlenie.Uvidime ako sa to s dcerkou vyvinie.Podporovat ju budem.Ale vies ako to chodi.Clovek mieni,zivot meni.

Ten prst si mi z ust zobral.Viem,ze som tu pisal o operacii zaciatkom aprila.No bol som tam prekonzultoval to s doktorom a zrusil to.

Dovod:V podstate teraz ide to obdobie kedy mi mali stavbari musime zarabat a byt stale k dispozicii.Nemal by som byt teraz mesiac na neplatenke.Dalej je tu rozbiehanie novej pracovnej aktivity subezne s tou co mam.Musim sa venovat aj jej.Ci z toho cosi bude neviem vôbec odhadnut.Zatial je to v strate.Ako kazdy zaciatok.No vyskusam a uvidim.No aby to nevypadalo ,ze som od rana do vecera v praci-vôbec nie.Ale je to chvalabohu tak akurad.

No cele je to podlozene tym,ze naozaj sa ten prst zlepsil.Bolest aj opuch je mensia.Doktor to potvrdil a povolil odklad.No na uplne vyliecenie je ta degeneracna porucha prilis rozsiahla-operacia musi byt.Ale dohodli sme sa konec/zaciatok roka.Ja viem ,to mi tento rok vyhovoril kvôli zlemu pocasiu(posmyknutiu sa atd…)no je to pre mna(a moju pracu) vyhodnejsie obdobie.Hlavne zaciatok roka.Tak si pockam.Chvilu tu bolest vydrzim.

MAX

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 02.04.2015 23:59:09

>> max39, 02. 04. 2015 23:52:23 Chvilu tu bolest vydrzim.

Pokud Tě prst bolí i při běhu, tak dávej pozor, abys podvědomě noze neulevoval, protože si tím můžeš vytvořit poměrně nepříjemné dysbalance. Jinak Ti přeji pohodové svátky!

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Celkem 14869,2 km
Minulý měsíc 141 km
10 km: 0:47:20 (2018)
půlmaraton: 1:43:57 (2018)
maraton: 3:51:57 (2013)

tinaB žena 03.04.2015 00:06:23

>> max39, 02. 04. 2015 23:52:23

Maxi, teprve teď jsem si všechno přečetla, jsi fakt dobrý, desítka pod šedesát je něco, co už se počítá. Zkus to všechno nějak stabilizovat nebo spíš mírně zlepšovat tak, aby to bylo trvale udržitelné-sportovní výkony, strava, váha.S odkladem operace se asi nedalo nic dělat, ale neodkládej to donekonečna. To ostatní-taky dobrý :-)

avatar

max39 muž 03.04.2015 00:19:35

>> Petr Kaňovský, 02. 04. 2015 23:59:09

Peto dakujem.vahu som stihol doplnit.A aj ja Tebe prajem prijemne sviatky.A pokoj v dusi.(to plati hlavne pre mna)

>> tinaB, 03. 04. 2015 00:06:23

:-D

Tinka pekne dakujem.

PRIJEMNE SVIATKY PRAJEM VSETKYM.

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 03.04.2015 02:22:09

>> max39, 02. 04. 2015 23:25:34

odklad komisia bude schavalovat az po svietkoch po zaplateni schvalovacich poplatkov akurat ze komisia ide na jarnu lyzovacku a tak poziadala o dokald odkaldoveho konania

MAXi vrat sa v case 365 dozadu velka noc 2014

kolko vazis ? a keby ti niekto vtedy popvedal:

za rok budes vazit 100.5kg a budes s tym velmi nespokojny

tak by si ho asi prerazil , ze mam pravdu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 03.04.2015 08:21:30

>> max39, 02. 04. 2015 22:47:35

:-D

Maxi, vrat se k osvedcenemu a pripoj nove. To znamena: jeden den dlouha chuze v kopcich, druhy den beh a posilovani. Neb beh ti zabere mene casu. Hodne pij, hodne zeleniny… s tou zeleninou a stravou, proste mej pred ocima ten palec a rameno, jak vypadaly pred zmenou. A ze to muze byt jeste lepsi. A az prijde hlad, jak pise jm1 a zazniva v divadelni hre Impresario ze Smyrny: „Mate opravdu velky hlad, Calruccio? Tak se zkuste hodne, ale opravdu hodne napit vody.“

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Praha

10 km: 0:35:33 (2014)
půlmaraton: 1:16:28 (2015)
maraton: 2:42:14 (2015)

miroglue muž 03.04.2015 11:13:41

Maxi, není to legrace, už jsem to tu psal a napíšu to ještě jednou:

Pokud se hubnutí zastavilo, dávej si MENŠÍ PORCE!

Složení stravy máš bezvadný, ale uvědom si, že prostým zmenšením každé porce třeba jen o 1/10 ušetříš taky 1/10 kalorií a dopočti si, kolik to dá za den, týden, měsíc… Prostě si zvykni, že ti stačí byť jen o trochu míň než doposud – a většinou fakt stačí, sám se budeš divit, že vlastně ani po té malinko redukované porci nebudeš mít hlad.

Už tu zazněla bezva rada – používej malé talíře.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 03.04.2015 11:29:56

>> miroglue, 03. 04. 2015 11:13:41

Porce i talire jsou jedna vec a jde o velmi dobrou radu. Ale Max tu v poslednich tydnech psal, ze u stravy neni dusledny a hresi a musi se k te dobre verzi zase vratit. Tak je otazkou, co vlastne aktualne ji. Jasne, ted budou svatky, navstevy, chlebicky… kazdy sveho stesti strujcem, ale Max si musi predevsim najit vyvazenou zdravou stravu, kterou bude schopen konzumovat dlouhodobe. Ted uz se da venku grilovat, tak snad hodne zeleniny a k tomu kus masa mu vyrdzi dlouhodobe.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Praha

10 km: 0:35:33 (2014)
půlmaraton: 1:16:28 (2015)
maraton: 2:42:14 (2015)

miroglue muž 03.04.2015 11:40:30

>> skritek Hugo, 03. 04. 2015 11:29:56

Tak když už Max teda hřeší, tak aspoň ať hřeší míň :-D

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 03.04.2015 12:28:53

Hlavně platí, že má-li Max nyní o 15 kg méně než před pár měsíci, tak má i výrazně nižší spotřebu energie při pohybu, ale pravděpodobně i při běžné činnosti (pochybuji, že by mu narostla svalová hmota, spíše naopak), takže stejný způsob jezení jako dříve by vedl k růstu hmotnosti. Jinou věcí je, že je asi dobré nechat tělu, aby si zvyklo na novou rovnováhu, a teprve poté zahájit další omezení, aby neklesl příliš bazální metabolismus a aby změny byly dlouhodobě udržitelné.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

max39 muž 03.04.2015 13:15:42

Ahojte

Dakujem za prispevky a pokusim sa vysvetlit.Priznam je to cele zle.Aj o tom viem no akosi chyba disciplina aku som mal predtym.Ako som dosiahol 100kg naozaj som zaspal na vavrinoch.Dva,tri dni som disciplinavany a potom-exces!!!Takto sa to stale opakuje.Teraz dokonca po mojej 10km som na sladkom stale.Az sa to hambim priznat-ale chcem byt uprimny.Ta chut je neskutocna.Zas si potrebujem upratat v hlave.A potre­bujem impuls,nejaky ciel.Tym ze mam menej casu ako na zaciatku roka(myslene doobeda) nechodim rano na dlhu chôdzu a na lacno.Rano sa najem.To som predtym nerobil.Zaradil som ovela viac mlecnych vyrobkov co tiez nie je uplne dobre(dost tukov).Po behu som vyrazne viac hladny ako po chôdzi.No to je tiez na hlave ako sa rozhodne.Hovorim a priznavam sa -chyba ciel a disciplina.Ja blbec si asi myslim ze ked odbehnem 10km a mam 100kg ze je vyhrano-blbost!!!Ak to aj niekto cita co by chcel chudnut,tak upozornujem ,ze ten ozajstny boj(co sa tyka psychiky) zacina az teraz.

Zas sa potrebujem zatat a prijat nejaku vyzvu.Som uz taky.Vcera vecer som tak nad jednou rozmyslal:

Za 4–5 mesiacov schudnut na 90kg,poctivo(ale ozaj poctivo) sa venovat behu a cviceniu(najist si nejaky treningovy plan) a skusit tych 10 km odbehnut za 50min.Je to moc velka blbost.Poradte prosim.Ja viem ,ze tu stale spominam,ze mi o casy nejde ale musim mat nejaky ciel aby som aj poctivo trenoval-taky som.A ta desiatka sa mi zda paradna.Je tam aj ta intenzita ktora mi vyhovuje.Tak neviem.Ak som napisal ulplnu blbost kludne poriadne skritizujte.Fakt tomu moc nerozumiem.

MAX

EDIT:Rano vaha uz 101,2kg-panika!!!

avatar

Praha - Vršovice

Celkem 4740 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:04 (2014)
půlmaraton: 1:39:02 (2014)
maraton: 3:43:22 (2014)

Chrosel muž 03.04.2015 15:07:25

>> max39, 03. 04. 2015 13:15:42

V rámci mojí výzvy jsem zase začal poctivě vyplňovat kalorické tabulky. Je jedno, jestli to počítání kalorií funguje nebo ne, aspoň to spočítá procento T/S/B a hlavně člověk ví, že se na to může kdokoliv podívat…tak se mírní.

Teda nezačal jsem moc dobře, protože ještě než jsem se ráno vyhecoval, jsem dělal k snídani palačinky se špenátem a kuřecím masem…no tak jsem se aspoň naposledy pořádně najedl.

Třeba by ti to taky jako berlička pomohlo.

Motto: V pomalém hrnci se prána chová jako žába. Při pozvolném růstu teploty si to neuvědomí a z hrnce neuteče. ( Pam65 )
avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 03.04.2015 19:14:48

Maxi, někde v diskusi jsem zmínila, že občas používám „samoléčbu“, kde jsi na to reagoval.

Podotýkám, že si zde tímto příspěvkem nehoním ego ani nedělám legraci, mimořádně fakt žádná ironie. Ani nejsem dealer s tajemnem a má IPS není z Bohnic. Jen prostě popíšu svoji zkušenost.

Před cca 15 lety jsem absolvovala seminář Zlaté mysli (prý se to teď jmenuje Modrá alfa). Šlo o víkendovou akci, kde jsme se učili pracovat s představivostí, okolní energií, vytvořili jsme si v hlavě pomocníky, práce s paměťovými kolíčky, ochrannou bublinu před negativnem, vizualizace budoucnosti …. Bylo toho strašně moc, ani to nešlo za ty 3 dny obsáhnout ani pochopit. Pár technik mi zůstalo v hlavě, z toho právě ta „samoléčba“. Nešlo o sektu, nikdo se nemodlil, šlo jen o představy, které si člověk dle návodu potom přizpůsobil svým možnostem a potřebám.

Důležité je tomu VĚŘIT. Spíš věřit SOBĚ, že máš schopnost se sám uzdravit. Znáš to – Zkusit přestat kouřit je snadné, já sám to zkusil už 100×. Něco ZKUSIT totiž už předem zabíjí výsledek, protože mozku předem dáváš avízo, že jde o zkoušku. Musíš tomu na 100% věřit, brát to jako samozřejmost, že ty jsi ten machr, který to umí.

A další potřebná vlastnost pro tuto techniku je mít alespoň trochu PŘEDSTAVIVOST.

Samotná „samoléčba“ vlastně už byla i zfilmovaná. Znáš Macha a Šebestovou – jak bojovali v Kropáčkově krku s bacily? Tak nějak to funguje :-) Bolest, nemoc či bacily si nějak představíš a potom s nimi začneš účinně bojovat.

Příklad – já toto často aplikovala na bolest hlavy. Když mě bolí hlava, tak si lehnu a představím si tu bolest, jak mi leží na mozku a lebce ošklivý černý sliz. To je ta bolest. Vezmu škrabku a postupně nahrubo sliz seškrábnu na hromádku. Vzniklý odpad skrz čelo vyhodím ven, daleko, klidně několik km, klidně to vystřelím i do vesmíru. Potom si představím příjemný měkký hadřík, kterým si vnitřek hlavy včetně mozku vytřu dočista. Chce to ty vizualizace přehánět, zapojit do nich pozitivní emoce, aby to opravdu bylo realistické – takže se mi např. leskne mozek, jak je krásně čistý/zdravý a NEBOLÍ. (příspěvky o duté hlavě budu ignorovat)

Na složitější problémy mám dva pomocníky, kteří mi při řešení čehokoliv pomáhají. A když je máš dobře vycvičené, tak umí pracovat i sami, dle zadání. Však lze zapojit do intenzivnější práce leukocyty, popohnat je … vše je pouze na představivosti, hranice neexistují.

Je to levná a každému dostupná technika, kterou nemůžeš NIC dalšího zkazit. Nemá vedlejší účinky, jen je trochu pracná, než se to člověk naučí. Vzít si prášek proti bolesti je rychlejší, sama občas farmaku podlehnu, protože jsem lenoch, který mrhá svým potenciálem. Nikdy bych tě nenabádala, abys odložil operaci a léčil si palec jen myšlenkou, ale když na operaci momentálně nejdeš, tak proč si ho nevylepšit. Představ si údiv doktora, když tě za půl roku pozve na RTG a ty máš úplně zdravý prst. Jak mu to vysvětluješ :-)

Vlastně jeden z vedlejších účinků tato metoda má – já při tom usínám, spíš téměř „omdlívám“, stav alfa neumím dlouho udržet. Nestihnu často nic dotáhnout do konce, proto jsem v této praktice trochu polevila. Myslím, že zrovna tento vedlejší účinek by tobě nevadil

avatar

Steven 07 muž 03.04.2015 21:02:04

>> max39, 03. 04. 2015 13:15:42

Maxi, nebudu Tě unavovat dlouhými příspěvky na téma co bys měl........

Nicméně, na tom co píše Jana něco je… a lze to aplikovat libovolně na cokoliv.

CO SI HLAVNĚ MYSLÍM. Včera si zas do tří kecal s Rudou a psal jsi něco o čtyřech hodinách spánku. TVŮJ ORGANISMUS VYČERPAL V TOMTO OHLEDU REZERVY A ZOUFALE VOLÁ O POMOC.

Něco o nespavosti vím, vždyt taky jsme byli dost často poslední diskutující. Obecně u mne platí, čím víc stresů očekávám příští den, tím méně se mi den předtím chce spát.

Řešení, které začalo trochu fungovat, v předem danou limitní hodinu si jdu lehnout, nesnažím se křečovitě usnout, ale prostě ležím, zhasnuto, notebook vypnutý, TV, vše vypnuté, mobil nemít 10 cm u hlavy/já vím blbost/, a když už neusneš, tak alespoň ležíš. Což sice není ideální, ale rozhodně lepší, než když mlátíš ve tři do klávesnice.

Druhá a poslední rada fakt zvolnit. Závěr minulého roku jsem neměl zrovna nejjednodušší, a nemyslím tím jen práci, ta deprese už z mých příspěvků dýchala. Na radu děvčat jsem opravdu zvolnil, nezadefinoval jsem si spoustu dalších povinností, maraton tehdy a tehdy, váha taková do tehdy a do tehdy.

Zvolni, stabilizuj se, a hlavně, provopočátek je ten spánek. Jedna hodina v noci, v sedm vstávat, dobře, ne ideální, ale jít spát ve tři a v sedm vstávat a rozjíždět firmu.

Co chceš vytesat na náhrobek:-):-):-)?

Steven

PS a až se tohle zlepší, výrazně se omezí chutě na sladké, nezvladatelný pocit hladu, atd, atd

jsem přesvědčen, že další silná výzva je cesta ..... viz moje otázka před podpisem i když jak je mým zvykem nepatrně přeháním

avatar

Sloviensko

rudo muž 03.04.2015 21:50:03

>> jm1, 03. 04. 2015 07:27:33

""" >> Petr Kaňovský, 02. 04. 2015 23:43:20 …Intenzivní běh …vede k větší chuti k jídlu…tím dojde i k doplnění glykogenu…

CHUTI samotnou jeste k zadnemu doplneni nedojde, k tomu dojde az jidlem. ;-) """

lenze u Petra neexistuje ziadnu medzikrok ani moznost prerusenia algoritmu

pride chut a automaticke je v chladnicke alebo sa ide vyklusat do krcmy alebo do obchodu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 03.04.2015 22:00:02

>> gilwen77, 03. 04. 2015 19:14:48

ano takto by to malo fungovat, kedysi sme tieto schonosti a vedomosti mali vsetci aleptotom nastupom otrokarskej spolocnosti nam to vsetko vymazali z nasej kultury a nase skolstvo sa uz postara aby deti co zmaturovali takym veciam uz neverili, ved predsa je to „nevedecke“

tiegto metody sa ucia aj pod inymi nazvami a na roznej urovni tie teoretickejsie hlbsie podania ako

NLP a nadstavba ako TLT

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 03.04.2015 22:03:45

MAXi

ked ides chodzu dokazes ist revazne na tukovy motor a tak necitis potom hlad lebo si si nevycerpal glykogen a telo edostava panikarske signaly ze pozor klesol ytosku cukor umierame treba sa hned nafutrovat

bohuzial pri tvojej vahe je aj pomaly beh este prislis narocny a ty ked bezos tak ides na plne gule tak ci tak' takze ides takmwer vylucne na cukor

ziadny tukl si nepsalil a ked sa hned nafutrujes tak sa vaha iba zvysi pretoze ten beh zas tak vela kalorii nespalili

pre tebe by bolo najlpeis ekombinovat chodzu a cyklo

vozit sa len tak bez nejakeho usilia kade tade cim dlhsie a cim castejiose

nie do kopcov

jedine co by ta po cyklo malo bolet je prdel

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 03.04.2015 22:40:55

>> gilwen77, 03. 04. 2015 19:14:48

"""Maxi, někde v diskusi jsem zmínila, že občas používám „samoléčbu“, kde jsi na to reagoval."""

No ale ako si ty rychlo zareagovala..­.......???? Ved som Ta o to prosil hadam pred mesiacom :-D :-D :-D

Hlavne mi nezacni zurivo nadavat len srandujem :-D .

Toto som mal presne na mysli,ked som sa na to pytal.Ako teeneger som sa dost zaujimal o psychologiu a parapsychologicke javy.Velmi ma tesili knizky od Bretislava Kafky.Potom som narazil na Jose Silvu a jeho hladinu alfa a silu predstavivosti­.Bohuzial utieklo vela rokov a ani knihy uz nemam(pozicane -nevratene).Ked si to v tom prispevku spominala aj ja som si spomenul.Tak preto ta otazka ci nahodou s niecim takym nemas skusenost-a mas.To je velmi dobre a zas sa mi potvrdilo,ze to funguje.Priam som si ju stiahol s netu

files.tranzis­tor.webnode.sk/…/O­vládanie-vedomia-Silvovou-metódou.pdf

Skusim sa teda do toho pustit a pouzit to aj pri depkech aj pri fyzickych tazkostiach.Dakujem ze si si na mna spomenula a pripomenula mi nieco na co som uz davno prestal verit.

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 03.04.2015 22:54:43

>> max39, 03. 04. 2015 22:40:55

Víš, já měla teď účetní závěrky a například na odpovědi na maily už mají mí klienti dokonce pořadník :-( Měsíc zpoždění je ještě v normě.

Přesně jak zmiňuješ, i já ti děkuji za tvůj podnět, znovu a pořádně se na toto téma zaměřit. Seriem na to neskutečně. I když pár pokusů jsem aplikovala na jednoho borca odsud z fóra. Sice z toho teď blbě běhá, ale je překvapivě happy :-D

avatar

max39 muž 03.04.2015 22:55:08

>> Steven 07, 03. 04. 2015 21:02:04

Ahoj Steven.

Mas vo vsetko pravdu.Najhorsie ,ze si to vsetko uvedomujem no nejde mi to zmenit.Ani to neviem vysvetlit.Zas sa len budem opakovat- blbe obdobie.Snaha o novu pracu.Je fakt na hovno ked je clovek zvyknuty na nejaky slusny standard a musi z neho polavit.Nerobi mi to dobre.Toto sa ale prichadzajucim obdobim vyriesi.Len uz ma seru tie vykyvy a nestabilita.As­pon,ze som zacal sportovat to mi dost pomaha.No dost bolo stazovania-ved su sviatky :-D .

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 03.04.2015 23:06:10

>> max39, 03. 04. 2015 22:40:55

A jedna technická – já z tebe cítím, že vykazuješ znaky potenciálu pro tyto psychozáležitosti. Prostě si naplánuješ něco pro ostatní relativně nereálného a potom to splníš. Viz zhubnout 30 kg, uběhnout desítku do limitu v tak nereálných podmínkách. Pravděpodobně s vizualizacemi nemáš problém a vlastně i to plánování jsi zmínil, že ti vyhovuje.

… sama si dnes večer zkusím vysvětlit, že umělý cukr mi fakt škodí a k životu ho nepotřebuji. Čtu o tom, vím o tom, jen se neposlechnu …

avatar

max39 muž 03.04.2015 23:11:01

>> rudo, 03. 04. 2015 22:03:45

Ahoj RUDO.

Ja viem ,ze toto by bolo to najlepsie riesenie.Vzdy si mi dobre radil.Len chyba mi tam to vyzurenie sa pri sporte.Ako by som to povedal-proste zahnat zle myslienky,dep­ky,odreagovat sa atd…No a chlastom to nemienim riesit.

Dal som tam nejaku vyzvu.Povedz mi prosim ci je realna.A ak je podme na to.Musim makat a mat ciel.Stravu hadam zvladnem(tu tvoju) potrebujem trening.Ale taky kde sa aspon ku koncu zadycham.

Dakujem MAX

avatar

max39 muž 03.04.2015 23:25:22

>> gilwen77, 03. 04. 2015 23:06:10

Toto mas velku pravdu.Dobre si ma odhadla.Predsta­vivost mam obrovsku.No je tu jeden velky problem.Ak tu silnu vizualizaciu negativne obratis proti sebe-si v prdeli.

Toto potrebujem vytesnat a bude dobre.Pokusim sa aj cez alfa hladinu.Teraz uz viem ,ze ked zabojujem tak to zvladnem.

To s tym umelym cukrom.No nielen ze je to sajrajt ale nechapem ako Ti môze chutit.Mne je z neho normalne na grcanie.Fakt ja ani mineralku s nim dochutenu nemôzem vypit.Ale asi mas tak rada sladke,ze sa snazis ho nahradit niecim menej kalorickym.Teraz ma napada,ze môzes byt diabetik.Potom sa za prve vety(ohladom umelych sladidiel) moc omluvam.

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 03.04.2015 23:34:01

>> max39, 03. 04. 2015 23:25:22

Uměly cukr jsem myslela ten bílý, rafinovaný. Blbě napsáno. Jsem čokoládové hovado, ale takový blázen, abych jedla např. aspartan nejsem.

Já věřím, že alfu proti sobě ani jiným nelze negativně použít. Jo a tu desinu pod 50 mám taky v plánu :-) Tak good luck a hlavně u toho nevyzvracet plíce.

avatar

max39 muž 03.04.2015 23:53:42

>> gilwen77, 03. 04. 2015 23:34:01

Aha tak jasne.No problem mam teraz aj ja zo sladkym.Ale som rozhodnuty zabojovat(asi az po sviatkoch :-( ).

Hladinu alfa asi nie no zlu predstavu o sebe ano.To je môj momentalny problem.Ale aj vdaka tebe idem zabojovat a dufam,ze mam uz aj zbran ;-) .

Zelam Ti vela uspechov aj ohladom nasej temy(a budem rad ak obcas nieco o nej napises) ale aj v boji zo sladkym a hlavne so sportom(tam uz mas uspechov habadej ale nech je ich este viac).

A ta desina pod patdesiat-to bude pre Teba hracka.

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 04.04.2015 00:01:29

>> max39, 03. 04. 2015 23:11:01

mozes ist trenink pekne pomalicky dlhy cas na zaver si mozes dat neico uplne naplno na vyzurenie

ak to trva len zopar minut, o to vacsia intenzita tak to nestihne spalit vela cukru a nperide ten „hladak“ jak je to spisovne federalne

ak to ale tahas 15–20–30 40 minut uz to spotrebuje vela cukru

jeden model co sa casto popuziva je naprikald behat ciste na tuk 90 minut

( u teba chodza a cyklo) doklusat na stadion a vytat si 6×100m na plne gule

to zaroven rozpumpluje metabolizmus nadlho a metabilizmus zostane zvyseny dlhe hodiny

po tom ako si dlho palil tuk pomalou intenzitou

bez tych sprintov by sa to hned ukludnilo

ja tak jazdim na cicigly

dam si kratky stupak uplne naplno sprintersky aj tazky prevod

ale len ktaky a potom si zas jazdim dlho volne kym nepride dalsi taky stupak niekedy stacia podjazdy alebo nadjazdy

co sa tyka chudnituia to buy malo fungovat najlepsie a co sa treninku vykonnosti to je toez osvedcena metada – rozvujat vseobecny aerobnu vytrbalost a ktomu trochu max rychlosti a dynamickej sily ale len trochu

ked ides svoju trasu do kopca ako som ti uz pisal pekne pomalicky a zaver si mozes vytat

cim kratsi zaver tym lepsie o to ostrejsie ho mozes ist

je to jak sex: 2H predohra a 2 minuty naozaj

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 04.04.2015 00:06:18

>> jm1, 03. 04. 2015 13:44:11

Jaromir dakujem.

Ten plan by som bral ale od toho 7 mesiaca.Plus k tomu este posilovanie.

>> Chrosel, 03. 04. 2015 15:07:25

Oto dakujem za tabulky.Teraz uz budu asi aj potrebne.

MAX

avatar

max39 muž 04.04.2015 00:12:18

>> rudo, 04. 04. 2015 00:01:29

Dobry plan.A keby som tu chôdzu nahradil velmi pomalym behom alebo chôdzobehom a na zaver tie sprinty?

MAX

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.