Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

12750 závodů
183931 závodníků
887461 záznamů

Klub 100 - maratonský klub

kliknutím na plus vedle jména každého závodníka zobrazíte absolvované závody a výsledky
pohlaví:
národnost:
# jméno narozen klub počet nej. výkon
1. Březina Jiří 1939 SK Přerov 628 03:01:39
2. Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem 537 03:05:43
3. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 437 03:25:22
4. Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 435 03:33:08
5. Krejsa Václav 1952 Rentia Praha 409 03:13:40
6. Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovic... 383 02:48:08
7. Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava 373 02:27:53
8. Ulma Tomáš 1964 Satalice, Praha 9 351 02:36:12
9. Peša Gustav 1921 Praha 305 02:41:51
10. Kabelík Jaroslav 1941 MS Uherské Hradiště 282 02:51:17
11. Novotný František 1946 AK Kroměříž 275 02:38:08
12. Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 229 02:52:30
13. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 229 02:45:59
14. Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 227 02:48:57
15. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 227 03:33:20
16. Kuchař Petr 1951 MK Kladno 226 03:04:27
17. Zapletal Josef 1943 Kroměříž 217 02:55:34
18. Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava 216 02:48:47
19. Sadílek Václav 1950 Albrechtice 215 02:46:00
20. Štrupp Jaroslav 1916 Velká nad Veličkou 212 02:35:14
21. Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice 197 03:21:55
22. Zikeš František 1928 TJ Slezan Frýdek Míste... 197 03:05:51
23. Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 196 03:38:33
24. Mičola Dan 1972 Dunstable Road Runners 190 03:29:45
25. Ligocki Karel 1956 Orel HC Nový Jičín 187 02:31:58
26. Osladil Miroslav 1952 AK Olomouc 181 02:54:28
27. Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava 176 02:48:00
28. Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava 175 03:12:20
29. Svěch Bohumil 1930 Ostrava 172 02:58:50
30. Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 164 02:47:40
31. Bizoň Jiří 1948 Kardio Hlučín 160 02:56:58
32. Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 159 02:57:08
33. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 158 03:27:38
34. Kucko Miroslav 1958 Liberec 157 03:09:17
35. Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 155 02:49:58
36. Tuček Josef 1944 MK Pardubice 153 03:08:32
37. Nejedlý Petr 1974 Praha 147 03:12:00
38. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brn... 141 03:06:13
39. Kubeček Vladimír 1948 Spartak Police nad Met... 134 02:23:33
40. Kalát Josef 1955 AK Litvínov 132 02:45:35
41. Ford Lída 1974 Praha 125 03:58:07
42. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 125 02:44:18
43. Orálek Daniel 1970 Behejbrno.com 125 02:26:58
44. Janků Ladislav 1942 Olomouc 125 02:48:27
45. Jadrníček Petr 1957 MK Seitl Ostrava 123 02:29:46
46. Klail Vladimír 1954 Most 122 03:10:34
47. Macháček František 1908 Praha 121 03:06:59
48. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 119 03:17:01
49. Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 117 02:50:25
50. Šašek Jaroslav 1958 Sokol Pravčice 117 02:52:03
51. Tužinský Karel 1956 MK Pardubice 112 02:54:04
52. Pospíšil Alois 1933 AK Kroměříž 112 03:25:51
53. Šikel Karel 1937 Hejnice 111 03:17:20
54. Michler Petr 1955 LIGA 100 Praha 111 03:24:54
55. Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 110 02:57:47
56. Peřina Vladimír 1951 MK Seitl Ostrava 110 03:05:30
57. Soviš Ivan 1946 HS Rýmařov 110 03:10:59
58. Kubičková Eliška Anna 1966 SC Marathon Plzeň 109 03:45:06
59. Hostašek Rudolf 1942 Opava 108 02:36:22
60. Horáková Renata 1972 Děčín 108 03:48:35
61. Kolář Pavel 1962 Liga 100 Olomouc 108 03:17:55
62. Nosek Zdeněk 1948 Praha 108 03:18:57
63. Kučera Zdeněk 1956 MK Kladno 108 02:43:17
64. Doubek Zdeněk 1956 PKO Praha 108 03:44:10
65. Vichera Rudolf 1919 Nymburk 107 02:40:16
66. Čámský Jan 1922 Příbram, Praha 106 02:44:58
67. Puteany Otto 1914 Praha 105 03:07:42
68. Duda Stanislav 1948 Chuchelná 103 02:27:13
69. Celuch Milan 1966 AO Slavia Havířov 103 02:59:24
70. Kočí Petr 1948 Děčín 102 03:00:14
71. Štýbnar Jiří 1945 Olomouc 102 02:37:18
72. Němečková Martina 1965 SK 4 Dvory České Buděj... 102 03:46:35
73. Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME TEAM Ost... 101 02:43:46
74. Tsametis Nikolaos 1942 SAK Ložiska Karviná 100 02:26:37
75. Nýdrle Zbyněk 1956 SK MAXTRI Liberec 100 02:31:30
 
76. Breburdová Hana 1961 Maraton klub Kladno 97 03:43:43
77. Jandásek Michal 1979 TJ Sokol Žeravice 96 03:27:52
78. Koller Pavel 1970 Bezdědice 96 03:38:30
79. Šimek Štefan 1956 ZOD Němčice nad Hanou 96 02:33:14
80. Ondruš Jan 1955 TJ SK Týniště nad Orli... 96 02:49:18
81. Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 93 02:39:53
82. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno 93 02:44:56
83. Dittrich Tomáš 1969 Klub harmonického živo... 90 03:25:49