Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

10650 závodů
153478 závodníků
696890 záznamů

Klub 100 - maratonský klub

kliknutím na plus vedle jména každého závodníka zobrazíte absolvované závody a výsledky
pohlaví:
národnost:
# jméno narozen klub počet nej. výkon
1. Březina Jiří 1939 SK Přerov 619 03:01:39
2. Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem 506 03:05:43
3. Krejsa Václav 1952 Rentia Praha 408 03:13:40
4. Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 401 03:33:08
5. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 372 03:25:22
6. Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava 371 02:27:53
7. Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovic... 323 02:48:08
8. Peša Gustav 1921 Praha 305 02:41:51
9. Kabelík Jaroslav 1941 MS Uherské Hradiště 282 02:51:17
10. Novotný František 1946 AK Kroměříž 275 02:38:08
11. Ulma Tomáš 1964 Satalice, Praha 9 265 02:36:12
12. Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 227 02:48:57
13. Kuchař Petr 1951 MK Kladno 220 03:04:27
14. Zapletal Josef 1943 Kroměříž 217 02:55:34
15. Štrupp Jaroslav 1916 Velká nad Veličkou 212 02:35:14
16. Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava 208 02:48:47
17. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 201 03:33:20
18. Zikeš František 1928 TJ Slezan Frýdek Míste... 197 03:05:51
19. Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice 197 03:21:55
20. Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 196 03:38:33
21. Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 189 02:52:30
22. Ligocki Karel 1956 Orel HC Nový Jičín 186 02:31:58
23. Sadílek Václav 1950 Albrechtice 184 02:46:00
24. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 181 02:45:59
25. Osladil Miroslav 1952 AK Olomouc 180 02:54:28
26. Svěch Bohumil 1930 Ostrava 172 02:58:50
27. Bizoň Jiří 1948 Kardio Hlučín 160 02:56:58
28. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 158 03:27:38
29. Tuček Josef 1944 MK Pardubice 153 03:08:32
30. Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 151 02:49:58
31. Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava 141 03:12:20
32. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brn... 140 03:06:13
33. Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava 139 02:48:00
34. Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 135 02:47:40
35. Kubeček Vladimír 1948 Spartak Police nad Met... 134 02:23:33
36. Kalát Josef 1955 AK Litvínov 132 02:45:35
37. Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 130 02:57:08
38. Janků Ladislav 1942 Olomouc 125 02:48:27
39. Macháček František 1908 Praha 121 03:06:59
40. Jadrníček Petr 1957 MK Seitl Ostrava 120 02:29:46
41. Klail Vladimír 1954 Most 119 03:10:34
42. Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 117 02:50:25
43. Šašek Jaroslav 1958 Sokol Pravčice 117 02:52:03
44. Kucko Miroslav 1958 Liberec 116 03:09:17
45. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 114 02:44:18
46. Pospíšil Alois 1933 AK Kroměříž 112 03:25:51
47. Tužinský Karel 1956 MK Pardubice 112 02:54:04
48. Šikel Karel 1937 Hejnice 111 03:17:20
49. Soviš Ivan 1946 HS Rýmařov 110 03:10:59
50. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 110 03:17:01
51. Peřina Vladimír 1951 MK Seitl Ostrava 110 03:05:30
52. Kučera Zdeněk 1956 MK Kladno 108 02:43:17
53. Hostašek Rudolf 1942 Opava 108 02:36:22
54. Nosek Zdeněk 1948 Praha 108 03:18:57
55. Vichera Rudolf 1919 Nymburk 107 02:40:16
56. Kolář Pavel 1962 Liga 100 Olomouc 107 03:17:55
57. Čámský Jan 1922 Příbram, Praha 106 02:44:58
58. Nejedlý Petr 1974 Praha 105 03:12:00
59. Horáková Renata 1972 Děčín 105 03:48:35
60. Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 105 02:57:47
61. Puteany Otto 1914 Praha 105 03:07:42
62. Michler Petr 1955 LIGA 100 Praha 104 03:24:54
63. Orálek Daniel 1970 Moravská Slávia Brno 104 02:26:58
64. Celuch Milan 1966 AO Slavia Havířov 103 02:59:24
65. Duda Stanislav 1948 Chuchelná 103 02:27:13
66. Štýbnar Jiří 1945 Olomouc 102 02:37:18
67. Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME TEAM Ost... 101 02:43:46
68. Nýdrle Zbyněk 1956 SK MAXTRI Liberec 100 02:31:30
69. Kočí Petr 1948 Děčín 100 03:00:14
70. Tsametis Nikolaos 1942 SAK Ložiska Karviná 100 02:26:37
 
71. Šimek Štefan 1956 ZOD Němčice nad Hanou 96 02:33:14
72. Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 93 02:39:53
73. Ondruš Jan 1955 TJ SK Týniště nad Orli... 93 02:49:18
74. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno 92 02:44:56