Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

12234 závodů
175955 závodníků
835848 záznamů

Klub 100 - maratonský klub

kliknutím na plus vedle jména každého závodníka zobrazíte absolvované závody a výsledky
pohlaví:
národnost:
# jméno narozen klub počet nej. výkon
1. Březina Jiří 1939 SK Přerov 627 03:01:39
2. Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem 537 03:05:43
3. Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 430 03:33:08
4. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 421 03:25:22
5. Krejsa Václav 1952 Rentia Praha 409 03:13:40
6. Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovic... 382 02:48:08
7. Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava 372 02:27:53
8. Ulma Tomáš 1964 Satalice, Praha 9 310 02:36:12
9. Peša Gustav 1921 Praha 305 02:41:51
10. Kabelík Jaroslav 1941 MS Uherské Hradiště 282 02:51:17
11. Novotný František 1946 AK Kroměříž 275 02:38:08
12. Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 227 02:48:57
13. Kuchař Petr 1951 MK Kladno 225 03:04:27
14. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 220 02:45:59
15. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 220 03:33:20
16. Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 219 02:52:30
17. Zapletal Josef 1943 Kroměříž 217 02:55:34
18. Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava 214 02:48:47
19. Štrupp Jaroslav 1916 Velká nad Veličkou 212 02:35:14
20. Sadílek Václav 1950 Albrechtice 209 02:46:00
21. Zikeš František 1928 TJ Slezan Frýdek Míste... 197 03:05:51
22. Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice 197 03:21:55
23. Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 196 03:38:33
24. Ligocki Karel 1956 Orel HC Nový Jičín 187 02:31:58
25. Osladil Miroslav 1952 AK Olomouc 181 02:54:28
26. Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava 173 02:48:00
27. Svěch Bohumil 1930 Ostrava 172 02:58:50
28. Mičola Dan 1972 Dunstable Road Runners 169 03:29:45
29. Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava 169 03:12:20
30. Bizoň Jiří 1948 Kardio Hlučín 160 02:56:58
31. Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 158 02:47:40
32. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 158 03:27:38
33. Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 155 02:49:58
34. Tuček Josef 1944 MK Pardubice 153 03:08:32
35. Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 149 02:57:08
36. Kucko Miroslav 1958 Liberec 145 03:09:17
37. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brn... 141 03:06:13
38. Nejedlý Petr 1974 Praha 136 03:12:00
39. Kubeček Vladimír 1948 Spartak Police nad Met... 134 02:23:33
40. Kalát Josef 1955 AK Litvínov 132 02:45:35
41. Janků Ladislav 1942 Olomouc 125 02:48:27
42. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 124 02:44:18
43. Jadrníček Petr 1957 MK Seitl Ostrava 123 02:29:46
44. Ford Lída 1974 Praha 123 03:58:07
45. Macháček František 1908 Praha 121 03:06:59
46. Klail Vladimír 1954 Most 121 03:10:34
47. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 119 03:17:01
48. Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 117 02:50:25
49. Šašek Jaroslav 1958 Sokol Pravčice 117 02:52:03
50. Orálek Daniel 1970 Behejbrno.com 117 02:26:58
51. Pospíšil Alois 1933 AK Kroměříž 112 03:25:51
52. Tužinský Karel 1956 MK Pardubice 112 02:54:04
53. Šikel Karel 1937 Hejnice 111 03:17:20
54. Michler Petr 1955 LIGA 100 Praha 110 03:24:54
55. Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 110 02:57:47
56. Peřina Vladimír 1951 MK Seitl Ostrava 110 03:05:30
57. Soviš Ivan 1946 HS Rýmařov 110 03:10:59
58. Horáková Renata 1972 Děčín 108 03:48:35
59. Hostašek Rudolf 1942 Opava 108 02:36:22
60. Kučera Zdeněk 1956 MK Kladno 108 02:43:17
61. Kolář Pavel 1962 Liga 100 Olomouc 108 03:17:55
62. Nosek Zdeněk 1948 Praha 108 03:18:57
63. Vichera Rudolf 1919 Nymburk 107 02:40:16
64. Doubek Zdeněk 1956 PKO Praha 106 03:44:10
65. Čámský Jan 1922 Příbram, Praha 106 02:44:58
66. Puteany Otto 1914 Praha 105 03:07:42
67. Duda Stanislav 1948 Chuchelná 103 02:27:13
68. Celuch Milan 1966 AO Slavia Havířov 103 02:59:24
69. Štýbnar Jiří 1945 Olomouc 102 02:37:18
70. Kočí Petr 1948 Děčín 101 03:00:14
71. Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME TEAM Ost... 101 02:43:46
72. Němečková Martina 1965 SK 4 Dvory České Buděj... 101 03:46:35
73. Nýdrle Zbyněk 1956 SK MAXTRI Liberec 100 02:31:30
74. Tsametis Nikolaos 1942 SAK Ložiska Karviná 100 02:26:37
 
75. Kubičková Eliška Anna 1966 SC Marathon Plzeň 96 03:45:06
76. Ondruš Jan 1955 TJ SK Týniště nad Orli... 96 02:49:18
77. Šimek Štefan 1956 ZOD Němčice nad Hanou 96 02:33:14
78. Jandásek Michal 1979 TJ Sokol Žeravice 95 03:27:52
79. Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 93 02:39:53
80. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno 93 02:44:56