Běžecké tabulky
18826 závodů
257966 závodníků
1384016 záznamů
257966 závodníků
1384016 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Rožmitál - Březnice, 20.04.2014, Rožmitál p. Tř.
věkový průměr závodníků: 46.4 let |
nejmladší závodník: Valčík Vojtěch (2003) |
nejstarší závodník: Holík Vlastimír (1943) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Hrubá Monika | 1969 | 00:57:34 | Příbram | 48 | |
102. | Svoboda Jan | 1943 | 00:48:34 | Příbram | 97 | |
103. | Dolejší Libor | 1966 | 00:53:41 | Příbram | 62 | |
104. | Dvořák Petr | 1961 | 00:41:02 | Příbram | 156 | |
105. | Matějková Daniela | 1983 | 00:53:34 | Příbram | 64 | |
106. | Hořejšová Hana | 1960 | 00:59:39 | Příbram | 42 | |
107. | Svobodová Dana | 1952 | 00:52:11 | Příbram | 73 | |
108. | Hlinecká Klára | 1989 | 00:49:22 | Příbram | 92 | |
109. | Valčík Vojtěch | 2003 | 00:55:34 | Příbram | 55 | |
110. | Kostka Karel | 1982 | 00:40:10 | Příbram | 164 | |
111. | Salkoviš Ladislav | 1984 | 00:51:03 | Přední Pořičí | 82 | |
112. | Rajnochová Monika | 1980 | 00:56:06 | Přední Pořičí | 53 | |
113. | Krameš Jaroslav | 1974 | 00:39:55 | Praha 8 | 166 | |
114. | Nenadál Jaroslav | 1958 | 00:38:16 | Praha 1 | 179 | |
115. | Friš Michal | 1976 | 00:48:32 | Praha | 98 | |
116. | Coufalová Lucie | 1980 | 00:47:35 | Praha | 106 | |
117. | Humhej Hynek | 1978 | 00:57:12 | Praha | 49 | |
118. | Dvořák Jakub | 1997 | 00:56:11 | Praha | 51 | |
119. | Dvořák Viktor | 1970 | 00:49:55 | Praha | 89 | |
120. | Houska Libor | 1963 | 00:55:56 | Praha | 53 | |
121. | Trčka Aleš | 1983 | 00:53:49 | Policie Příbram | 61 | |
122. | Zíb Jiří | 1984 | 00:48:07 | Pňovice | 101 | |
123. | Zapletal Karel | 1982 | 00:50:44 | Plzeň | 84 | |
124. | Potůčková Eva | 1977 | 00:40:03 | Plzeň | 164 | |
125. | Bartošová Lenka | 1982 | 00:50:23 | Plzeň | 84 | |
126. | Svatoň Karel | 1990 | 00:52:17 | Plavecký klub Příbram | 72 | |
127. | Zikmund Jan | 1990 | 00:40:26 | PK Příbram | 161 | |
128. | Beniška Michal | 1978 | 00:44:38 | Písek | 132 | |
129. | Zodererová Václava | 1961 | 00:46:13 | PIM RC | 121 | |
130. | Kučera Radek | 1967 | 00:49:47 | PIM RC | 90 | |
131. | Boháč Milan | 1989 | 00:56:56 | PČR Příbram | 49 | |
132. | Handlová Kamila | 1988 | 01:03:07 | PČR | 32 | |
133. | Sedlářová Kateřina | 1986 | 01:09:08 | PČR | 26 | |
134. | Tvrdík Miroslav | 1978 | 00:45:18 | Oxygen Příbram | 127 | |
135. | Řehková Svatava | 1967 | 00:51:14 | Oxygen Příbram | 81 | |
136. | Machová Simona | 1979 | 00:50:50 | Oxygen Příbram | 82 | |
137. | Max Zbyněk | 1970 | 00:43:27 | Oxygen Příbram | 139 | |
138. | Harant Pavel | 1972 | 00:45:53 | Otročiněves | 122 | |
139. | Holeček Petr | 1983 | 00:40:15 | OOP PB Venkov | 162 | |
140. | Hartman David | 1980 | 00:46:34 | OA TEAM | 115 | |
141. | Borecká Alena | 1957 | 00:46:11 | Nýřany | 122 | |
142. | Beran Václav | 1977 | 00:43:24 | Nesvačily | 141 | |
143. | Přígrodský Josef | 1976 | 00:47:42 | Nepomuk | 104 | |
144. | Křivonoska Bohumil | 1994 | 00:40:16 | Mníšek pod Brdy | 162 | |
145. | Rampas Václav | 1967 | 00:45:38 | Mladá Boleslav | 124 | |
146. | Gruberová Markéta | 1982 | 00:42:54 | MK Kladno | 144 | |
147. | Schneider Petr | 1967 | 00:48:23 | Mirovice | 98 | |
148. | Mrlinová Lucie | 1990 | 00:47:28 | Mirovice | 107 | |
149. | Volf Jiří | 1991 | 00:44:19 | Mirovice | 136 | |
150. | Jareš Petr | 1981 | 00:47:40 | Milín | 105 | |
151. | Kreuzer Milan | 1963 | 00:43:03 | Milevsko | 144 | |
152. | Les Josef | 1947 | 00:53:30 | Maratonstav Úpice | 65 | |
153. | Čmelík Ladislav | 1961 | 00:43:06 | Maraton tým Pavla Nováka | 142 | |
154. | Franc Daniel | 1972 | 00:48:49 | Malý Chlumec | 94 | |
155. | Vitásek Jan | 1990 | 00:37:20 | Malá Hraštice | 187 | |
156. | Bejček Michal | 1977 | 00:41:22 | Liberec | 155 | |
157. | Krátká Martina | 1974 | 00:49:59 | Leti214 | 88 | |
158. | Nekvasil Václav | 1984 | 00:44:24 | KVM Mělník | 135 | |
159. | Huml Otakar | 1975 | 00:55:36 | Křsťanské centrum Dobříš | 55 | |
160. | Kostiha Michal | 1984 | 00:44:36 | Křesťanské centrum Příbram | 132 | |
161. | Luft Jan | 1975 | 00:46:33 | Křesťanské centrum Příbram | 116 | |
162. | Fiřtová Jana | 1995 | 00:55:10 | Křesťanské centrum Příbram | 57 | |
163. | Fiřtová Vlasta | 1997 | 00:58:26 | Křesťanské centrum Příbram | 45 | |
164. | Fiřt František | 1998 | 00:38:11 | Křesťanské centrum Příbram | 180 | |
165. | Fiřt Petr | 1957 | 00:44:34 | Křesťanské centrum Příbram | 133 | |
166. | Pech Pavel | 1978 | 00:52:47 | Křesťanské centrum Příbram | 70 | |
167. | Lexová Andrea | 1976 | 00:47:19 | Křesťanské centrum Příbram | 107 | |
168. | Dražanová Judita | 1987 | 00:46:26 | Křesťanské centrum Příbram | 118 | |
169. | Mišinec Martin | 1981 | 00:50:06 | KPB Milín | 87 | |
170. | Kočí Luboš | 1985 | 00:46:35 | Kovářství Kočí | 115 | |
171. | Landa Jiří | 1977 | 00:42:10 | Kovářov | 150 | |
172. | Melichar Jan | 1975 | 00:42:09 | KOS Jesenice | 150 | |
173. | Hradecký Jan | 1983 | 00:35:21 | Kocouři Vavex Příbram | 205 | |
174. | Bečvář Stanislav | 1955 | 00:45:37 | Kestřany | 125 | |
175. | Kupečková Miluše | 1978 | 00:52:40 | KCP Příbram | 71 | |
176. | Luft Tobiáš | 2003 | 01:00:01 | KCP Příbram | 41 | |
177. | Rybka Jan | 1974 | 01:00:14 | KC Příbram | 39 | |
178. | Zvonař Filip | 1995 | 00:46:29 | KC Příbram | 117 | |
179. | Příhoda Jaroslav | 1966 | 00:51:23 | KARLOS GYM | 78 | |
180. | Fialová Eva | 1977 | 00:52:54 | Judo Klub Březnice | 69 | |
181. | Kulovaný Martin | 1973 | 00:47:06 | Jindřichův Hradec | 109 | |
182. | Edelmann Robert | 1984 | 00:49:56 | INTERNET PB | 88 | |
183. | Brabec Miloslav | 1956 | 00:42:53 | Interceramica Rokycany | 145 | |
184. | Rašková Martina | 1982 | 00:47:01 | Chaloupky | 110 | |
185. | Hora Jan | 1971 | 00:40:13 | Hořovice | 163 | |
186. | Číp Roman | 1970 | 00:41:41 | Hluboš u Příbrami | 153 | |
187. | Brynda Jiří | 1979 | 00:51:36 | Hluboš | 77 | |
188. | Dušková Martina | 1987 | 00:54:31 | HAMR Praha | 58 | |
189. | Karas Adam | 2002 | 01:05:08 | Gymnázium Příbram | 29 | |
190. | Šlégl Petr | 1984 | 00:44:28 | GoMango | 133 | |
191. | Pokorný Marek | 1976 | 00:39:32 | FC Vidličky Písek | 169 | |
192. | Škopec Jan | 1977 | 00:48:42 | FBT Příbram | 96 | |
193. | Tvrský Filip | 1991 | 00:51:20 | FBK Ježci Rožmitál | 79 | |
194. | Skotnica Jíří | 1987 | 00:59:10 | FBK Ježci Rožmitál | 44 | |
195. | Buchta Adam | 1996 | 00:45:26 | FBK Ježci Rožmitál | 126 | |
196. | Čejka František | 1984 | 00:46:31 | FBK Ježci Rožmitál | 117 | |
197. | Štěrba Ondřej | 1988 | 00:51:53 | FBK Ježci Rožmitál | 74 | |
198. | Filip Jiří | 1984 | 00:53:18 | FBK Ježci Rožmitál | 66 | |
199. | Piklová Veronika | 2001 | 00:45:27 | eský Krumlov | 126 | |
200. | Kříž Vladimír | 1958 | 00:47:47 | Dobříš | 104 |