Běžecké tabulky
18936 závodů
260898 závodníků
1397552 záznamů
260898 závodníků
1397552 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Slezský maraton, 17.08.2013, Dolní Lomná
věkový průměr závodníků: 46.7 let |
nejmladší závodník: Holoubek Jan (1996) |
nejstarší závodník: Cypra Zdeněk (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Kasalík Radim | 1981 | 03:34:32 | Kravaře | 224 | |
102. | Sankot Marek | 1981 | 05:20:08 | 102 | ||
103. | Šicha Martin | 1981 | 05:14:55 | Brno | 111 | |
104. | Jadamus Bogdan | 1981 | 05:42:39 | 81 | ||
105. | Kajánek Adam | 1980 | 05:22:32 | VÚ 5490 Rakovník | 101 | |
106. | Kouřil Jaroslav | 1980 | 04:57:40 | PROLHANÁ RADNICE OSTRAVA | 127 | |
107. | Neuwirth Jan | 1980 | 04:43:53 | 143 | ||
108. | Duroň Pavel | 1980 | 06:03:42 | 64 | ||
109. | Szkanderová Irena | 1980 | 06:24:05 | 49 | ||
110. | Vacula Lukáš | 1980 | 06:53:23 | Ostrava | 32 | |
111. | Pravdová Daniela | 1980 | 05:52:07 | FM | 73 | |
112. | Balcar Marek | 1979 | 04:58:44 | 127 | ||
113. | Kacíř Vlastimil | 1979 | 04:15:06 | Loko Trutnov | 173 | |
114. | Dohnal Martin | 1979 | 05:26:52 | Horní Domaslavice | 95 | |
115. | Macek Petr | 1979 | 05:28:00 | Taekwondo SK Pedagog | 94 | |
116. | Moškoř Marek | 1979 | 05:05:36 | Pepa Team Frýdek-Místek | 119 | |
117. | Veličková Markéta | 1979 | 06:07:00 | X-AIR Ostrava | 60 | |
118. | Sedláček Martin | 1979 | 05:03:32 | 121 | ||
119. | Mathes Jozef | 1979 | 05:33:15 | Praha | 89 | |
120. | Munk Rudolf | 1979 | 04:55:48 | VZS Ostrava | 130 | |
121. | Rataj Pavel | 1979 | 04:40:07 | 147 | ||
122. | Kondělková Radka | 1979 | 06:23:26 | 49 | ||
123. | Friedel Jan | 1979 | 04:19:04 | Marathon team Klimkovice | 168 | |
124. | Jánoš Filip | 1979 | 04:00:37 | Modransky skialpinisti | 192 | |
125. | Pavelka Radim | 1979 | 04:21:45 | Marathon team Klimkovice | 165 | |
126. | Drobek Petr | 1979 | 05:05:52 | Bohumín | 119 | |
127. | Beránek Jakub | 1979 | 04:26:30 | Frýdek-Místek | 160 | |
128. | Misiarz Michal | 1978 | 04:40:59 | 146 | ||
129. | Vaňuš Josef | 1978 | 04:02:47 | Enervit Team Praha | 185 | |
130. | Foldyna Tomáš | 1978 | 06:32:17 | 42 | ||
131. | Kelar Jan | 1978 | 06:05:53 | 61 | ||
132. | Hartmann Jiří | 1978 | 06:24:17 | 48 | ||
133. | Bednář Jan | 1978 | 04:37:56 | Vendryně | 150 | |
134. | Szabo Jakub | 1977 | 06:27:55 | Vimperk | 46 | |
135. | Žitník Petr | 1977 | 05:15:02 | 111 | ||
136. | Žajdlík Filip | 1977 | 04:09:43 | Třinec | 179 | |
137. | Hamrozi Martin | 1977 | 04:49:18 | 136 | ||
138. | Novák Michael | 1977 | 06:07:22 | Praha | 59 | |
139. | Stonawski David | 1977 | 05:42:14 | 81 | ||
140. | Jurečka Richard | 1977 | 05:15:48 | 110 | ||
141. | Janský Petr | 1977 | 06:43:15 | 36 | ||
142. | Funioková Táňa | 1977 | 06:03:21 | 65 | ||
143. | Kotek Tomáš | 1977 | 04:24:01 | 163 | ||
144. | Petroš Martin | 1977 | 05:43:33 | 79 | ||
145. | Kysová Iveta | 1977 | 06:48:59 | Orlová | 33 | |
146. | Průša Martin | 1976 | 05:52:13 | Praha | 72 | |
147. | Viej Radomír | 1976 | 05:10:47 | 115 | ||
148. | Horníček Zdeněk | 1976 | 06:37:10 | RPG Running team FM | 39 | |
149. | Zajíc Josef | 1976 | 06:26:15 | lepus.cz | 47 | |
150. | Curylo Vojtěch | 1976 | 05:36:25 | 87 | ||
151. | Misiarz Petr | 1976 | 04:45:22 | Ostrava -Bělský les | 142 | |
152. | Majetný Petr | 1976 | 05:13:31 | 114 | ||
153. | Pechlát Ctibor | 1976 | 06:05:39 | Ostrava | 62 | |
154. | Stoszek Jan | 1976 | 05:14:29 | VZS Ostrava | 111 | |
155. | Brož Vlastimil | 1976 | 05:13:58 | Český Těšín | 112 | |
156. | Raška Radek | 1976 | 05:50:43 | Veřovice | 75 | |
157. | Beremlijski Petr | 1976 | 05:54:46 | VZS Ostrava | 71 | |
158. | Herman Jakub | 1975 | 06:03:41 | 64 | ||
159. | Krejza Rostislav | 1975 | 06:46:15 | 35 | ||
160. | Melčák Tomáš | 1975 | 05:00:40 | MK Kopřivnice | 124 | |
161. | Sobek Lumír | 1975 | 05:02:20 | 123 | ||
162. | Daňa Tomáš | 1975 | 06:17:57 | 53 | ||
163. | Vondrák Zbyněk | 1975 | 04:15:15 | Vinařství Vondrák Mělník | 172 | |
164. | Filgas Pavel | 1975 | 06:39:40 | Lužná | 38 | |
165. | Sikorová Dagmar | 1975 | 06:11:19 | X-TRAIL Orlová | 56 | |
166. | Leszczynski Radek | 1975 | 04:14:07 | Moravské divadlo Olomouc | 174 | |
167. | Odstrčilík Roman | 1975 | 04:31:38 | TRIATLON Holešov | 157 | |
168. | Piechowicz Jiří | 1975 | 05:05:05 | Frýdek-Místek | 120 | |
169. | Klabačka Zdeněk | 1974 | 04:44:47 | TTC Olomouc | 143 | |
170. | Cypra Zbyněk | 1974 | 04:04:27 | SK Valašského Království | 183 | |
171. | Vávra Tomáš | 1974 | 05:37:28 | Olomouc | 86 | |
172. | Hrazdil Roman | 1974 | 04:36:26 | O-sport Kroměříž | 152 | |
173. | Czeczotková Helena | 1974 | 06:19:46 | 1.Běžecký Jablunkov | 52 | |
174. | Vaňko Oldřich | 1974 | 05:28:27 | 93 | ||
175. | Štefek Radim | 1974 | 06:16:02 | 1. Běžecký Jablunkov | 54 | |
176. | Szarowski Miroslav | 1974 | 05:46:28 | Orlová | 77 | |
177. | Král David | 1974 | 05:09:28 | BIKERAM - Ostrava | 116 | |
178. | Pernický Roman | 1974 | 05:56:50 | Frýdek-Místek | 69 | |
179. | Hrubý Tomáš | 1974 | 06:20:57 | 51 | ||
180. | Římánek Jiří | 1974 | 06:53:34 | Havířov | 31 | |
181. | Šubert Pavel | 1974 | 06:50:10 | 33 | ||
182. | Sikora Tomáš | 1974 | 05:47:20 | X-TRAIL Orlová | 77 | |
183. | Rožnovský Marek | 1974 | 06:22:35 | FM | 50 | |
184. | Sosna Dalibor | 1973 | 04:56:33 | Banik Ostrava | 129 | |
185. | Martynek Marek | 1973 | 05:26:18 | 96 | ||
186. | Koudelka David | 1973 | 05:19:40 | VZS Ostrava | 104 | |
187. | Šimůnek Jakub | 1973 | 06:51:03 | Ostrava | 32 | |
188. | Šimon Michal | 1973 | 04:49:05 | 137 | ||
189. | Skupieň Martin | 1973 | 05:28:48 | 93 | ||
190. | Popieluch Michal | 1973 | 04:59:14 | 126 | ||
191. | Sikora Martin | 1973 | 05:18:31 | Opava | 106 | |
192. | Bernát Radim | 1973 | 05:29:55 | VZS Ostrava | 91 | |
193. | Velička Aleš | 1973 | 03:47:03 | X-AIR Ostrava | 207 | |
194. | Martynek Andrzej | 1972 | 05:37:22 | Praha | 87 | |
195. | Najvert Stanislav | 1972 | 03:40:24 | Fialové kobry | 217 | |
196. | Kotyk Jan | 1972 | 04:33:30 | Kolín | 156 | |
197. | Linhart Jiří | 1972 | 06:08:55 | 59 | ||
198. | Groš Ján | 1972 | 04:43:06 | 145 | ||
199. | Švehlák Jiří | 1972 | 06:31:40 | 43 | ||
200. | Vavruša Martin | 1971 | 05:57:30 | Václavovice | 68 |