Běžecké tabulky
18837 závodů
258306 závodníků
1385974 záznamů
258306 závodníků
1385974 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Týnišťská desítka, 28.10.2014, Týniště nad Orlicí
věkový průměr závodníků: 50.7 let |
nejmladší závodník: Stříhavka Jindřich (2000) |
nejstarší závodník: Svatoš Otakar (1934) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Palatáš Jiří | 1976 | 00:46:43 | Lázně Bohdaneč | 85 | |
102. | Urbánek Jiří | 1976 | 00:40:29 | Splašená lokomotiva Chlumec | 138 | |
103. | Fenclová Marta | 1976 | 00:38:37 | AC Pardubice | 155 | |
104. | Dušek Milan | 1976 | 00:43:51 | SK Týniště n.O. | 103 | |
105. | Fiala Milan | 1976 | 00:41:32 | Havlovice | 125 | |
106. | Vejběrová Eva | 1976 | 00:45:09 | Hradec Králové | 93 | |
107. | Kotyzova Svatava | 1976 | 00:55:21 | Vendavo Runners | 46 | |
108. | Langová Simona | 1976 | 00:55:25 | Opočno | 45 | |
109. | Šreibr Josef | 1975 | 00:41:30 | Lípa n.O. | 128 | |
110. | Hájková Renata | 1975 | 00:38:53 | Maratonstav Úpice | 152 | |
111. | Pelouch Leoš | 1975 | 00:32:44 | SK Chotěboř | 212 | |
112. | Kratochvíl Miloš | 1975 | 00:33:50 | Hvězda Pardubice | 199 | |
113. | Kvašinský Milan | 1975 | 00:55:24 | Černilov | 46 | |
114. | Bret Tomáš | 1975 | 00:40:46 | AK Hořice | 136 | |
115. | Puchernová Veronika | 1974 | 00:51:18 | 61 | ||
116. | David Václav | 1974 | 00:42:05 | Jaroměř | 120 | |
117. | Kačena Martin | 1974 | 00:45:59 | Žamberk | 89 | |
118. | Kincl Marek | 1974 | 00:34:26 | BKLM | 190 | |
119. | Locker Lukáš | 1974 | 00:55:43 | Hraštice | 45 | |
120. | Lipenský Jiří | 1974 | 00:53:30 | Dolní Dobrouč | 54 | |
121. | Hošek Pavel | 1974 | 00:42:55 | Staré Buky | 113 | |
122. | Růžičková Lenka | 1974 | 00:46:23 | 87 | ||
123. | Štrof Michal | 1973 | 00:40:53 | Tenis Úpice | 134 | |
124. | Smrček Pavel | 1973 | 00:41:58 | Ledce | 121 | |
125. | Rapčák Michal | 1973 | 00:43:49 | Rychnov nad Kněžnou | 104 | |
126. | Jirásko Dušan | 1973 | 00:46:54 | SK Srch | 83 | |
127. | Malý Jan | 1973 | 00:34:21 | Sokol Nová Paka | 192 | |
128. | Vodehnal Jan | 1973 | 00:34:47 | Hvězda Pardubice | 185 | |
129. | Brzák Milan | 1973 | 00:41:42 | Splašená lokomotiva | 124 | |
130. | Bláha Kamil | 1972 | 00:39:24 | AB SPED Pardubice | 148 | |
131. | Vokolek Michal | 1972 | 00:36:18 | Pardubice | 174 | |
132. | Hartman Karel | 1972 | 00:43:49 | 104 | ||
133. | Petrů Blanka | 1972 | 00:53:36 | 53 | ||
134. | Suchánek Petr | 1972 | 00:37:21 | AC Obora Hvězda | 166 | |
135. | Metelková Táňa | 1972 | 00:35:30 | SK Týniště nad Orlicí | 179 | |
136. | David Pavel | 1972 | 00:42:27 | SKP Nymburk | 118 | |
137. | Malý Jiří | 1972 | 00:57:52 | BK Podchlum Čestice | 37 | |
138. | Duchoň David | 1971 | 00:38:03 | Praha | 161 | |
139. | Jirásko Lubomír | 1971 | 00:48:19 | SK Srch | 75 | |
140. | Vašíček Martin | 1971 | 00:41:15 | Maratonstav Úpice | 130 | |
141. | Kalousek Jan | 1971 | 00:43:51 | SK Týniště nad Orlicí | 104 | |
142. | Vít Pavel | 1971 | 00:39:28 | Axitdoldy Náchod | 146 | |
143. | Czagan Jan | 1971 | 00:40:17 | SDH Dědek | 140 | |
144. | Číž Josef | 1971 | 00:44:06 | Lázně Bohdaneč | 101 | |
145. | Strnádková Jana | 1971 | 00:50:50 | Dolní Kalná | 63 | |
146. | Kašpar Václav | 1970 | 00:51:24 | Týniště n.O. | 61 | |
147. | Mervart Václav | 1970 | 00:46:24 | TC Dobruška | 86 | |
148. | Černá Markéta | 1970 | 00:43:18 | Lanškroun | 109 | |
149. | Číhař Tomáš | 1970 | 00:42:37 | Chvojenec | 115 | |
150. | Moník Milan | 1969 | 00:49:04 | Smiřice | 71 | |
151. | Vacek Martin | 1969 | 00:35:20 | Iscarex Česká Třebová | 181 | |
152. | Krátká Anna | 1969 | 00:40:28 | Hvězda SKP Pardubice | 138 | |
153. | Plašil Martin | 1968 | 00:55:49 | 43 | ||
154. | Nádherová Hana | 1968 | 01:10:27 | Hradec Králové | 22 | |
155. | Mazač Jaroslav | 1968 | 00:40:13 | Maratonstav Úpice | 142 | |
156. | Horák Michal | 1968 | 00:47:12 | Týniště n.O. | 82 | |
157. | Mentzik Jan | 1967 | 00:57:29 | TZK Kvasiny | 38 | |
158. | Koutník Lumír | 1967 | 00:42:48 | Vrchlabí | 114 | |
159. | Nádhera Petr | 1967 | 00:41:03 | Hradec Králové | 133 | |
160. | Klazar Martin | 1966 | 00:52:18 | Praha | 56 | |
161. | Sedláčková Hedvika | 1966 | 01:08:12 | Lanškroun | 25 | |
162. | Krejčí Jaromír | 1966 | 00:34:35 | Ski Klub Pastviny | 187 | |
163. | Scheuer Jan | 1966 | 00:38:08 | Lanškroun | 159 | |
164. | Vejběra Jan | 1966 | 00:37:07 | Cyklo Pokr HK | 169 | |
165. | Truhlářová Elena | 1965 | 00:56:50 | Sokol Kobylisy | 41 | |
166. | Koloc Pavel | 1965 | 01:00:26 | AC Total Zero | 33 | |
167. | Matyášová Jana | 1965 | 00:41:04 | Dolní Dobrouč | 132 | |
168. | Hauschková Dagmar | 1965 | 00:48:08 | Spartak Police | 77 | |
169. | Jakeš Josef | 1965 | 00:40:55 | SK Týn nad O. | 134 | |
170. | Frýdl Miroslav | 1964 | 00:49:11 | Hradec Králové | 71 | |
171. | Černý Aleš | 1964 | 00:44:48 | Tri club Dobruška | 96 | |
172. | Kraus Václav | 1964 | 00:39:14 | Cyklokraus Přelouč | 148 | |
173. | Hanuš Petr | 1964 | 00:39:01 | Ch+T Pardubice | 151 | |
174. | Jirásková Eva | 1964 | 00:50:38 | Iscarex Česká Třebová | 64 | |
175. | Švorc Jan | 1963 | 00:52:16 | Hradec Králové | 57 | |
176. | Liška Pavel | 1963 | 00:43:08 | Fort SMC Ústí nad Labem | 111 | |
177. | Hynek Petr | 1963 | 00:43:47 | SK Nové Město nad Metují | 105 | |
178. | Šternerová Hana | 1963 | 00:54:36 | Hradec Králové | 49 | |
179. | Schovánek Milan | 1962 | 00:49:20 | Krčský les B | 70 | |
180. | Vanta Josef | 1962 | 00:40:57 | TC Dobruška | 133 | |
181. | Friebelová Eva | 1962 | 00:57:40 | Maratonstav Úpice | 38 | |
182. | Klimeš Jiří | 1961 | 00:41:28 | AC Náchod | 128 | |
183. | Vaněk Petr | 1961 | 00:37:20 | AC Praha | 167 | |
184. | Gdula Petr | 1961 | 00:41:36 | SKP Pardubice | 125 | |
185. | Pergner Petr | 1961 | 00:42:59 | Zámek Dobříš | 112 | |
186. | Zelený Luděk | 1961 | 00:41:25 | AC Náchod | 129 | |
187. | Flegl Bohumil | 1960 | 00:40:26 | SKIBOB CLUB Dobruška | 139 | |
188. | Eliáš Petr | 1960 | 00:38:44 | Hvězda SKP Pardubice | 153 | |
189. | Osladil Václav | 1960 | 00:44:59 | LTC Jaroměř | 95 | |
190. | Chládek Josef | 1959 | 00:42:45 | OB ŽAMBERK | 115 | |
191. | Vacarda Vladimír | 1959 | 00:37:06 | AC Slovan Liberec | 169 | |
192. | Sedlák Jiří | 1958 | 00:41:24 | Cyklokraus Přelouč | 129 | |
193. | Grätz Luděk | 1958 | 00:48:32 | Sokol Ústí nad Orlicí | 75 | |
194. | Nečas Josef | 1958 | 00:43:59 | Maratonstav Úpice | 101 | |
195. | Konůpek Jaromír | 1957 | 00:51:20 | Chotěboř | 61 | |
196. | Šolc Vítězslav | 1957 | 00:40:35 | BKL Machov | 136 | |
197. | Drozd Jiří | 1957 | 00:43:39 | MOPOS Pardubice | 106 | |
198. | Bláha Milan | 1957 | 00:40:46 | AFK Křovice | 136 | |
199. | Vacková Hana | 1956 | 00:50:36 | SK Hronov | 64 | |
200. | Petržílek Zdeněk | 1955 | 00:53:59 | KRB Chrudim | 51 |