Běžecké tabulky
18731 závodů
256085 závodníků
1373162 záznamů
256085 závodníků
1373162 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Bakovský půlmaraton, 12.04.2014, Bakov nad Jizerou
věkový průměr závodníků: 49.0 let |
nejmladší závodník: Kůla Pavel (1999) |
nejstarší závodník: Procházka Milan (1948) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubková Darina | 1957 | 02:40:10 | Doubek Team | 22 | |
2. | Hospodka Jiří | 1982 | 02:26:07 | Mladá Boleslav | 27 | |
3. | Kůla Pavel | 1999 | 02:26:07 | TJ Sokol Bakov nad Jizerou | 27 | |
4. | Friesingerová Tereza | 1995 | 02:18:48 | Veleň | 31 | |
5. | Friesinger Petr | 1967 | 02:18:48 | Veleň | 31 | |
6. | Vodičková Dana | 1986 | 02:16:07 | Milovice | 33 | |
7. | Macháček Pavel | 1974 | 02:13:13 | Kosmonosy | 35 | |
8. | Bělský Tomáš | 1976 | 02:13:06 | Mladá Boleslav | 36 | |
9. | Hůlek Jan | 1972 | 02:11:53 | Turnov | 36 | |
10. | Zemanová Jana | 1986 | 02:11:06 | 38 | ||
11. | Knápek Martin | 1986 | 02:10:05 | 38 | ||
12. | Dvořák Vojtěch | 1982 | 02:09:17 | Bakov nad Jizerou | 40 | |
13. | Novák Aleš | 1977 | 02:08:01 | Dubnice pod Ralskem | 40 | |
14. | Andltová Petra | 1975 | 02:07:59 | Rohatsko | 41 | |
15. | Janda Štěpán | 1975 | 02:07:32 | Horní Stakory | 42 | |
16. | Slezáková Jana | 1986 | 02:05:47 | Bruntál | 43 | |
17. | Roblíková Markéta | 1974 | 02:05:27 | TANKODROM MILOVICE | 44 | |
18. | Hýblová Kateřina | 1971 | 02:04:56 | Bělá pod Bezdězem | 44 | |
19. | Fiala Jiří | 1956 | 02:04:54 | Praha Modřany | 45 | |
20. | Dolečková Romana | 1991 | 02:03:34 | 46 | ||
21. | Dočekal Milan | 1975 | 02:03:21 | TJ Liaz Jablonec | 47 | |
22. | Levický Jan | 1978 | 02:03:18 | Praha 11 | 47 | |
23. | Konečná Ivana | 1967 | 02:03:03 | J. Hradec | 48 | |
24. | Andrš Lubomír | 1958 | 02:02:55 | Sac Bělá Pod Bezdězem | 48 | |
25. | Jančár Martin | 1970 | 02:02:40 | Paradiser | 49 | |
26. | Medwell Gabriela | 1974 | 02:02:38 | Česká Lípa | 49 | |
27. | Kožušníková Adéla | 1978 | 02:02:16 | Praha | 51 | |
28. | Karaová Jana | 1981 | 02:02:02 | 51 | ||
29. | Nováková Klára | 1988 | 02:02:01 | Petrovice | 52 | |
30. | Pospíšil Vítek | 1970 | 02:01:55 | Spartak Praha 4 | 52 | |
31. | Brothánek Radek | 1974 | 02:01:54 | Kněžmost | 52 | |
32. | Navrátilová Markéta | 1978 | 02:00:42 | Brno | 54 | |
33. | Vítek Jindřich | 1948 | 02:00:36 | ABK Liberec | 54 | |
34. | Lavický Ondřej | 1978 | 02:00:15 | Praha | 55 | |
35. | Švaňhal Radek | 1985 | 02:00:13 | ACAPULCO TEAM 1973 | 55 | |
36. | Novotný Zdeněk | 1961 | 01:59:45 | Mladá Boleslav | 56 | |
37. | Lenčová Jana | 1969 | 01:59:24 | Bezno | 57 | |
38. | Koukal Ondřej | 1995 | 01:59:18 | Stas | 58 | |
39. | Kučera Ondřej | 1985 | 01:59:11 | BK Vísky | 58 | |
40. | Eder Martin | 1965 | 01:57:53 | Jindřichův Hradec | 60 | |
41. | Henrich Miroslav | 1972 | 01:57:34 | SK Malá Bělá | 60 | |
42. | Šandera Martin | 1976 | 01:57:14 | BONBON, MPČR | 61 | |
43. | Brzobohatý Václav | 1973 | 01:56:49 | Sokol Bakov | 61 | |
44. | Nikodem Libor | 1976 | 01:56:41 | Kněžmost | 62 | |
45. | Matějková Vendula | 1984 | 01:55:43 | Proradost | 63 | |
46. | Jeřábek Miroslav | 1982 | 01:54:55 | Amix Team | 64 | |
47. | Vysušil Michal | 1987 | 01:54:26 | Stráž nad Nisou | 65 | |
48. | Jakoubek Arnošt | 1952 | 01:54:21 | Tajfun Turnov | 65 | |
49. | Doležalů Daniela | 1976 | 01:53:58 | Jablonec n. Nisou | 67 | |
50. | Kučera Petr | 1961 | 01:52:57 | Stružinec | 67 | |
51. | Šiml Jan | 1967 | 01:52:38 | NOVIS TK, Praha | 69 | |
52. | Nová Eva | 1982 | 01:52:35 | Sokol Hoření Paseky | 69 | |
53. | Kapra Jakub | 1975 | 01:52:06 | Kbely | 70 | |
54. | Holas Václav | 1986 | 01:51:07 | Antosh Pub | 71 | |
55. | Lenčová Jana | 1992 | 01:50:54 | AC Turnov | 72 | |
56. | Ungerman Otakar | 1970 | 01:50:46 | Turnov | 72 | |
57. | Kolář František | 1981 | 01:50:23 | Kopec Praha | 74 | |
58. | Kučera Pavel | 1966 | 01:49:30 | CK PEDAL | 74 | |
59. | Kratochvíl Jiří | 1978 | 01:48:53 | Mladá Boleslav | 75 | |
60. | Knápek Jan | 1980 | 01:48:41 | Bakov nad Jizerou | 76 | |
61. | Knýřová Jitka | 1963 | 01:48:26 | SK MAXTRI Liberec | 76 | |
62. | Böhm Zdeněk | 1952 | 01:48:01 | Praha 11 | 78 | |
63. | Bergman Aleš | 1971 | 01:47:57 | Mnichovo Hradiště | 78 | |
64. | Bednář Jiří | 1985 | 01:47:46 | Liberec | 79 | |
65. | Žáček Pavel | 1976 | 01:47:39 | Česká Lípa | 79 | |
66. | Janovský Jiří | 1964 | 01:47:34 | Sokol Bradlec | 80 | |
67. | Karč Jakub | 1974 | 01:47:32 | Babice u Říčan | 80 | |
68. | Kulina Jan | 1975 | 01:47:28 | Mladá Boleslav | 81 | |
69. | Špitálský Martin | 1977 | 01:47:27 | Beer Gym | 81 | |
70. | Sobotka Lukáš | 1992 | 01:47:25 | Sdh Sukorady | 82 | |
71. | Kautzký Tomáš | 1976 | 01:47:24 | Kněžmost | 82 | |
72. | Blaheta Radek | 1977 | 01:47:23 | Praha 9 | 83 | |
73. | Kolář Dalibor | 1969 | 01:47:15 | Mladá Boleslav | 83 | |
74. | Krbůšek David | 1956 | 01:47:08 | Mnichovo Hradiště | 84 | |
75. | Hojer Miloslav | 1954 | 01:47:08 | Sokol Podlázky | 85 | |
76. | Beneš Martin | 1976 | 01:46:57 | Praha 3 | 85 | |
77. | Janata Pavel | 1973 | 01:46:56 | Vlkava | 86 | |
78. | Koukal Josef | 1973 | 01:46:41 | Diogenes Bryndýs Nad Labem | 86 | |
79. | Bambula Marek | 1985 | 01:46:10 | Jičín | 88 | |
80. | Mašek Petr | 1970 | 01:46:06 | HK Mladá Boleslav | 88 | |
81. | Kraus František | 1987 | 01:46:04 | exponáti | 89 | |
82. | Kysela Oldřich | 1979 | 01:45:44 | 89 | ||
83. | Tománek Otakar | 1983 | 01:45:29 | VLI | 90 | |
84. | Mikeš Jakub | 1987 | 01:44:40 | Triatlon Mladá Boleslav | 91 | |
85. | Marešová Iveta | 1974 | 01:44:40 | 92 | ||
86. | Vaníček Petr | 1949 | 01:44:35 | BK Kolonie Říčany | 92 | |
87. | Kořínek Jan | 1975 | 01:44:26 | Roots X Over | 93 | |
88. | Knýř Jan | 1960 | 01:44:18 | SK MAXTRI Liberec | 93 | |
89. | Sehnal Tomáš | 1967 | 01:43:34 | K.O. Poděbrady | 94 | |
90. | Velas Jakub | 1970 | 01:43:26 | Praha | 95 | |
91. | Breburdová Hana | 1961 | 01:43:16 | Maraton klub Kladno | 95 | |
92. | Hladík Josef | 1970 | 01:42:46 | Klánovice | 97 | |
93. | Doubek Zdeněk | 1956 | 01:42:39 | Doubek Team | 97 | |
94. | Nový Pavel | 1977 | 01:42:38 | Triatlon Mladá Boleslav | 98 | |
95. | Lavická Kateřina | 1984 | 01:42:28 | Kosmonosy | 98 | |
96. | Sýkora Viktor | 1984 | 01:42:26 | Praha 5 | 99 | |
97. | Mazánek Libor | 1973 | 01:42:18 | Březno | 100 | |
98. | Ungerman Antonín | 1978 | 01:42:15 | Mladá Boleslav | 101 | |
99. | Hnilička Martin | 1981 | 01:42:11 | SKIALP ZÁSADA | 101 | |
100. | Tuček Tomáš | 1980 | 01:42:10 | Ho Mnichovo Hradiště | 102 |