Běžecké tabulky
18851 závodů
258627 závodníků
1387282 záznamů
258627 závodníků
1387282 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Medzinárodný maratón mieru, 04.10.2009, Košice
věkový průměr závodníků: 56.2 let |
nejmladší závodník: Koribský Ladislav (1991) |
nejstarší závodník: Zikeš František (1928) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Ivan Ivo | 1980 | 03:45:37 | Infomedia.sk | ||
102. | Kraus Oliver | 1980 | 03:43:56 | |||
103. | Čuvala Štefan | 1980 | 03:33:42 | Senica | ||
104. | Verba Rudolf | 1980 | 03:32:38 | BK Steel Košice | ||
105. | Švaňa Filip | 1980 | 03:39:40 | Iron Team Bratislava | ||
106. | Hajduk Peter | 1980 | 03:44:21 | Meret Slovakia Košice | ||
107. | Vereš Pavol | 1980 | 03:37:35 | |||
108. | Vavrek Adrián | 1980 | 03:07:19 | Dulová Ves | ||
109. | Lipták Radim | 1979 | 03:04:14 | Frýdek Místek | ||
110. | Fogel Richard | 1979 | 03:41:06 | Košice | ||
111. | Rybár Branislav | 1979 | 03:55:58 | Nové Zámky | ||
112. | Chalupka Miroslav | 1979 | 04:25:17 | Martin | ||
113. | Kovářová Marcela | 1979 | 03:28:20 | ŠKP Bratislava | ||
114. | Zahoranský Radúz | 1979 | 03:44:49 | Kobeřice u Brna | ||
115. | Seman Vladimír | 1979 | 04:34:06 | |||
116. | Vereš Štefan | 1979 | 03:49:42 | |||
117. | Miertuš Juraj | 1979 | 04:04:50 | FGT Team | ||
118. | Gallik Peter | 1979 | 03:39:06 | Svit | ||
119. | Helešic Vladimír | 1979 | 04:48:34 | Brno | ||
120. | Korotvičková Zuzana | 1979 | 03:08:53 | Belle Exp-Imp. Košice | ||
121. | Dedík Peter | 1979 | 04:06:18 | |||
122. | Najdek Rastislav | 1979 | 02:55:12 | SKP Čadca | ||
123. | Sabo Adrian | 1979 | 03:53:51 | Lučenec | ||
124. | Bíró Attila | 1978 | 03:44:09 | MK Žitný Ostrov | ||
125. | Krnáč Ján | 1978 | 03:54:28 | Bánská Bystrica | ||
126. | Kupský Petr | 1978 | 04:16:17 | Velká Bíteš | ||
127. | Nagyová Erika | 1978 | 04:34:26 | Bratislava | ||
128. | Ruman Andrej | 1978 | 03:26:38 | Bratislava | ||
129. | Pešta Miloš | 1978 | 04:06:52 | Lieskovec | ||
130. | Prachár Marek | 1978 | 03:41:36 | Dunajská Lužná | ||
131. | Galajda Dušan | 1978 | 03:17:52 | Košice | ||
132. | Lelek Miroslav | 1978 | 03:28:54 | TAT Martin | ||
133. | Šmálik Richard | 1978 | 04:16:18 | Zvolen | ||
134. | Puškáš Peter | 1978 | 04:34:41 | |||
135. | Vaňuš Josef | 1978 | 02:56:20 | Enervit Team Praha | ||
136. | Butorac Dušan | 1978 | 04:11:27 | Fineco Prešov | ||
137. | Mizera Pavol | 1978 | 03:50:56 | KKM Čadca | ||
138. | Banáš Jaroslav | 1978 | 03:14:03 | Likavka skialp team | ||
139. | Žabenský Miroslav | 1978 | 03:20:27 | AC Slovan Mariánské Lázně | ||
140. | Ranzenhofer Michal | 1978 | 04:16:06 | Mikulov | ||
141. | Mozolík Ľudovít | 1978 | 04:46:54 | Bratislava | ||
142. | Lettrich Marián | 1978 | 04:18:34 | Dubové | ||
143. | Ferko Andrej | 1978 | 03:42:27 | Sečovce | ||
144. | Hodossy Peter | 1978 | 03:46:39 | Dunajská Streda | ||
145. | Takáč Marek | 1978 | 03:52:31 | MK Košice | ||
146. | Hoľpit Vincent | 1977 | 03:20:43 | Bardejov | ||
147. | Solár Peter | 1977 | 03:32:55 | SCMT | ||
148. | Holiga Ján | 1977 | 03:02:39 | KBL ŠKP Martin | ||
149. | Denke Radoslav | 1977 | 03:12:41 | Dubnica nad Váhom | ||
150. | Demko Martin | 1977 | 03:19:53 | Likavka skialp team | ||
151. | Jendželovský Peter | 1977 | 02:59:40 | TIK Košice | ||
152. | Glodič Marek | 1977 | 04:36:25 | Košice | ||
153. | Osif Dušan | 1977 | 03:23:25 | Bratislava | ||
154. | Rovňák Ján | 1977 | 03:36:15 | Vranovské vydry | ||
155. | Benča Ivan | 1977 | 03:20:20 | Žiar nad Hronom | ||
156. | Bareš Stanislav | 1977 | 03:48:22 | |||
157. | Kucharčík Ján | 1977 | 04:15:21 | Stráňavy | ||
158. | Ďurišin Marián | 1977 | 04:50:54 | |||
159. | Orlík Ján | 1977 | 03:53:47 | Nitra | ||
160. | Vostrý Miroslav | 1977 | 03:52:51 | MK Kladno | ||
161. | Moravčík Ján | 1977 | 03:18:20 | AK Tlmače | ||
162. | Bahýl Lubomír | 1977 | 03:56:37 | Nitra | ||
163. | Helešic Jiří | 1977 | 04:05:24 | |||
164. | Šiška Miroslav | 1977 | 03:37:03 | EM Záhovce | ||
165. | Tomko Roman | 1976 | 03:50:40 | Německá | ||
166. | Jamrich Michal | 1976 | 03:08:37 | Bánská Bystrica | ||
167. | Janoušek Petr | 1976 | 03:29:52 | Vlkoš | ||
168. | Uličný Marek | 1976 | 04:19:05 | SCMT | ||
169. | Galajda Michal | 1976 | 03:46:43 | Zvolen | ||
170. | Ondraško Miroslav | 1976 | 03:01:17 | Studienka | ||
171. | Kavalír Jan | 1976 | 03:42:06 | Praha | ||
172. | Šandera Martin | 1976 | 03:44:19 | BONBON, MPČR | ||
173. | Gábor Samilus Zoltán | 1976 | 03:12:20 | Kolon | ||
174. | Fotul Gregor | 1976 | 02:47:52 | Triatlonový Klub Košice | ||
175. | Švec Roman | 1976 | 04:58:17 | AK Junior Holič | ||
176. | Skačan Igor | 1976 | 03:21:59 | Ironman Team Levice | ||
177. | Beneš Martin | 1976 | 04:02:11 | Praha 3 | ||
178. | Pivarči Luboš | 1976 | 03:12:46 | Košice | ||
179. | Kicová Gabriela | 1976 | 04:45:40 | |||
180. | Hlúpik Miroslav | 1976 | 02:47:39 | AŠK Grafobal Skalica | ||
181. | Evin Ondrej | 1976 | 02:52:14 | BŠK Bardejov | ||
182. | Kaľavský Július | 1976 | 03:05:32 | KST Margecany | ||
183. | Petnuchová Ingrid | 1975 | 02:57:27 | BŠK Bardejov | ||
184. | Mády Tomáš | 1975 | 03:31:21 | 05 BK Furča Košice | ||
185. | Bihari Ladislav | 1975 | 03:35:49 | Longlife Monsters | ||
186. | Hověžák Pavel | 1975 | 03:28:05 | AC Moravská Slávia Brno | ||
187. | Varga Pavol | 1975 | 04:57:01 | Kvetoslavovo | ||
188. | Fritscher Adam | 1975 | 03:17:12 | TJ Liga 100 Olomouc | ||
189. | Miertuš Marek | 1975 | 03:24:19 | FGT Team | ||
190. | Lutišanová Michaela | 1975 | 04:52:32 | PIM BK Praha Divoká Šárka | ||
191. | Ivaňák Radomír | 1975 | 02:58:37 | TJ Obal Servis Košice | ||
192. | Ožvold Július | 1975 | 03:21:30 | AC Malacky | ||
193. | Jambor Adrián | 1975 | 03:53:26 | Rohovce | ||
194. | Trebichalský Dalibor | 1975 | 04:43:54 | ŠK MBKS triathlon | ||
195. | Buček Vladimír | 1975 | 03:57:41 | VK Trade Humenné | ||
196. | Berberich Dominik | 1975 | 04:13:23 | Fokoláre Košice | ||
197. | Augustovič Branislav | 1975 | 03:50:21 | Zálesie | ||
198. | Dovala Adrián | 1975 | 03:20:05 | Rožňava | ||
199. | Boor Pavol | 1975 | 03:24:23 | Stará Turá | ||
200. | Andrášik Anton | 1975 | 03:29:38 | Veľký Biel |