Běžecké tabulky
18702 závodů
255228 závodníků
1370128 záznamů
255228 závodníků
1370128 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Vianočný CyS polmaratón, 19.12.2015, Žilina
věkový průměr závodníků: 46.6 let |
nejmladší závodník: Kianička Matúš (2001) |
nejstarší závodník: Martinek Pavol (1944) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simon Alexander | 1971 | 01:42:57 | ŽKV Žilina | 113 | |
2. | Masný Marián | 1979 | 01:38:15 | Žilina | 131 | |
3. | Hudecová Dagmar | 1972 | 01:45:22 | Žilina | 102 | |
4. | Lazar Peter | 1965 | 01:44:41 | Žilina | 104 | |
5. | Smák František | 1970 | 01:33:08 | Žilina | 150 | |
6. | Vavrík Tomáš | 1989 | 01:29:50 | Žilina | 162 | |
7. | Dománková Michala | 1984 | 01:49:41 | Žilina | 88 | |
8. | Devečka Vladimír | 1957 | 01:41:36 | Žilina | 116 | |
9. | Kráľ František | 1966 | 01:52:23 | Žilina | 79 | |
10. | Jakubcová Iveta | 1963 | 01:58:40 | Žilina | 66 | |
11. | Košťan Pavol | 1962 | 01:44:49 | Žilina | 103 | |
12. | Lalinský Andrej | 1984 | 01:50:26 | Žilina | 87 | |
13. | Comorek Jozef | 1977 | 01:49:23 | Žilina | 90 | |
14. | Waclav Eduard | 1972 | 01:55:07 | Žilina | 72 | |
15. | Jakubčík Stanislav | 1974 | 01:47:56 | Žilina | 94 | |
16. | Backo Anton | 1969 | 01:43:25 | Žilina | 112 | |
17. | Gordík Matin | 1975 | 01:24:52 | Žilina | 181 | |
18. | Hrin Miroslav | 1964 | 01:32:20 | Žilina | 154 | |
19. | Janda Jiří | 1969 | 01:40:56 | Žilina | 121 | |
20. | Gmucová Monika | 1973 | 02:11:12 | Žilina | 40 | |
21. | Gajdula Marek | 2001 | 01:48:02 | Žilina | 93 | |
22. | Bátori Michal | 1971 | 01:46:41 | Žilina | 97 | |
23. | Machlica Peter | 1980 | 01:51:48 | Žilina | 82 | |
24. | Heglas Ladislav | 1979 | 02:02:05 | Žilina | 56 | |
25. | Vozárová Zuzana | 1987 | 02:24:51 | Žilina | 30 | |
26. | Jasenka Milan | 1954 | 02:11:02 | Žilina | 42 | |
27. | Jurdík Jozef | 1998 | 01:27:58 | Žilina | 171 | |
28. | Šošková Gabriela | 1978 | 02:05:03 | Žilina | 49 | |
29. | Oravec Peter | 1970 | 01:36:31 | Žilina | 139 | |
30. | Kubirita Ján | 1970 | 01:55:06 | Žilina | 74 | |
31. | Gambošová Jana | 1981 | 02:13:00 | Žilina | 37 | |
32. | Michalec Ján | 1982 | 01:24:06 | Žilina | 185 | |
33. | Mičica Pavol | 1971 | 01:46:04 | Žilina | 99 | |
34. | Gamboš Peter | 1978 | 02:13:01 | Žilina | 36 | |
35. | Jasenková Janka | 1982 | 02:11:08 | Žilina | 40 | |
36. | Mandáček František | 1979 | 01:55:36 | Zbyňov | 72 | |
37. | Martinek Pavol | 1944 | 01:54:21 | Zastranie | 75 | |
38. | Blaho Peter | 1976 | 01:36:54 | Yacht club Martin | 137 | |
39. | Šiblová Alena | 1972 | 02:00:45 | Vrútky | 62 | |
40. | Sedláček Tomáš | 1986 | 01:52:00 | Vrbové | 81 | |
41. | Bizík Patrik | 1992 | 01:43:58 | Višňové | 108 | |
42. | Skorčík Ján | 1971 | 01:29:45 | Turzovka | 163 | |
43. | Kamenský Michal | 1986 | 01:35:08 | Turany | 144 | |
44. | Drastichová Tereza | 1988 | 02:03:24 | TT Ostrava | 53 | |
45. | Pánik Vladimír | 1964 | 01:33:05 | Trstená | 151 | |
46. | Rojko Matúš | 1983 | 02:01:52 | Trnava | 58 | |
47. | Záhorec Lukáš | 1986 | 01:16:33 | Trnava | 216 | |
48. | Svrček Martin | 1969 | 01:41:31 | TriMaT Martin | 117 | |
49. | Miščík Ladislav | 1965 | 01:43:50 | Trenčín | 109 | |
50. | Meško Igor | 1986 | 02:04:17 | Trenčín | 52 | |
51. | Stehlík Peter | 1979 | 01:28:23 | Trenčín | 169 | |
52. | Penciak Emil | 1977 | 01:31:36 | TJ Partizán Vrícko | 156 | |
53. | Dikoš Tomáš | 1984 | 01:24:49 | Terchová | 182 | |
54. | Mrvečka Viliam | 1961 | 02:02:47 | Teplička nad Váhom | 54 | |
55. | Ponechal Martin | 1963 | 01:44:29 | Teplička nad Váhom | 105 | |
56. | Kolena Michal | 1984 | 01:38:12 | ŠKP KBL Martin | 131 | |
57. | Jánoš Dalibor | 1978 | 01:52:01 | ŠKP KBL Martin | 80 | |
58. | Gatial Ivan | 1974 | 02:06:30 | ŠKK Lednické Rovne | 47 | |
59. | Falat Zdenko | 1998 | 01:46:42 | ŠKB Budimír | 97 | |
60. | Rybár Ján | 1976 | 01:35:27 | ŠK-Floryb | 141 | |
61. | Balún Ján | 1971 | 01:35:14 | ŠK Tvrdošín | 143 | |
62. | Fonfer Viktor | 1971 | 01:34:24 | ŠK Tvrdošín | 147 | |
63. | Balún Peter | 1970 | 02:21:35 | ŠK Tvrdošín | 31 | |
64. | Lisý Radoslav | 1995 | 01:29:17 | ŠK Bobrovec | 165 | |
65. | Lisý Roman | 1969 | 01:34:46 | ŠK Bobrovec | 145 | |
66. | Grendár Peter | 1978 | 01:39:34 | Sunny Martin | 128 | |
67. | Gašper Tomáš | 1989 | 01:40:43 | Strečno | 122 | |
68. | Studenik Adam | 1986 | 01:47:02 | Sri Chinmoy Marathon Team | 97 | |
69. | Špak Peter | 1977 | 02:10:53 | Sri Chinmoy Marath. Team | 42 | |
70. | Kotrík Milan | 1968 | 01:31:11 | Sport-diag team | 158 | |
71. | Švagerko Tomáš | 1979 | 01:30:03 | Spišská Teplica | 161 | |
72. | Pápež Pavol | 1985 | 01:33:06 | Spinning Žilina Hájik | 151 | |
73. | Barčík Martin | 1973 | 01:54:53 | Sieť Žilina | 74 | |
74. | Beňo Branislav | 1975 | 01:43:52 | Siemens | 108 | |
75. | Mlynarčiková Erika | 1967 | 02:01:28 | SCHMT | 59 | |
76. | Jaroš Róbert | 1975 | 01:25:55 | SCMT Žilina | 177 | |
77. | Babušík Miloš | 1971 | 01:43:42 | SCMT | 111 | |
78. | Kubačka Jakub | 1994 | 01:30:14 | Ružomberok | 161 | |
79. | Ondrejka Jozef | 1986 | 02:04:48 | Ružomberok | 50 | |
80. | Ťažký Ľuboš | 1990 | 02:02:26 | RUN CLUB Divinka | 56 | |
81. | Sándor Tomáš | 1977 | 01:34:08 | RT Boldog | 147 | |
82. | Wala Jan | 1995 | 01:35:10 | regioRUN Havířov | 143 | |
83. | Remeň Jaroslav | 1979 | 01:40:58 | Refoma | 120 | |
84. | Slota Jozef | 1974 | 01:40:22 | Rajec | 124 | |
85. | Loziňak Martin | 1978 | 01:48:13 | Prievidza | 93 | |
86. | Jaš Martin | 1976 | 01:36:55 | Povážská Bystrica | 136 | |
87. | Dománek Ivan | 1975 | 01:49:41 | Povážská Bystrica | 88 | |
88. | Líšková Ivana | 1989 | 01:37:14 | Povážská Bystrica | 135 | |
89. | Hámorová Danica | 1970 | 02:10:47 | Poprad | 43 | |
90. | Fáček Miroslav | 1966 | 01:40:34 | Petřvald | 123 | |
91. | Spiška Jozef | 1950 | 01:58:09 | Pegas Remata Handlová | 66 | |
92. | Metzová Martina | 1971 | 02:10:02 | Ostrava | 43 | |
93. | Sopúch Dušan | 1967 | 01:28:39 | Oravská Poruba - Vyšný K | 167 | |
94. | Orihel Peter | 1967 | 01:51:29 | OBS Drahuvce | 84 | |
95. | Orihelová Andrea | 1972 | 01:53:55 | OBS Drahovce | 77 | |
96. | Humeňanská Marta | 1967 | 01:54:50 | Obec Ovčie | 75 | |
97. | Rybár Branislav | 1979 | 01:30:55 | Nové Zámky | 158 | |
98. | Rus Lubomír | 1972 | 01:44:34 | Nováky | 105 | |
99. | Medvec Juraj | 1977 | 01:47:22 | Nová Dubnica | 96 | |
100. | Drozd Roman | 1977 | 01:51:24 | Nemšová | 84 |