Běžecké tabulky
18753 závodů
257277 závodníků
1380186 záznamů
257277 závodníků
1380186 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Žebrácká pětadvacítka, 14.08.2016, Žebrák
věkový průměr závodníků: 50.6 let |
nejmladší závodník: Dvořák Petr (1995) |
nejstarší závodník: Pejpal Jiří (1934) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Petr | 1995 | 01:54:52 | Sporting Příbram | 141 | |
2. | Jagošová Tereza | 1993 | 01:52:16 | AC Moravská Slávia Brno | 147 | |
3. | Benroth Martin | 1992 | 01:38:38 | SKOB Zlín | 180 | |
4. | Barborka Petr | 1991 | 02:26:45 | 64 | ||
5. | Gregorová Jitka | 1991 | 02:36:24 | Praha | 44 | |
6. | Janská Kateřina | 1991 | 01:58:30 | 130 | ||
7. | Homoláč Jiří | 1990 | 01:25:50 | adidas Running Team/VSK Univerzita Brno | 226 | |
8. | Svejkovská Teodora | 1990 | 01:50:00 | Plzeň | 153 | |
9. | Příhoda Vojtěch | 1990 | 02:22:09 | Svratka | 72 | |
10. | Cibulka Radim | 1989 | 02:26:56 | SK Rpety | 63 | |
11. | Šlouf Jan | 1989 | 02:37:08 | Plzeň | 43 | |
12. | Keckstein Jiří | 1989 | 01:45:56 | Tlustice | 164 | |
13. | Tříska Martin | 1989 | 02:31:12 | 53 | ||
14. | Borkovec Ondřej | 1989 | 03:24:10 | PIM BK PETŘÍN/ATLETI V AKCI | 21 | |
15. | Špoutilová Pavlína | 1989 | 02:37:09 | Hvězda SKP Pardubice | 42 | |
16. | Palan Matyáš | 1988 | 02:17:02 | Beroun | 84 | |
17. | Kratochvílová Pavla | 1988 | 02:38:38 | Plzeň | 42 | |
18. | Fenďová Zuzana | 1988 | 02:19:40 | 79 | ||
19. | Losertová Alena | 1988 | 02:06:04 | AD cyklo Brodek | 110 | |
20. | Kusáková Kateřina | 1988 | 02:04:56 | Praha | 113 | |
21. | Vápeník Jan | 1988 | 02:44:00 | Chrudim | 37 | |
22. | Beneš Marek | 1987 | 02:06:40 | Beroun | 108 | |
23. | Greňo Jan | 1987 | 01:56:05 | Spartak Muey thai | 135 | |
24. | Rabasová Hana | 1987 | 02:01:57 | AC Falcon Rokycany | 121 | |
25. | Weis Michal | 1986 | 02:35:22 | Hořovice | 48 | |
26. | Šneberger Jan | 1985 | 01:38:55 | AC Falcon Rokycany | 180 | |
27. | Šatra Michal | 1985 | 01:35:51 | Most | 194 | |
28. | Pešl Josef | 1985 | 01:49:31 | Loko Beroun | 155 | |
29. | Horáček Tomáš | 1984 | 02:10:50 | MT Spartak Žebrák | 98 | |
30. | Jelínková Jana | 1984 | 02:24:25 | Praha 8 | 69 | |
31. | Kroupová Petra | 1984 | 02:24:47 | Příbram | 68 | |
32. | Forýtková Žaneta | 1984 | 02:31:12 | Praha 13 | 52 | |
33. | Brožová Lucie | 1983 | 02:02:04 | Praha | 119 | |
34. | Šimonek Jiří | 1983 | 02:08:31 | CFD Support | 104 | |
35. | Boritzka Jiří | 1983 | 02:34:37 | Praha 5 | 49 | |
36. | Šírek Jan | 1983 | 02:13:00 | Lány | 93 | |
37. | Šnebergerová Lucie | 1983 | 01:55:13 | AC Falcon Rokycany | 140 | |
38. | Rybáčková Soňa | 1983 | 02:16:43 | Kladno | 84 | |
39. | Němec Jindřich | 1983 | 02:19:16 | 79 | ||
40. | Hradecký Jan | 1983 | 01:37:43 | Kocouři Vavex Příbram | 184 | |
41. | Zárybnický Martin | 1983 | 02:00:26 | ZŠ Březnice | 125 | |
42. | Pechek Petr | 1983 | 01:27:16 | Maratonstav Úpice | 220 | |
43. | Dvořák Vojtěch | 1982 | 02:43:01 | Bakov nad Jizerou | 37 | |
44. | Šibravová Lenka | 1982 | 01:48:11 | Kerteam/Hvězda Pardubice | 157 | |
45. | Kačer Ctibor | 1982 | 02:15:02 | Run the World | 88 | |
46. | Šesták Michal | 1982 | 02:16:30 | TJ SOKOL ROZTOKY | 85 | |
47. | Hradecká Kateřina | 1982 | 01:55:33 | Team Internet | 137 | |
48. | Gerychová Michaela | 1982 | 01:44:04 | Lokomotiva Beroun | 168 | |
49. | Žežulková Lenka | 1982 | 02:28:15 | Žebrák | 61 | |
50. | Hejl Libor | 1982 | 02:18:04 | Hostomice | 81 | |
51. | Mužík Josef | 1981 | 01:55:04 | Srub Hořovice | 141 | |
52. | Maryška Miloš | 1981 | 01:43:11 | Varnsdorf | 171 | |
53. | Širanec Peter | 1981 | 01:54:11 | Čadca/Rakovník | 144 | |
54. | Cipra Jiří | 1981 | 02:12:24 | Bike Sport JOMA | 95 | |
55. | Štrunc Marek | 1981 | 02:23:18 | 71 | ||
56. | Bělohlávek Karel | 1981 | 02:14:26 | Sparta Podluhy | 89 | |
57. | Winkelhőferová Dana | 1980 | 02:22:34 | 72 | ||
58. | Pech Jindřich | 1980 | 02:11:00 | Žleby | 98 | |
59. | Čivrný Jiří | 1980 | 01:30:45 | SK Nové Město nad Metují | 208 | |
60. | Jakubczak Konrád | 1979 | 02:24:41 | Warszawa | 68 | |
61. | Škeřík Robert | 1979 | 01:50:28 | ROPETA Praha | 151 | |
62. | Hostička Jan | 1979 | 01:37:01 | Dejvice | 186 | |
63. | Kafka Leoš | 1979 | 01:36:53 | Praha 9 Čakovice | 189 | |
64. | Oulehla Michal | 1979 | 02:00:16 | Beroun | 126 | |
65. | Šťastný Tomáš | 1979 | 01:34:56 | Praha 4 Modřany | 196 | |
66. | Brejchová Eva | 1979 | 02:32:49 | Praha | 50 | |
67. | Ježek Michal | 1978 | 02:07:08 | Brandýs nad Labem | 107 | |
68. | Matějka Dušan | 1978 | 02:24:31 | TJ.Sparta Podluhy | 69 | |
69. | Kubelková Eva | 1978 | 02:35:23 | 47 | ||
70. | Zárybnický Jan | 1978 | 02:08:42 | Bike Club Brdy | 104 | |
71. | Churaňová Radka | 1977 | 01:41:58 | TJ Lokomotiva Trutnov | 174 | |
72. | Gerych David | 1977 | 01:30:16 | AK Kroměříž | 212 | |
73. | Míka Radan | 1977 | 01:55:46 | Lipník nad Bečvou | 137 | |
74. | Koldovský Martin | 1977 | 02:35:26 | www.undo8.com | 46 | |
75. | Losenský Pavel | 1977 | 01:41:59 | TJ Sokol Unhošť | 173 | |
76. | Dvořák Pavel | 1977 | 02:06:08 | Beroun | 109 | |
77. | Hřava Jan | 1977 | 02:28:50 | Praha 9 | 59 | |
78. | Wachtarczyk Tomáš | 1977 | 02:35:50 | Hřebeč | 45 | |
79. | Malý Jiří | 1977 | 01:50:58 | Planet Toys | 150 | |
80. | Kozák Jan | 1976 | 01:53:53 | Hostimice | 144 | |
81. | Landa Jan | 1976 | 02:26:23 | Spartak Žebrák | 65 | |
82. | Urx Radek | 1976 | 01:47:42 | Třebotov | 159 | |
83. | Minařík Petr | 1976 | 01:34:23 | Rokycany | 199 | |
84. | Mora Radek | 1976 | 02:21:36 | Unhošť | 75 | |
85. | Čada Radim | 1976 | 01:38:12 | TJ Sokol Unhošť | 182 | |
86. | Netrval Jan | 1976 | 02:31:22 | 52 | ||
87. | Zázvorková Věra | 1975 | 01:58:05 | PIM Divoká Šárka | 131 | |
88. | Rejzek Jiří | 1975 | 02:23:50 | TJ Medový Újezd | 70 | |
89. | Skaličková Vladimíra | 1975 | 02:16:13 | Příbram | 86 | |
90. | Štěpánek Petr | 1975 | 02:20:35 | Sokol Vršovice | 77 | |
91. | Seifert Petr | 1974 | 02:07:54 | Praha 5 | 105 | |
92. | Bradáčová Martina | 1974 | 02:02:41 | Lubná | 118 | |
93. | Řezáč Libor | 1974 | 02:29:18 | MT Spartak Žebrák | 57 | |
94. | Skalinová Kamila | 1974 | 02:09:32 | SK Babice | 101 | |
95. | Skalička Jiří | 1974 | 02:16:13 | Team Internet Pb | 85 | |
96. | Šlosar Roman | 1974 | 02:06:00 | Žebrák | 111 | |
97. | Matouš Vitězslav | 1974 | 02:21:43 | 74 | ||
98. | Hrdlička Dušan | 1973 | 02:13:55 | Praskolesy | 92 | |
99. | Tesař Pavel | 1973 | 02:30:55 | OSA Nusle | 54 | |
100. | Dimitriadu Michaela | 1973 | 01:57:41 | Želvička team | 133 |