Běžecké tabulky
18759 závodů
257293 závodníků
1380414 záznamů
257293 závodníků
1380414 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Velešínský půlmaraton, 28.10.2017, Velešín
věkový průměr závodníků: 49.5 let |
nejmladší závodník: Ardamica David (2001) |
nejstarší závodník: Šoustar Lubomír (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Ardamica David | 1976 | 01:32:07 | ht team sport | 153 | |
102. | Štěpánek Kamil | 1985 | 01:31:25 | JKM Česke Budejovice | 155 | |
103. | Svoboda Erik | 1968 | 01:30:40 | Písek | 157 | |
104. | Loos Jaroslav | 1981 | 01:30:32 | 159 | ||
105. | Lippl Jan | 1983 | 01:30:18 | Sokol Kájov | 159 | |
106. | Jokl Rostislav | 1975 | 01:29:35 | Č.Bu | 161 | |
107. | Chlupová Tereza | 1991 | 01:27:52 | SKST Kamenice nad Lipou | 165 | |
108. | Mikolášek Arnošt | 1965 | 01:27:14 | Nákří | 168 | |
109. | Strnad David | 1991 | 01:27:11 | Český Krumlov | 169 | |
110. | Vondrášek Štěpán | 1980 | 01:26:49 | SK Čtyři Dvory | 169 | |
111. | Šustr Robert | 1977 | 01:26:48 | Jindřichův Hradec | 170 | |
112. | Juráň Karel | 1974 | 01:26:20 | TK Český Krumlov | 172 | |
113. | Hruška Luděk | 1973 | 01:25:55 | BOROVANY | 174 | |
114. | Uhlíř Radek | 1967 | 01:25:30 | TriSK České Budějovice | 175 | |
115. | Vondrášek Martin | 1982 | 01:25:18 | TJ Jiskra Třeboň | 176 | |
116. | Hommer Roman | 1965 | 01:24:14 | Děti Kleti | 180 | |
117. | Habara Jaromir | 1974 | 01:24:10 | Veselí nad Lužnicí | 181 | |
118. | Sýkora Jan | 1993 | 01:24:06 | Dubné | 183 | |
119. | Rokos Lukáš | 1987 | 01:23:35 | TJ Jiskra Třeboň | 185 | |
120. | Klimeš Petr | 1980 | 01:23:04 | SDH Třísov | 188 | |
121. | Bauer Václav | 1978 | 01:22:54 | Děti Kletě | 191 | |
122. | Frelich Pavel | 1971 | 01:19:59 | Sokol České Budějovice | 199 | |
123. | Macek Petr | 1979 | 01:19:56 | Taekwondo SK Pedagog | 202 | |
124. | Chlup Tomáš | 1993 | 01:19:46 | SKST Kamenice nad Lipou | 203 | |
125. | Soukup Josef | 1987 | 01:16:37 | Velosport Valenta Scott team | 213 | |
126. | Kreisinger Jan | 1984 | 01:16:35 | SK Studenec | 216 | |
127. | Linduška František | 1994 | 01:13:09 | Cyklo Jiřička | 228 |