Běžecké tabulky
18731 závodů
256085 závodníků
1373162 záznamů
256085 závodníků
1373162 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy, 28.05.2017, Zábřeh
věkový průměr závodníků: 48.4 let |
nejmladší závodník: Šíp Dominik (2001) |
nejstarší závodník: Engliš Jiří (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žouželka Tomáš | 1976 | 01:36:54 | Zábřeh | 141 | |
2. | Žouželka Libor | 1978 | 01:32:42 | BKŽ Postřelmov | 161 | |
3. | Zdražil Petr | 1957 | 01:46:22 | IS Kojetín | 107 | |
4. | Zapletal Josef | 1975 | 01:59:19 | Praha | 67 | |
5. | Zákravský Michal | 1974 | 01:32:50 | Šumperk | 159 | |
6. | Woś Richard | 1968 | 01:48:28 | Havířov | 98 | |
7. | Wíttek Richard | 1972 | 02:08:44 | 51 | ||
8. | Vrtílek Milan | 1986 | 01:38:46 | Nosálovice | 134 | |
9. | Voženílek Martin | 1983 | 01:32:19 | 162 | ||
10. | Vošický Pavel | 1975 | 01:27:06 | Bludov | 177 | |
11. | Vondruška Bohuslav | 1963 | 01:40:47 | Šumperk | 127 | |
12. | Vojtíšek Tomáš | 1973 | 01:41:32 | SC Testudo | 124 | |
13. | Vodička Jan | 1968 | 01:50:39 | TTC Olomouc | 92 | |
14. | Vích Petr | 1973 | 01:33:16 | Olomouc | 156 | |
15. | Vepřek Vlastimil | 1963 | 02:07:14 | Lesnice | 53 | |
16. | Vepřek Martin | 1990 | 01:35:46 | Kolšov | 146 | |
17. | Vašíček Jiří | 1973 | 01:51:19 | Dubicko | 88 | |
18. | Vašica Josef | 1970 | 01:51:35 | PROVYS.COM | 87 | |
19. | Valentová Petra | 1991 | 02:02:40 | 61 | ||
20. | Václavková Hana | 1999 | 01:46:40 | Dlouhá Třebová | 106 | |
21. | Uvízl Martin | 1976 | 01:32:54 | Litovel | 158 | |
22. | Uvízl Aleš | 1971 | 01:41:24 | Uničov | 124 | |
23. | Urbášek Daniel | 1973 | 02:09:43 | Mohelnice | 48 | |
24. | Tylová Žaneta | 1974 | 01:43:22 | Pošta Bludov | 118 | |
25. | Truksová Jana | 1992 | 02:21:50 | FTK UP Olomouc | 38 | |
26. | Trojáková Martina | 1990 | 01:48:16 | Drakobijci Zábřeh | 99 | |
27. | Tomaštík Pavel | 1975 | 02:10:27 | Zábřeh | 47 | |
28. | Tkadlec Jan | 1979 | 01:38:49 | Újezd u Uničova | 133 | |
29. | Tichá Jana | 1977 | 02:07:14 | Olomouc | 53 | |
30. | Švec Miroslav | 1952 | 01:43:29 | Sokol Podštejn | 117 | |
31. | Šupa Jiří | 1978 | 02:02:32 | Brno | 62 | |
32. | Štanclová Kateřina | 1991 | 01:50:43 | (CZ) Brno | 91 | |
33. | Šmehlík Ondřej | 1990 | 01:46:42 | Hrabišice | 106 | |
34. | Šíp Jiří | 1948 | 02:41:19 | Zábřeh | 25 | |
35. | Šíp Dominik | 2001 | 02:23:43 | Zábřeh | 35 | |
36. | Šinkovský Radek | 1972 | 01:55:51 | Šumperk | 75 | |
37. | Šimek Vladimír | 1975 | 01:52:14 | Dols Šumperk | 84 | |
38. | Šimek Petr | 1973 | 01:40:49 | Kolšov | 126 | |
39. | Šafářová Tereza | 1981 | 01:59:06 | Zábřeh | 68 | |
40. | Svoboda Hynek | 1975 | 02:10:13 | Policie Šumperk | 48 | |
41. | Suchánek Jiří | 1978 | 01:55:33 | Šumperk | 75 | |
42. | Stryková Vlasta | 1976 | 02:02:52 | KVS Šumperk | 60 | |
43. | Stryk Martin | 1975 | 01:39:04 | KSU Šumperk | 132 | |
44. | Straka Jiří | 1977 | 01:51:41 | Zvole | 86 | |
45. | Stankuš Alexandr | 1978 | 01:50:50 | Šumperk | 90 | |
46. | Sporek Jakub | 1982 | 01:45:08 | Praha | 114 | |
47. | Smutný Martin | 1977 | 02:05:30 | BAŠTA OLOMOUC | 55 | |
48. | Smolicha Josef | 1956 | 01:53:05 | Nový Malín | 81 | |
49. | Sléžka Michal | 1983 | 01:38:37 | Atletika Zábřeh | 135 | |
50. | Scheuer Jan | 1966 | 01:31:12 | Lanškroun | 165 | |
51. | Sedláček Roman | 1964 | 01:29:56 | Lanškroun | 170 | |
52. | Ryšavá Petra | 1976 | 02:04:10 | Šumperk | 57 | |
53. | Rojdovský Nikola | 1974 | 01:58:12 | Zábřeh | 71 | |
54. | Roháček Tomáš | 1972 | 02:00:21 | Šumperk | 65 | |
55. | Razým Jan | 1957 | 01:47:14 | Iscarex Česká Třebová | 102 | |
56. | Rašner Tomáš | 1979 | 01:48:48 | Olomouc | 97 | |
57. | Pur Václav | 1955 | 01:36:11 | Šumperk | 144 | |
58. | Pumprla Rostislav | 1985 | 01:46:33 | Šumperk | 107 | |
59. | Prošek Jiří | 1963 | 02:29:21 | Olomouc | 30 | |
60. | Procházka Marek | 1974 | 01:23:00 | Šumperk | 192 | |
61. | Pouč Ondřej | 1972 | 01:46:56 | HO Vyškov | 104 | |
62. | Poštulka Zdeněk | 1966 | 01:49:57 | KNN Šternberk | 93 | |
63. | Poštulka Tomáš | 1997 | 01:35:18 | KNN Šternberk | 149 | |
64. | Pláničková Lenka | 1991 | 01:37:56 | AK Olomouc | 138 | |
65. | Planička Jiří | 1988 | 01:28:24 | Litovel | 174 | |
66. | Pirklová Markéta | 1979 | 02:00:32 | Iscarex Česká Třebová | 64 | |
67. | Pilíková Veronika | 1981 | 01:42:28 | Česká Třebová | 120 | |
68. | Pavlas Libor | 1978 | 01:46:15 | Sudkov | 108 | |
69. | Neumann Jiří | 1974 | 02:03:31 | Olomouc | 58 | |
70. | Mládek Josef | 1991 | 02:21:54 | Zábřeh | 37 | |
71. | Miřejovský Jiří | 1979 | 01:20:59 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 205 | |
72. | Matula Marek | 1990 | 02:21:50 | Šumperk | 37 | |
73. | Matoušek Matěj | 2000 | 01:36:20 | KVS Šumperk | 144 | |
74. | Masničáková Blanka | 1974 | 01:58:39 | Olomouc | 70 | |
75. | Marhold Petr | 1978 | 01:42:08 | Choceň | 121 | |
76. | Majstršín Jiří | 1987 | 01:53:03 | Zábřeh | 83 | |
77. | Lounová Markéta | 1976 | 02:02:32 | SRTG Šumperk | 62 | |
78. | Látal Radek | 1973 | 01:42:24 | Bochoř | 121 | |
79. | Kušíková Kateřina | 1984 | 02:13:07 | SRTG Šumperk | 43 | |
80. | Kukula Marcel | 1973 | 01:36:40 | Nový Malín | 143 | |
81. | Křivohlávek Tomáš | 1995 | 01:22:23 | TJ Šumperk | 197 | |
82. | Křivohlávek Pavel | 1970 | 01:40:31 | Nový Malín | 127 | |
83. | Krobot Vlastimil | 1978 | 01:38:09 | TJ Liga 100 Olomouc | 138 | |
84. | Krňávková Eva | 1975 | 01:53:46 | Trisk Olomouc | 80 | |
85. | Kriklová Alena | 1979 | 01:32:44 | Jaroměřice | 160 | |
86. | Krikl Pavel | 1979 | 01:46:18 | Jaroměřice | 108 | |
87. | Krejčí Ivo | 1957 | 01:31:54 | Triatlon Uničov | 163 | |
88. | Krčová Martina | 1972 | 01:54:47 | Horal Šumperk | 78 | |
89. | Krč Matěj | 2001 | 01:46:48 | Dols Šumperk | 105 | |
90. | Kraus Vladimír | 1965 | 01:55:29 | Velký Týnec | 76 | |
91. | Král Libor | 1968 | 01:45:48 | AZ EKOTHERM ŠUMPERK | 111 | |
92. | Krajča Stanislav | 1983 | 01:24:08 | Králová | 188 | |
93. | Kovařík František | 1946 | 02:23:46 | Břeclav | 34 | |
94. | Kořínek Aleš | 1985 | 01:37:23 | Libina | 140 | |
95. | Kopečný Dušan | 1973 | 01:30:32 | Biatlon Prostějov | 168 | |
96. | Kopecký Libor | 1956 | 01:50:06 | AC Vysoké Mýto | 92 | |
97. | Kolář Vít | 1973 | 01:48:54 | Praha | 96 | |
98. | Knápek Lubomír | 1959 | 01:35:23 | LK Šumperk | 148 | |
99. | Klobouk Petr | 1964 | 02:09:21 | Brno | 49 | |
100. | Klimešová Barbora | 1988 | 02:11:58 | Šumperk | 45 |