Běžecké tabulky
18724 závodů
255972 závodníků
1372691 záznamů
255972 závodníků
1372691 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běhej lesy Vysočina 12 km, 21.07.2018, Milovy
věkový průměr závodníků: 42.3 let |
nejmladší závodník: Grundová Zita (2010) |
nejstarší závodník: Novotný Zdeněk (1952) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grundová Zita | 2010 | 01:29:53 | 55 | ||
2. | Grundová Ida | 2008 | 01:46:20 | 26 | ||
3. | Janele Idmar | 2007 | 01:18:07 | 98 | ||
4. | Tichý Adam | 2004 | 01:43:04 | 30 | ||
5. | Groulíková Adéla | 2004 | 01:17:27 | 101 | ||
6. | Havlíčková Barbora | 2004 | 00:53:26 | 188 | ||
7. | Imramovský Jiří | 2004 | 01:17:04 | 103 | ||
8. | Rambová Veronika | 2003 | 01:28:09 | 61 | ||
9. | Kyselý Denis | 2003 | 01:22:51 | 76 | ||
10. | Groulík Vít | 2003 | 01:04:23 | 150 | ||
11. | Markant Kryštof | 2003 | 01:04:53 | SRTG Kolín | 148 | |
12. | Kakrda Šimon | 2003 | 01:25:55 | 65 | ||
13. | Climentová Zuzana | 2002 | 01:19:09 | 93 | ||
14. | Mrňová Adéla | 2002 | 01:33:02 | 47 | ||
15. | Brzobohatý Tomáš | 2002 | 01:01:47 | 160 | ||
16. | Malý Jirka | 2001 | 01:06:00 | AKLVK LAWI | 144 | |
17. | Švandová Jitka | 2001 | 01:26:30 | 65 | ||
18. | Vargová Andrea | 2001 | 01:17:18 | 102 | ||
19. | Holeček Lukáš | 2001 | 00:54:07 | 186 | ||
20. | Hudečková Simona | 2000 | 01:31:46 | 50 | ||
21. | Rambová Lucie | 2000 | 01:27:17 | 62 | ||
22. | Blaňková Marie | 2000 | 01:18:21 | 96 | ||
23. | Slováčková Barbora | 2000 | 01:13:57 | 114 | ||
24. | Šamberger Martin | 2000 | 01:24:00 | Atletika Klatovy | 72 | |
25. | Tillmann Ingrid | 2000 | 00:55:26 | AC Čáslav | 181 | |
26. | Dubjaková Kateřina | 1999 | 01:09:16 | TJ Jiskra Zruč n.S. | 131 | |
27. | Zemanová Michaela | 1999 | 01:38:23 | 37 | ||
28. | Janda Sebastian | 1999 | 00:58:50 | KUBE team | 170 | |
29. | Kubala Denis | 1999 | 01:11:42 | 123 | ||
30. | Kyselá Rozálie | 1998 | 01:22:52 | Mořkov | 76 | |
31. | Pachovský Vít | 1998 | 01:11:22 | 123 | ||
32. | Fiala Andrej | 1998 | 00:53:26 | Týnec | 188 | |
33. | Vágnerová Nela | 1998 | 01:31:08 | 52 | ||
34. | Grulichová Leona | 1997 | 01:34:25 | 44 | ||
35. | Holub Josef | 1997 | 01:17:49 | 99 | ||
36. | Bártová Olga | 1997 | 01:12:30 | 119 | ||
37. | Chrtková Sylvie | 1997 | 01:35:29 | 42 | ||
38. | Popková Andrea | 1997 | 01:33:45 | 46 | ||
39. | Bizoňová Kateřina | 1996 | 01:22:17 | 80 | ||
40. | Krejčíková Edita | 1996 | 01:13:02 | 117 | ||
41. | Karel Max | 1996 | 01:22:12 | 80 | ||
42. | Kubalová Barbora | 1996 | 01:23:57 | Havlíčkův Brod | 73 | |
43. | Chládová Zuzana | 1996 | 01:49:29 | 23 | ||
44. | Černá Tereza | 1996 | 01:25:34 | 68 | ||
45. | Krča Vojtěch | 1996 | 01:09:38 | 130 | ||
46. | Vorlíčková Katěřina | 1995 | 01:31:49 | 50 | ||
47. | Burian Jan | 1995 | 00:50:10 | 209 | ||
48. | Procházka Josef | 1995 | 01:09:11 | B.H.K. Orel Boskovice | 131 | |
49. | Grulich Jakub | 1995 | 01:30:14 | Gepardi Prostějov | 55 | |
50. | Kalousová Anna | 1995 | 01:34:17 | 45 | ||
51. | Bečvářová Laděna | 1995 | 01:09:01 | 132 | ||
52. | Šlejška Jakub | 1995 | 01:01:22 | Chlumec | 161 | |
53. | Klíma Petr | 1995 | 01:09:08 | 132 | ||
54. | Mejdrechová Megi | 1995 | 01:54:21 | 20 | ||
55. | Kalous Martin | 1995 | 01:01:57 | 159 | ||
56. | Košnářová Nikola | 1995 | 01:49:45 | 23 | ||
57. | Havlíková Michaela | 1994 | 01:33:59 | 46 | ||
58. | Bialožyt Dan | 1994 | 01:39:26 | 35 | ||
59. | Veselková Helena | 1994 | 01:38:48 | 36 | ||
60. | Pražák Vojtěch | 1994 | 01:03:41 | Oldřiš | 152 | |
61. | Sekeráková Aneta | 1994 | 01:08:32 | Praha 10 | 133 | |
62. | Diatková Kristýna | 1994 | 01:41:20 | Brno | 32 | |
63. | Pabišta Richard | 1994 | 01:35:42 | Mladá Boleslav | 42 | |
64. | Synková Lucie | 1994 | 01:22:39 | 77 | ||
65. | Krajcigr Miroslav | 1994 | 01:02:06 | Havlíčkův Brod | 158 | |
66. | Marvalová Nicol | 1994 | 01:23:21 | Černošice | 75 | |
67. | Šacl Jiří | 1994 | 00:44:51 | TJ Nové Město n./Mor. | 237 | |
68. | Jančík Petr | 1994 | 01:27:29 | 61 | ||
69. | Fialová Barbora | 1994 | 01:11:55 | 121 | ||
70. | Kršek Ladislav | 1994 | 01:08:46 | 133 | ||
71. | Růžičková Linda | 1994 | 01:22:10 | 80 | ||
72. | Kratochvíl Adam | 1994 | 01:03:51 | 151 | ||
73. | Zbirovská Anna | 1994 | 01:09:50 | 128 | ||
74. | Macíková Eva | 1994 | 01:03:11 | 154 | ||
75. | Papoušková Petra | 1994 | 01:22:34 | 78 | ||
76. | Pechová Helena | 1993 | 00:59:09 | Svratka | 169 | |
77. | Pruša Michal | 1993 | 01:06:13 | Třebíč | 142 | |
78. | Potůček Tomáš | 1993 | 01:08:59 | Litoměřické freeride klobásky | 133 | |
79. | Krejčí Milan | 1993 | 01:19:29 | 91 | ||
80. | Calda Vladimír | 1993 | 01:01:50 | 159 | ||
81. | Beňasová Veronika | 1993 | 01:20:22 | 88 | ||
82. | Procházka David | 1993 | 01:12:47 | 118 | ||
83. | Fabíková Klára | 1993 | 01:20:20 | 89 | ||
84. | Mádrová Marie | 1993 | 01:21:39 | 82 | ||
85. | Mikeš Michal | 1993 | 01:10:25 | 127 | ||
86. | Morcinková Tereza | 1993 | 01:17:45 | Milujeme hory | 99 | |
87. | Klímová Lucie | 1993 | 01:15:45 | 108 | ||
88. | Liška Jakub | 1993 | 00:57:20 | 175 | ||
89. | Maturová Hana | 1993 | 01:19:40 | 91 | ||
90. | Čáslavková Hana | 1992 | 01:20:56 | 85 | ||
91. | Kadeřávková Iva | 1992 | 01:38:24 | 37 | ||
92. | Michelfeit Dominik | 1992 | 01:07:17 | 140 | ||
93. | Műllerová Kateřina | 1992 | 01:11:53 | 121 | ||
94. | Musilová Michaela | 1992 | 01:20:39 | 86 | ||
95. | Bočkayová Veronika | 1992 | 01:25:16 | 69 | ||
96. | Hocková Andrea | 1992 | 01:39:44 | 33 | ||
97. | Bělinová Tereza | 1992 | 01:44:08 | 28 | ||
98. | Sítařová Jana | 1992 | 01:17:59 | 98 | ||
99. | Hubatová Vacková Jana | 1992 | 01:07:54 | 137 | ||
100. | Kulatý Tomáš | 1992 | 01:21:36 | 82 |