Běžecké tabulky
18936 závodů
260898 závodníků
1397551 záznamů
260898 závodníků
1397551 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Palestra Kbelská 10, 03.03.2018, Praha - Kbely
věkový průměr závodníků: 45.2 let |
nejmladší závodník: Dingová Anna (2006) |
nejstarší závodník: Šiml Jan (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Říha Vladimír | 1955 | 01:03:38 | Žebrák | 33 | |
2. | Bradáč Jiří | 1982 | 00:38:55 | Žďár nad Sázavou | 164 | |
3. | Seidl Jan | 1986 | 00:39:31 | Žatec | 159 | |
4. | Kouba Radek | 1976 | 00:47:06 | Žatec | 111 | |
5. | Koudelková Světlana | 1964 | 01:03:07 | Zlín | 34 | |
6. | Seidl Radim | 1974 | 00:41:43 | Zdiby | 147 | |
7. | Dalibor Matěj | 1996 | 00:45:50 | Zápství 106 | 121 | |
8. | Frydrych Tomáš | 1977 | 00:37:56 | Zábřeh | 169 | |
9. | Jakubczak Konrád | 1979 | 00:45:15 | Warszawa | 125 | |
10. | Pertzian Michal | 1970 | 00:58:25 | VU SZ | 46 | |
11. | Vohralík Petr | 1972 | 00:42:34 | VÚ 1160 | 141 | |
12. | Otáhal Jakub | 1977 | 00:43:49 | VTŽ Chomutov | 134 | |
13. | Březina David | 1989 | 00:40:59 | Všenory | 150 | |
14. | Hrubý Richard | 1986 | 00:46:09 | VPS Logistics | 119 | |
15. | Randák Adam | 1975 | 00:39:15 | Vojenské lesy Praha | 162 | |
16. | Lukešová Jana | 1968 | 00:57:54 | Vlašim | 49 | |
17. | Maxa Tomáš | 1975 | 00:46:04 | VkliduVpohodě | 120 | |
18. | Jíra Lukáš | 1986 | 00:38:09 | VK Smíchov | 168 | |
19. | Šimek Ondřej | 1984 | 00:48:58 | VK Blesk | 98 | |
20. | Krbcová Jiřina | 1985 | 00:56:41 | Vížina | 54 | |
21. | Trost Aleš | 1984 | 00:50:28 | Vinoř notors team | 89 | |
22. | Andresová Jana | 1984 | 01:04:44 | Vinoř notors team | 30 | |
23. | Zítek Michal | 1984 | 00:55:19 | Vinoř notors team | 60 | |
24. | Burda Martin | 1982 | 01:05:46 | Vinoř notors team | 29 | |
25. | Štefan Václav | 1984 | 00:46:07 | Vinoř notors team | 120 | |
26. | Hojný Robert | 1972 | 00:46:48 | Vinohradské Šlapky | 113 | |
27. | Haislová Radka | 1992 | 00:45:36 | Vimperk | 123 | |
28. | Beneš Vladimír | 1969 | 00:42:50 | Veterán VK | 140 | |
29. | Strejčková Anna | 1990 | 00:50:50 | Velký Osek | 87 | |
30. | Hrabánek Vojtěch | 1975 | 00:49:35 | Velký Osek | 95 | |
31. | Urban Jan | 1971 | 00:52:04 | Velká Hraštice | 79 | |
32. | Friesinger Petr | 1967 | 00:56:50 | Veleň | 53 | |
33. | Maryška Miloš | 1981 | 00:36:58 | Varnsdorf | 175 | |
34. | Čapek Jiří | 1979 | 00:44:46 | Válec Úvaly | 128 | |
35. | Korbelář Jakub | 1978 | 00:59:13 | V-2.cz | 44 | |
36. | Hanzl Radko | 1961 | 00:49:21 | V Lukách | 96 | |
37. | Hrdina Vilém | 1956 | 00:44:06 | Úvaly | 132 | |
38. | Kalousová Tereza | 1998 | 00:41:12 | Ústí nad Orlicí | 150 | |
39. | Beran Petr | 1971 | 00:39:54 | Ústí nad Orlicí | 157 | |
40. | Řezníček Filip | 1974 | 00:42:06 | Ústí nad Labem | 144 | |
41. | Záhora Filip | 1993 | 00:37:19 | Ústí nad Labem | 174 | |
42. | Šulc Miroslav | 1955 | 00:53:04 | Ústí nad Labem | 72 | |
43. | Steklý Radek | 1977 | 00:36:52 | Ústí nad Labem | 175 | |
44. | Fiklíková Petra | 1970 | 00:49:49 | Ústí nad Labem | 92 | |
45. | Ekrtová Jaroslava | 1974 | 00:53:33 | Ústí nad Labem | 70 | |
46. | Bednařík Michal | 1994 | 00:42:00 | USK VŠEM | 145 | |
47. | Mešo Jana | 1970 | 00:50:47 | USK Provod | 87 | |
48. | Mališová Karla | 1960 | 00:46:02 | USK Praha | 120 | |
49. | Procházka Tomáš | 1979 | 00:42:45 | USK Praha | 140 | |
50. | Procházka Jiří | 1988 | 00:55:29 | USK Praha | 60 | |
51. | Uxa Tomáš | 1965 | 00:48:39 | URT Beroun | 100 | |
52. | Dušek Rostislav | 1971 | 00:44:27 | UNIWARE | 131 | |
53. | Hazlbauer Jan | 1981 | 00:58:01 | Ukradený širáci | 49 | |
54. | Tremmel Jakub | 1991 | 01:09:20 | Týnec nad Labem | 24 | |
55. | Hejnyš Daniel | 1977 | 00:37:40 | Tsunami 99 | 171 | |
56. | Broučková Lenka | 1986 | 00:46:57 | Tři pro zdraví | 112 | |
57. | Brouček Ondra | 1984 | 00:46:56 | Tři pro zdraví | 113 | |
58. | Miklánek Tomáš | 1986 | 00:42:59 | Trnava | 139 | |
59. | Sládeček David | 1978 | 00:44:28 | TRISPORTTEAM | 129 | |
60. | Holeček Petr | 1961 | 00:44:03 | Trisport Team | 133 | |
61. | Kotěšovcová Anna | 1996 | 00:47:32 | TriSki Horní Počernice | 108 | |
62. | Sedláček Ondřej | 1982 | 00:36:03 | TriSK České Budějovice | 180 | |
63. | Švejdar Slávek | 1971 | 00:36:53 | Triatlet Karlovy Vary | 175 | |
64. | Straka Daniel | 2002 | 00:35:25 | Triatlet Karlovy Vary | 184 | |
65. | Černý Aleš | 1964 | 00:47:43 | Tri club Dobruška | 106 | |
66. | Kopřiva Martin | 1983 | 00:37:33 | TRAILPOINT/COMPRESSPORTCZ | 172 | |
67. | Tukhi Adéla | 1990 | 01:01:33 | Traged Team Rousínov | 38 | |
68. | Holasová Jarmila | 1954 | 00:58:52 | Traged Team Praha | 46 | |
69. | Otava Tomáš | 1981 | 00:56:53 | Traged Team | 53 | |
70. | Otava Miroslav | 1962 | 00:51:46 | Traged Team | 80 | |
71. | Vejrosta Zdeněk | 1961 | 00:53:57 | TOM-KČT Kralupy n Vlt | 68 | |
72. | Bednárský Vojtěch | 1997 | 00:34:24 | TNF Bike Team | 189 | |
73. | Pečený Jan | 1953 | 00:47:32 | Tlustovousy | 108 | |
74. | Kyselý Petr | 1964 | 00:50:03 | TJ Zduchovice | 91 | |
75. | Novotný Jan | 1978 | 00:36:53 | TJ Vodní stavby Praha | 175 | |
76. | Brzobohatý Miroslav | 1963 | 00:48:25 | TJ Vitana Byšice | 102 | |
77. | Tůma Jiří | 1963 | 00:44:01 | TJ Spartak Vlašim | 133 | |
78. | Čurda Jiří | 1972 | 00:48:06 | TJ Sokol Suchdol | 103 | |
79. | Petrů Michal | 1991 | 00:42:35 | TJ Sokol Sruhařov | 141 | |
80. | Linhart František | 1982 | 00:47:57 | TJ Sokol Pražský | 105 | |
81. | Müllerová Petra | 1976 | 00:49:56 | TJ Sokol Pečky | 92 | |
82. | Petrásek Josef | 1972 | 00:48:02 | TJ Sokol Paběnice | 104 | |
83. | Korenčík Martin | 1984 | 00:45:59 | TJ Sokol Kbely | 120 | |
84. | Jirásek Marek | 1973 | 00:35:58 | TJ Sokol Kbely | 181 | |
85. | Filounková Blanka | 1977 | 01:04:07 | TJ Sokol I. Smíchov | 32 | |
86. | McCollumová Tereza | 1975 | 01:00:46 | TJ Sokol I Smichov | 41 | |
87. | Košina František | 1990 | 00:43:01 | TJ Jiskra Třeboň | 139 | |
88. | Tuček Václav | 1977 | 00:47:23 | TJ CHS Turbo Chotěboř | 109 | |
89. | Čermák Lukáš | 1993 | 00:39:49 | TJ Dukla Praha | 157 | |
90. | Vích Damián | 1998 | 00:32:50 | TJ Dukla Praha | 207 | |
91. | Erenmalm Staffan | 1950 | 01:05:32 | TJ Doksy | 30 | |
92. | Erenmalm Hugo | 1999 | 00:38:38 | TJ Doksy | 165 | |
93. | Konečný Michael | 1983 | 00:40:49 | TJ Sokol Žižkov | 151 | |
94. | Pecina David | 1974 | 00:34:43 | Test Eleven Team | 188 | |
95. | Ladányi Martin | 1977 | 00:52:04 | Teplička | 79 | |
96. | Ladányi Petra | 1978 | 00:52:03 | Teplička | 79 | |
97. | Novák Petr | 1977 | 00:49:12 | Teplice | 97 | |
98. | Novotný Jaroslav | 1955 | 01:01:05 | TEP Trutnov | 40 | |
99. | Buček Petr | 1994 | 00:36:48 | Těmice | 176 | |
100. | Žák Ondřej | 1972 | 00:46:54 | Tachlovice | 113 |