Běžecké tabulky
18724 závodů
255972 závodníků
1372691 záznamů
255972 závodníků
1372691 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
NN Night Run Most, 11.08.2018, Most
věkový průměr závodníků: 41.8 let |
nejmladší závodník: Kindlová Anna (2003) |
nejstarší závodník: Červenka Karel (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dedinský Michael | 1977 | 00:57:07 | Žatec | 93 | |
2. | Rajkovová Marta | 1973 | 01:00:15 | Žatec | 74 | |
3. | Malá Irena | 1978 | 01:02:20 | Žatec | 64 | |
4. | Svatoň Zdeněk | 1964 | 01:01:55 | ZS | 66 | |
5. | Zlata Jiří | 1973 | 00:51:28 | Zlaťáci | 127 | |
6. | Fidler Jan | 1976 | 00:57:43 | Všetaty | 88 | |
7. | Hladíková Marcela | 1972 | 00:58:49 | Už tam budeeem?! | 82 | |
8. | Ptáčková Jana | 1980 | 00:57:31 | Ústí nad Labem | 91 | |
9. | Palaščák Vít | 1977 | 00:59:51 | Ústí nad Labem | 77 | |
10. | Bradáčová Kateřina | 1979 | 01:06:14 | Ústí nad Labem | 46 | |
11. | Rusínová Zuzana | 1983 | 00:40:55 | USK Provod Ústí nad Labem | 194 | |
12. | Zbuzák Michal | 1985 | 00:42:34 | Unipetrol | 182 | |
13. | Tremmel Jakub | 1991 | 01:03:35 | Týnec nad Labem | 58 | |
14. | Soukup Tomáš | 1990 | 00:58:36 | Tým Kohout | 83 | |
15. | Procházková Kateřina | 1972 | 01:02:22 | TrekFit | 64 | |
16. | Boček Jiří | 1982 | 00:59:51 | Tragéd tým | 77 | |
17. | Jonáš Luboš | 1964 | 00:54:04 | TJ Kozlov | 110 | |
18. | Havlíček Pavel | 1959 | 00:52:51 | TJ Klášterec nad Ohří | 118 | |
19. | Podzimková Markéta | 1974 | 01:00:45 | TJ Klášterec nad Ohří | 69 | |
20. | Dvořáková Jana | 1969 | 00:59:48 | TJ Klášterc nad Ohří | 78 | |
21. | Havlová Zlata | 1986 | 00:49:23 | TJ Dolní Mísečky | 139 | |
22. | Grossmanová Gabriela | 1981 | 00:49:00 | Terri team | 143 | |
23. | Fílová Jitka | 1963 | 01:00:35 | Teplice | 70 | |
24. | Walter Jáchym | 2001 | 00:47:44 | Teplice | 153 | |
25. | Vlachová Anna | 1984 | 00:53:07 | Team Petr Jirout | 115 | |
26. | Rada Jan | 1969 | 00:39:03 | Štefko Running Team | 208 | |
27. | Stiborek Martin | 1974 | 00:44:59 | Štefko Running Team | 167 | |
28. | Šostý Michal | 1978 | 00:53:03 | Šody | 117 | |
29. | Babinčáková Veronika | 1987 | 00:57:31 | SRTG Strupčice | 90 | |
30. | Písařík Jakub | 1988 | 01:00:18 | SRTG Strupčice | 74 | |
31. | Řehoř Zdeněk | 1978 | 00:44:01 | SRTG Strupčice | 175 | |
32. | Potrebuješ Jan | 1966 | 00:56:16 | SRTG Strupčice | 97 | |
33. | Vaicová Kamila | 1992 | 00:59:06 | SRTG Most | 81 | |
34. | Komínek Lukáš | 1999 | 00:55:46 | SRTG Most | 100 | |
35. | Kutílková Kateřina | 1994 | 00:48:43 | SRTG Litvínov | 146 | |
36. | Korolenko Dominik | 1999 | 00:45:04 | SRTG | 167 | |
37. | Segl Jaroslav | 1963 | 00:51:30 | Sport Most | 127 | |
38. | Pavlíček Rudolf | 1975 | 00:53:07 | sokol Spořice | 115 | |
39. | Konečný Zdeněk | 1984 | 00:54:17 | Slaný | 109 | |
40. | Řezáčová Karolína | 1977 | 00:54:21 | SKH | 108 | |
41. | Krejčík Milan | 1981 | 00:39:02 | SK Tomako Strakonice | 210 | |
42. | Pisty Martin | 1981 | 00:48:33 | Rytíři Kamýk | 147 | |
43. | Čermák Ondřej | 1989 | 00:51:49 | Rozběhej Litvínov | 124 | |
44. | Sýkora Lukáš | 1986 | 01:13:18 | Rozběhej | 32 | |
45. | Burkhardtová Marie | 1988 | 00:52:54 | Rozběháme Teplice | 117 | |
46. | Kupka Libor | 1982 | 00:47:34 | Rozběháme Česko | 153 | |
47. | Camrda Luděk | 1976 | 00:44:40 | Rozběháme Česko | 171 | |
48. | Mareš Petr | 1971 | 00:57:07 | Praha 6 | 93 | |
49. | Janeček Petr | 1988 | 00:59:25 | Praha 4 - Braník | 79 | |
50. | Molnárová Petra | 1973 | 01:04:18 | Podbořany | 54 | |
51. | Kyenge Dan | 1990 | 00:41:53 | Plzeň | 185 | |
52. | Král Václav | 1983 | 00:48:02 | Plzeň | 150 | |
53. | Králová Kateřina | 1984 | 01:04:09 | Plzeň | 55 | |
54. | Nohejl Bohumil | 1976 | 00:41:32 | Osek | 190 | |
55. | Sedlecký Radek | 1992 | 01:03:57 | OCCS | 55 | |
56. | Pančíková Zuzana | 1979 | 01:04:17 | NN1617 | 54 | |
57. | Růžička Martin | 1983 | 00:39:32 | Návojná | 204 | |
58. | Růžičková Jana | 1974 | 01:10:42 | MY TEAM | 38 | |
59. | Sapoušek Miroslav | 1973 | 00:45:19 | Most | 165 | |
60. | Jurinec Petr | 1974 | 01:06:09 | Most | 48 | |
61. | Myslivec Jan | 1962 | 00:51:03 | Most | 131 | |
62. | Havlůjová Marcela | 1975 | 00:57:35 | Most | 89 | |
63. | Vítková Zuzana | 1962 | 00:46:13 | Most | 160 | |
64. | John Karel | 1971 | 00:50:57 | Most | 131 | |
65. | Kamenský Peter | 1969 | 00:52:19 | Most | 121 | |
66. | Vitovský Petr | 1964 | 00:52:23 | Most | 121 | |
67. | Kindlová Anna | 2003 | 00:48:47 | Most | 145 | |
68. | Brožek Jiří | 1979 | 01:05:33 | Most | 50 | |
69. | Bašová Blanka | 1964 | 00:57:55 | Most | 88 | |
70. | Unger Miroslav | 1978 | 00:41:32 | Most | 189 | |
71. | Vodrážka Martin | 1968 | 00:40:54 | Most | 195 | |
72. | Trollerová Eva | 1973 | 00:56:40 | Most | 96 | |
73. | Paul Karel | 1970 | 01:01:49 | Most | 66 | |
74. | Růžičková Zuzana | 1985 | 01:00:03 | Most | 75 | |
75. | Brožek Oldřich | 1974 | 00:55:58 | Most | 99 | |
76. | Štumpf Michal | 1980 | 00:44:40 | Most | 171 | |
77. | Dvořáková Martina | 1969 | 00:54:33 | Most | 106 | |
78. | Brzek Tomáš | 1982 | 00:49:22 | MMM | 140 | |
79. | Steskál Lukáš | 1983 | 00:49:29 | Miloslavov | 139 | |
80. | Podzimková Kamila | 1993 | 00:57:42 | Meziboří | 89 | |
81. | Kafka Josef | 1983 | 00:45:05 | Mattoni Freerun | 166 | |
82. | Huleš Josef | 1995 | 00:40:37 | Lovosice | 198 | |
83. | Kotěšovec Václav | 1964 | 01:00:30 | Louny | 72 | |
84. | Červenka Karel | 1941 | 01:14:50 | Loko Most | 30 | |
85. | Mityska Ondřej | 1969 | 00:54:41 | Liběšice | 105 | |
86. | Löbl Jakub | 1986 | 00:47:27 | Lagarto team | 154 | |
87. | Macek Jiří | 1984 | 00:47:53 | KOB Chemoppetrol Litvínov | 151 | |
88. | Havlíčková Michaela | 1973 | 01:00:57 | Klášterec nad Ohří | 68 | |
89. | Kašparová Zuzana | 2000 | 01:10:31 | Kláruš | 38 | |
90. | Zbuzek Jaroslav | 1965 | 00:49:13 | KL SPORT MOST | 142 | |
91. | Zbuzková Blanka | 1992 | 00:49:13 | KL SPORT MOST | 141 | |
92. | Karbulková Alice | 1972 | 00:51:59 | Kbely | 123 | |
93. | Hejduk Jakub | 1992 | 00:50:26 | JJ#68 | 135 | |
94. | Pásztor Jan | 1989 | 00:51:13 | Jirkov | 130 | |
95. | Němec Marek | 1976 | 01:00:23 | Jirkov | 73 | |
96. | Jelínek Tomáš | 1992 | 00:48:40 | Jablonec nad Nisou | 146 | |
97. | Herink Zdeněk | 1998 | 01:05:54 | Intera | 49 | |
98. | Pospíšil František | 1981 | 00:44:28 | Chomutov | 172 | |
99. | Stejskal Jakub | 1984 | 00:37:34 | Chomutov | 219 | |
100. | Stanečková Michaela | 1984 | 01:06:02 | Chomutov | 48 |