Běžecké tabulky
18701 závodů
255099 závodníků
1369624 záznamů
255099 závodníků
1369624 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Palestra Kbelská 10, 02.03.2019, Praha - Kbely
věkový průměr závodníků: 45.3 let |
nejmladší závodník: Dingová Anna (2006) |
nejstarší závodník: Culka Václav (1935) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▲ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Dzian Bienvenu Patience | 1969 | 00:38:21 | Běžecký klub České spořitelny | 165 | |
102. | Kurz Matouš | 1986 | 00:38:23 | 164 | ||
103. | Falta Ondřej | 1985 | 00:38:24 | DKP | 164 | |
104. | Šuranský Lubomír | 1958 | 00:38:28 | JH Nové Stavení | 164 | |
105. | Hladina Tomáš | 1982 | 00:38:30 | FOXKLUB Praha | 164 | |
106. | Landovský Tomáš | 1991 | 00:38:30 | SK Praga | 164 | |
107. | Zelený Zbyněk | 1988 | 00:38:30 | Havlíčkova Borová | 163 | |
108. | Dvořák Radek | 1978 | 00:38:30 | AC Na Slatince | 163 | |
109. | Kučera Václav | 1964 | 00:38:31 | Praha | 163 | |
110. | Dražan Jaroslav | 1981 | 00:38:37 | Triatlon Team Příbram | 163 | |
111. | Svoboda Miroslav | 1974 | 00:38:37 | Running Lions Řevnice | 163 | |
112. | Stýblová Bára | 1999 | 00:38:38 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 162 | |
113. | Šeratovský Jiří | 1984 | 00:38:40 | 162 | ||
114. | Hofman Jiří | 1986 | 00:38:41 | Praha | 162 | |
115. | Fojtík Aleš | 1980 | 00:38:45 | SK Ohaveč | 162 | |
116. | Kužel Lukáš | 1983 | 00:38:47 | 162 | ||
117. | Pátek Ondřej | 1989 | 00:38:48 | 162 | ||
118. | Sopoušek Vojtěch | 1987 | 00:38:48 | Ski a bike centrum Radotín | 162 | |
119. | Klvaň Norbert | 1972 | 00:38:54 | SKC Pečky | 160 | |
120. | Hančl Roman | 1988 | 00:38:57 | 160 | ||
121. | Kovalovský Jan | 1977 | 00:38:58 | AC Start Karlovy Vary | 160 | |
122. | Charvát Jiří | 1992 | 00:39:01 | 160 | ||
123. | Bublík Marek | 1985 | 00:39:08 | AC TEPO Kladno | 160 | |
124. | Janata Tomáš | 1971 | 00:39:08 | Chodec z Mnichova | 160 | |
125. | Kuban Jiří | 1984 | 00:39:08 | Mr. AT Čerčany | 160 | |
126. | Bogarová Adéla | 1990 | 00:39:08 | SK Praga | 160 | |
127. | Bondar Grygorii | 1990 | 00:39:09 | 160 | ||
128. | Maceška Otakar | 1981 | 00:39:10 | Witte bike team | 159 | |
129. | Zelenka Jaroslav | 1980 | 00:39:11 | FV Grottau | 159 | |
130. | Synek Ondřej | 1982 | 00:39:26 | 158 | ||
131. | Hůlka Lukáš | 1982 | 00:39:27 | Plzeň | 157 | |
132. | Tvrz Lukáš | 1994 | 00:39:27 | Dexter BSK Racing Praha | 157 | |
133. | Kovařík Vít | 1986 | 00:39:28 | Litoměřice | 157 | |
134. | Kule Aleš | 1984 | 00:39:28 | Běžecký klub České spořitelny | 157 | |
135. | Hanousek Jakub | 1991 | 00:39:29 | Police nad Metují | 157 | |
136. | Nekolová Simona | 1985 | 00:39:29 | MK Kladno | 157 | |
137. | Tillmann Ingrid | 2000 | 00:39:31 | AC Čáslav | 157 | |
138. | Skála Radek | 1969 | 00:39:32 | Český Brod | 157 | |
139. | Vyšinský Martin | 1976 | 00:39:34 | MP Praha | 157 | |
140. | Blokša Martin | 1990 | 00:39:35 | Krmelín | 157 | |
141. | Haloun Pavel | 1988 | 00:39:35 | 157 | ||
142. | Krejdl Michal | 1985 | 00:39:36 | Louny | 156 | |
143. | Tykva Lukáš | 1977 | 00:39:37 | REKORD | 156 | |
144. | Konečný Michael | 1983 | 00:39:38 | TJ Sokol Žižkov | 156 | |
145. | Štefan Václav | 1984 | 00:39:39 | Vinoř notors team | 156 | |
146. | Machart Filip | 1986 | 00:39:42 | 156 | ||
147. | Filip Karel | 1985 | 00:39:43 | AC JESKYNĚ | 156 | |
148. | Touška Kryštof | 1987 | 00:39:43 | Praha 5 | 156 | |
149. | Andrlová Veronika | 1990 | 00:39:45 | TJ Dukla Praha | 155 | |
150. | Makarov Aleksandr | 1984 | 00:39:45 | 155 | ||
151. | Primus Josef | 1978 | 00:39:49 | 155 | ||
152. | Jakub Lukáš | 1994 | 00:39:49 | Mattoni Free Run Hvězda | 155 | |
153. | Urban Robert | 1984 | 00:39:52 | 155 | ||
154. | Fix Jiří | 1974 | 00:39:53 | SK MAXTRI Liberec | 154 | |
155. | Lebeda Jakub | 1972 | 00:39:54 | IRON STARS Beroun | 154 | |
156. | Větrovský Jan | 1980 | 00:39:54 | Fitness Arena | 154 | |
157. | Měchura Marek | 1985 | 00:39:57 | SK Svěrák | 154 | |
158. | Burda Tomáš | 1983 | 00:39:57 | Celtic THK | 154 | |
159. | Havlíček Lukáš | 1984 | 00:39:58 | 154 | ||
160. | Chudo Martin | 1977 | 00:40:05 | Siemens | 153 | |
161. | Vanický Jan | 1994 | 00:40:05 | Nymburk | 153 | |
162. | Kacířová Svatoslava | 1981 | 00:40:07 | Loko Trutnov | 153 | |
163. | Bradáč Jiří | 1982 | 00:40:13 | Žďár nad Sázavou | 153 | |
164. | Preisler Michal | 1971 | 00:40:17 | LIAZ Jablonec | 153 | |
165. | Hnilička Václav | 1986 | 00:40:22 | Kraslice | 152 | |
166. | Steiner Jan | 1985 | 00:40:23 | 151 | ||
167. | Šimůnek Jakub | 1988 | 00:40:24 | SK Vinohrady | 151 | |
168. | Kohut Radek | 1984 | 00:40:25 | Studénka | 151 | |
169. | Koblenc Petr | 1989 | 00:40:29 | 151 | ||
170. | Ginzel Petr | 1972 | 00:40:30 | Vinohradské Šlapky | 151 | |
171. | Zámiš Jaroslav | 1994 | 00:40:30 | 151 | ||
172. | Chadim Václav | 1980 | 00:40:34 | 151 | ||
173. | Špringl Štěpán | 1984 | 00:40:35 | Praha 5 | 151 | |
174. | Šafránková Johanka | 1997 | 00:40:35 | Loko Beroun | 151 | |
175. | Jurák Jan | 1981 | 00:40:36 | Praha | 151 | |
176. | Vacarda Vladimír | 1959 | 00:40:38 | AC Slovan Liberec | 150 | |
177. | Podolák Karel | 1974 | 00:40:38 | Brandýs nad Labem | 150 | |
178. | Samek Kamil | 1978 | 00:40:42 | Kostelní Hlavno | 149 | |
179. | Fojtík David | 1973 | 00:40:48 | HO Nový Jičín | 149 | |
180. | Auersvaldová Eliška | 1996 | 00:40:49 | AC Čáslav | 149 | |
181. | Krýdová Nikola | 1995 | 00:40:49 | 149 | ||
182. | Vlček Bohumil | 1960 | 00:40:50 | Praha 13 | 149 | |
183. | Teplý Ondřej | 1978 | 00:40:52 | Úvaly | 149 | |
184. | Dvořák Jan | 1976 | 00:40:53 | Plzeň | 149 | |
185. | Čumpelík Robin | 1981 | 00:40:56 | Praha | 149 | |
186. | Vltavský Petr | 1978 | 00:40:57 | Štemplovec | 148 | |
187. | Novák Lukáš | 1995 | 00:40:58 | Hostka | 148 | |
188. | Sládeček David | 1978 | 00:40:59 | TRISPORTTEAM | 148 | |
189. | Bouma Jiří | 1978 | 00:41:01 | 147 | ||
190. | Vinš Pavel | 1989 | 00:41:01 | 147 | ||
191. | Eichler Ivo | 1961 | 00:41:03 | USK Praha | 147 | |
192. | Vozka Jiří | 1986 | 00:41:03 | Praha | 147 | |
193. | Valtr Vladimir | 1967 | 00:41:04 | Roudnice nad Labem | 147 | |
194. | Aschermannová Petra | 1993 | 00:41:04 | 147 | ||
195. | Jílek Pavel | 1978 | 00:41:05 | CKS Malát KT | 147 | |
196. | Bradáčová Martina | 1974 | 00:41:06 | Lubná | 147 | |
197. | Matějka Josef | 1973 | 00:41:07 | Praha 9 | 147 | |
198. | Kolář Josef | 1989 | 00:41:11 | SRTG - Jablonec nad Nisou | 147 | |
199. | Friedl Marek | 1972 | 00:41:14 | Praha | 147 | |
200. | Zámostný Pavel | 1970 | 00:41:15 | Praha 9 | 147 |