Běžecké tabulky
18853 závodů
258631 závodníků
1387322 záznamů
258631 závodníků
1387322 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Hulmenská 10, 18.01.2020, Hulín
věkový průměr závodníků: 44.3 let |
nejmladší závodník: Říhová Lenka (2005) |
nejstarší závodník: Lejsek Jaroslav (1953) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Brada Lukáš | 1978 | 00:41:26 | SK Skaštice | 148 | |
102. | Pluhař Jiří | 1988 | 00:41:22 | 149 | ||
103. | Loučka Tadeáš | 1994 | 00:41:15 | Aspot Hulín | 150 | |
104. | Ošmera Jakub | 1978 | 00:40:49 | Kroměříž | 152 | |
105. | Odstrčilík Roman | 1975 | 00:40:43 | TRIATLON Holešov | 153 | |
106. | Dedek Aleš | 1975 | 00:40:35 | AK Kroměříž | 155 | |
107. | Novotná Martina | 1988 | 00:40:28 | Brusné | 156 | |
108. | Žák Pavel | 1987 | 00:40:13 | Bike Triatlon Morkovice | 157 | |
109. | Krejčí Michal | 1975 | 00:39:59 | Rokycany | 159 | |
110. | Menšík Petr | 1970 | 00:39:52 | Aspot Hulín | 161 | |
111. | Grigorescu Libor | 1981 | 00:39:49 | středeční monumenty | 162 | |
112. | Pšenica Miroslav | 1980 | 00:39:41 | Rožnov pod Radhoštěm | 162 | |
113. | Závodná Pavla | 2000 | 00:39:06 | Prostějov | 166 | |
114. | Jedlička Dalibor | 1991 | 00:39:02 | SSK Vítkovice | 167 | |
115. | Bláha Jan | 1978 | 00:38:51 | BT Team Libochovice | 169 | |
116. | Vabroušek Petr | 1973 | 00:38:51 | Author Tufo Zlín | 169 | |
117. | Neradil Tomáš | 1974 | 00:38:32 | AK Kroměříž | 171 | |
118. | Koudelka Lukáš | 1983 | 00:38:23 | AK Drnovice | 173 | |
119. | Malík Martin | 1973 | 00:38:04 | SFK Holešov | 175 | |
120. | Tomanec Filip | 1987 | 00:37:55 | Zlín | 176 | |
121. | Bukovjan Filip | 1990 | 00:37:53 | TJ Jiskra Otrokovice | 177 | |
122. | Barot Josef | 1982 | 00:37:47 | Tj Slavkov pod Hostýnem | 179 | |
123. | Dosoudil František | 1970 | 00:37:35 | Solario Team | 181 | |
124. | Matouch Bronislav | 1965 | 00:37:23 | Zlín | 182 | |
125. | Sadil Radek | 1993 | 00:36:50 | Chomýž | 186 | |
126. | Neradil Vojtěch | 2001 | 00:36:43 | Aspot Hulín | 189 | |
127. | Klement Jiří | 1988 | 00:36:08 | MTB Chřiby-Lubná | 194 | |
128. | Veselský Petr | 1994 | 00:36:02 | Hulín | 195 | |
129. | Vabroušek Filip | 1999 | 00:35:48 | AK Zlín | 199 | |
130. | Janda Jakub | 1991 | 00:35:38 | Prusinovice | 202 | |
131. | Zbranek Roman | 1988 | 00:35:30 | Magnus Orienteering | 204 | |
132. | Kleibl Martin | 1973 | 00:35:18 | Slovan Polesí | 207 | |
133. | Kučera Petr | 1975 | 00:34:38 | SK Salix Grymov | 213 | |
134. | Navrátil Tomáš | 1988 | 00:34:02 | AK Kroměříž | 218 |