Běžecké tabulky
18851 závodů
258627 závodníků
1387282 záznamů
258627 závodníků
1387282 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Majcichovska desiatka, 03.03.2013, Majcichov
věkový průměr závodníků: 50.8 let |
nejmladší závodník: Gajdoš Rastislav (1997) |
nejstarší závodník: Selecký Pavol (1937) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Selecký Pavol | 1937 | 01:02:09 | KD Trnava | 33 | |
2. | Sedláček Jozef | 1939 | 00:58:23 | Jogging Trnava | 40 | |
3. | Krajčovič Ján | 1939 | 00:56:27 | BK Trnava | 45 | |
4. | Köplinger Erich | 1940 | 00:48:04 | Bratislava | 80 | |
5. | Petöcz Karol | 1940 | 00:47:26 | AKV Bratislava | 84 | |
6. | Badinská Emília | 1941 | 01:15:23 | KRB Partizánske | 20 | |
7. | Kutnár Dušan | 1942 | 00:58:52 | KTK Liptovský Mikuláš | 38 | |
8. | Novák Viliam | 1942 | 00:43:08 | Železná Studnička | 115 | |
9. | Bašista Vincent | 1942 | 00:42:42 | AK Spartak Dubnica | 119 | |
10. | Holický Matej | 1942 | 01:01:57 | ZV OZŽ pri GR ŽSR | 33 | |
11. | Klimek Ján | 1944 | 00:57:15 | Sokol Čachtice | 43 | |
12. | Brunovský František | 1946 | 00:57:10 | ZV OZŽ pri GRŽSR | 44 | |
13. | Sloboda Jozef | 1946 | 01:01:57 | Jogging Trnava | 34 | |
14. | Holický Emil | 1947 | 01:04:48 | Trstín | 29 | |
15. | Stolárik Peter | 1947 | 00:48:39 | ZŠK Vrbové | 75 | |
16. | Kozmer Jarolím | 1947 | 00:59:59 | DAR - Obec Gáň | 36 | |
17. | Dobrodenka Anton | 1948 | 00:46:57 | ŠKK Lednické Rovne | 88 | |
18. | Samec Milan | 1948 | 00:43:13 | KRB Partizánske | 114 | |
19. | Hudec Ján | 1948 | 00:52:46 | Lokomotíva Trenčín | 55 | |
20. | Remiš Adam | 1948 | 01:03:49 | Centrum voĺného času | 30 | |
21. | Hodáň Jozef | 1949 | 00:54:06 | TJ Prietrž | 52 | |
22. | Fašung Peter | 1949 | 00:41:08 | Prievidza | 136 | |
23. | Sviták Stanislav | 1950 | 00:40:42 | AK Žilina | 139 | |
24. | Pavlík Ambróz | 1951 | 00:50:03 | Trnava | 68 | |
25. | Košík Tomáš | 1951 | 00:49:43 | Žilina | 69 | |
26. | Okruhlica Lubomír | 1952 | 00:47:16 | CPLDZ Bratislava | 85 | |
27. | Varmuža Ján | 1952 | 00:50:34 | Brezová pod Bradlom | 65 | |
28. | Mlčúch Jozef | 1952 | 00:46:32 | KT Apollo Bratislava | 91 | |
29. | Hlbocký Marián | 1953 | 00:41:58 | Triatlon team Trnava | 125 | |
30. | Novák Štefan | 1954 | 00:48:28 | Mirdžes-Galanta | 76 | |
31. | Trulíková Zdena | 1954 | 00:51:38 | AŠK Slavia | 60 | |
32. | Badinský Karol | 1955 | 00:41:53 | ASD Bratislava | 128 | |
33. | Kočiová Marta | 1955 | 00:57:18 | KRB Partizánske | 43 | |
34. | Benč Marián | 1955 | 00:45:49 | Lednické Rovné | 95 | |
35. | Petrovič Vladimír | 1955 | 00:48:08 | Trstín | 80 | |
36. | Stachová Ida | 1956 | 00:57:29 | Ludus Trnava | 42 | |
37. | Cvičela Ján | 1956 | 00:36:17 | Kľačany | 178 | |
38. | Berky Robert | 1957 | 00:38:31 | AMK Nové Zámky | 159 | |
39. | Mikula Miroslav | 1957 | 00:38:32 | Radošovce | 159 | |
40. | Michalík Ján | 1957 | 00:43:18 | TBS Topoľčany | 113 | |
41. | Slovák Karol | 1957 | 01:08:20 | Trnava | 25 | |
42. | Kotlár Jozef | 1958 | 00:44:16 | Košice | 106 | |
43. | Vnučko Julius | 1958 | 00:47:47 | Nitra | 83 | |
44. | Hrdina Milan | 1958 | 00:48:12 | Trnava AXEL | 78 | |
45. | Hríbik Miroslav | 1958 | 00:49:00 | Semat Trnava | 72 | |
46. | Stacho Jozef | 1958 | 00:57:29 | port Ludus Trnava | 42 | |
47. | Čelín Miroslav | 1958 | 00:48:26 | AK Bojničky | 76 | |
48. | Špacír Marián | 1960 | 00:41:56 | Komjatice | 126 | |
49. | Očkovský Jaroslav | 1960 | 00:51:38 | OFK Bučany | 61 | |
50. | Smolíček Milan | 1960 | 00:39:26 | TJ Spartak Myjava | 152 | |
51. | Medlen Marián | 1960 | 00:42:27 | SEKOV Senica | 122 | |
52. | Polák Jozef | 1960 | 00:42:41 | OU Húl | 120 | |
53. | Hanzlík Ondrej | 1960 | 00:36:57 | AK Baník Prievidza | 172 | |
54. | Gabovič Ivan | 1960 | 00:43:25 | Ivánka pri Dunaji | 111 | |
55. | Vago Milan | 1961 | 00:48:50 | STU Trnava | 74 | |
56. | Orth Milan | 1961 | 00:47:49 | TJ Zohor Břeclav | 83 | |
57. | Vlasatý Vladimír | 1962 | 00:36:54 | ŠKK Lednické Rovne | 174 | |
58. | Hutyra Jaroslav | 1962 | 00:37:12 | Atletika ŠK Skalica | 170 | |
59. | Portašiková Anna | 1963 | 00:45:36 | AŠK Grafobal Skalica | 96 | |
60. | Portášik Peter | 1963 | 00:36:14 | ASK Grafobal Skalica | 179 | |
61. | Klobučník Peter | 1963 | 00:37:45 | Jogging Dubnica | 165 | |
62. | Horváth Ján | 1963 | 00:48:23 | behpezinkom.com | 77 | |
63. | Bohunický Cyril | 1963 | 00:45:20 | Jogging Klub Trnava | 99 | |
64. | Jambor Miroslav | 1963 | 00:42:30 | Lednické Rovné | 122 | |
65. | Bohunický Ján | 1964 | 00:50:32 | BK Dolná Krupá | 66 | |
66. | Leskovský Milan | 1965 | 00:42:54 | Ivánka pri Dunaji | 118 | |
67. | Kollár Anton | 1965 | 00:41:09 | Hronské Kľačany | 135 | |
68. | Valent Renewart | 1965 | 00:39:37 | behame.sk | 148 | |
69. | Čajkovič Milan | 1965 | 00:50:00 | Jogging Klub Trnava | 69 | |
70. | Ritter Ľudovít | 1966 | 00:38:40 | Dunajská Streda | 157 | |
71. | Chocholáček Blažej | 1966 | 00:41:03 | AK Junior Holič | 136 | |
72. | Hakke Vladimír | 1966 | 00:43:20 | AMK Nové Zámky | 112 | |
73. | Barczi Szilárd | 1966 | 00:48:51 | ŠK Tešedíkovo | 73 | |
74. | Stopka Vladimír | 1967 | 00:45:49 | Iľava | 95 | |
75. | Csejteyová Mária | 1967 | 01:00:36 | AMK Nové Zámky | 35 | |
76. | Csejtey Bohuslav | 1967 | 00:54:47 | AMK Nové Zámky | 49 | |
77. | Moravec Ján | 1967 | 00:34:42 | AŠK Grafobal Skalica | 194 | |
78. | Čuliak Zdeno | 1968 | 00:51:46 | Levice | 60 | |
79. | Horňáček Peter | 1968 | 00:37:37 | Rybník | 165 | |
80. | Šarkozy Jozef | 1968 | 00:42:47 | Galanta | 119 | |
81. | Petro Róbert | 1969 | 00:37:02 | Petroklub Zvolen | 171 | |
82. | Husár Pavol | 1969 | 00:42:00 | Bratislava | 125 | |
83. | Valiček Robert | 1969 | 00:33:20 | KP APZ Bratislava | 209 | |
84. | Junga Marián | 1969 | 00:39:36 | BK Lysá pod Makytou | 149 | |
85. | Kopčík Róbert | 1969 | 00:44:11 | Trnava | 106 | |
86. | Slabý Peter | 1969 | 00:40:18 | Dechtice | 142 | |
87. | Bugáň Vendelín | 1970 | 00:37:34 | ŠK Venedi | 167 | |
88. | Pecha Peter | 1970 | 00:41:17 | KOBRA | 134 | |
89. | Haba Milan | 1970 | 00:43:10 | AK Malacky | 115 | |
90. | Cvik Marián | 1970 | 00:50:41 | 64 | ||
91. | Flendrovský Róbert | 1970 | 00:44:20 | Pezinok | 105 | |
92. | Máčaj Ivan | 1970 | 00:35:20 | Stupava | 186 | |
93. | Almáši Marian | 1970 | 00:39:30 | Šaľa | 151 | |
94. | Bobák Maroš | 1970 | 00:43:48 | Hlohovec | 108 | |
95. | Lipták Ľuboš | 1970 | 00:55:12 | KK Slávia Nitra | 48 | |
96. | Furár Milan | 1970 | 00:37:40 | Nitra | 165 | |
97. | Blažo Vladislav | 1971 | 00:46:07 | BK Viktoria | 93 | |
98. | Porubčan Pavol | 1971 | 00:37:14 | Dubnica nad Váhom | 169 | |
99. | Karaba Roman | 1971 | 00:39:35 | Slimáci Veľké Kostoľany | 150 | |
100. | Puškár Luboš | 1971 | 00:54:16 | Fešák Team Trnava | 51 |