Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Vážíme si vašeho zájmu o náš časopis Běhej.com a ještě více vaší přízně a podpory, kterou nám zájmem o předplatné vyjadřujete. Aby nezůstalo jen u slov, nabízíme k zajímavému čtení i tyto příležitosti, jak uspořit peníze:

Předplatitelé mají 10% slevu z doporučených cen při nákupu v kamenné prodejně Trailpoint, i na jejím eshopu. Triatlonová prodejna Endurancelab poskytuje rovněž 10% slevu na nákup triatlonového vybavení a dalších služeb. Sleva platí i na plavecké kurzy a běžecké tréninky. A do třetice získáte slevu (15%) na běžeckou obuv (Mizuno, Hoka One) na www.e-sportshop.cz a 5% na zbytek sortimentu tohoto eshopu.

O 10% dolů půjde předplatitelům cena za produkty a kursy společnosti CoreFit.cz, která se stará o to, aby vás při běhu i v běžném životě nic nebolelo. Úplně největší slevu, 80% na kompletní analýzu těla a odbornou konzultaci výživy, pak můžete realizovat u výživové poradkyně Kristýny Kuráňové.

Olympionik, trenér a stále ještě vynikající běžec Róbert Štefko nabízí předplatitelům Běhej.com 20% slevu na první individuální hodinu svého tréninku a stejnou slevu i na první e-tréninkový plán.

Pokud trpíte zdravotními obtížemi a uvažujete o konzultaci s fyzioteraputem, předplatitelé mají 20% slevu na první návštěvu ve studiu BeBalanced. Nutné předem objednat, nevztahuje se na konzultaci u D.Mostecké.

Sportovní psycholožka Katka Kudláčková má zkušenosti z pobytu v USA v tenisové akademii a zúročuje je i v prostředí běžeckém. Vylaďte si tělo i mysl k optimálnímu výkonu! K jednoletému předplatnému v hodnotě 594 Kč získáte slevu 200 Kč na první konzultaci, která jinak stojí 1200 Kč.

Pro dámy z Prahy a okolí se nabízí bezplatný vstup do dámského fitness centra Contours na jeden měsíc.

Naši předplatitelé mohou využít také 20 % slevu na spiroergometrické vyšetření a 10% na preventivní sportovní prohlídku ve zdravotnickém zařízení Sportklinik. Sleva je časově neomezená.

Pro všechny předplatitele zcela zdarma vyšetření pomocí počítačové tensometrie (analýza postavení nohou při statickém i dynamickém zatížení nohy). Vyšetření je vhodné hlavně pro aktivní běžce při bolestech plosky nohy, nosných kloubů a velké zátěži nohou. Po tomto vyšetření mohou být doporučeny dynamické termoplastické vložky nejen do běžecké obuvi FORMTHOTICS se slevou 10% www.orpcentrum.cz

Slevu 10% na „Balíček služeb pro začínající běžce“ nabízí centrum Vital Praha. Součástí balíčku je například kontrola techniky běhu, určení tělesné skladby a doporučení běžecké obuvi. Více informací na www.vital-praha.cz.

Jelikož si nohy po tréninku zaslouží i regeneraci, můžete vyzkoušet blahodárné účinky přístrojové lymfodrenáže s velkou 40% slevou na první návštěvu. Zaplatíte jen 150 Kč a užijete si 50 minut léčebného odpočinku v rehabilitačním zařízení Cirracentrum.

Web fitcoach.cz připravil ve spolupráci s behej.com nabídku pro předplatitele časopisu Běhej. Při sjednání předplatného můžete jako bonusu využít až 30% slevy na on-line trenéra fitcoach.cz. Pro všechny čtenáře behej.com nabízí fitcoach.cz 5% slevu při nákupu v jeho e-shopu. V nákupním košíku stačí použít slevový voucher „BEHEJ“.

Chcete-li trénovat i pod střechou, využijte 20% slevu na permanentku do xfitness v pražském Braníku a 20% slevu na jednu hodinu s trenérem tamtéž.

Tělo je geniální organismus. Pokud dostane to, co potřebuje, samo zajistí, aby vše fungovalo, jak má. Výživový poradce Kristýna Kuráňová má pro všechny předplatitele kompletní analýzu těla se slevou 80%. Celé toto bioimpedanční vyšetření je spojeno s odbornou konzultací výživy.

Podobně Sportvital vám pomůže připravit tělo na trénink a závod. Zanalyzuje jídelníček, zhodnotí a doporučí vhodnou stravu a výživové doplňky. Využijte stejných profesionálních služeb, které poskytuje reprezentantům a olympionikům. Sportvital nabízí pro předplatitele Běhej.com 20% slevu.

Myslete při sportu na své bezpečí. Sportovní identifikační náramky Body ID za vás řeknou vše důležité. Pro předplatitele časopisu Běhej.com s 15% slevou. Stačí zadat při objednávce kód behej.com. Objednávejte na www.bodyid.com.

Stejně tak 15% slevu získáte na všechny lekce i kurzy Vnímej své tělo Olomouc.

PŘEDPLATIT SI