Rekordní Poděbrady vyhráli Miler a Nováková

Daniela Havránková | 24.05.2014 | přečteno: 1714×

Dalšími mužskými medailisty byli Lukáš Pomezný (Atletika Písek – 32:47) a Milan Janoušek (Sokol Kolín – 32:48). V ženách šla na bednu také Daniela Havránková (Kerteam – 38:32) a Lenka Kriedlová (40:42) bez oddílové příslušnosti, kterou stejně jako dnešní vítězku připravuje trenér Novák.

Organizačně kvalitně připravený závod ve třech okruzích po přilehlých cyklostezkách trochu kazilo jen dusné počasí po silných deštích. Pořadatele nicméně potěšil účastnický rekord akce – přivítali 165 běžců v cíli.

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

daniela82 žena 24.05.2014 21:50:26

U poděbradského koupaliště Jezero se závodilo na 10 km. Tři nejrychlejší muži do cíle doběhli v těsných rozestupech, nejlepší finiš předvedl veterán Jiří Miler (AC Mladá Boleslav) v čase 32:45. Stylem start cíl zvítězila svěřenkyně bývalého maratonce Pavla Nováka Lada Nováková (Jiskra Havlíčkův Brod) za 36:13. KOMPLETNÍ VÝSLEDKY />Odkaz na článek

Vážení sportovní přátelé,

na našem závodě měla Lenka Pivoňková nepříjemnou zdravotní indispozici, proto s ohledem na možnost publicity prostřednictvím behej.com přeposílám její poděkování nejmenovaných účastníkům a sám připojuji přání rychlého zotavení.

Za pořadatele Martin Chmelík

Citovaný text:

Jsem v pořádku, dala jsem se do kupy během odpoledne a večera. Zůstali jsme do večera u tety v Poděbradech. Bylo to celkovým vyčerpáním a prý deyhydratace, také prý to dusno a vlhko. Trochu jsem to přepískla, chtěla jsem si vylepšit čas z Hradubické desítky, no nepodařilo se …

„Chtěla bych moc poděkovat všem běžcům co se mi snažili pomoci, za vodu, za slíknutá trika pod hlavu, za čokoládu.....­.celkově za tu starost o mne. Všem děkuji, Lenka“

Pokud můžete tento odstavec uveřejnit na stránkách k tomuto běhu, budu ráda.