Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Tatranská šelma zavede na Slavkovský štít

Tatranská šelma zavede na Slavkovský štít
foto: Tatranská šelma

tisková zpráva | 12.08.2014 | přečteno: 4247×

Užili ste si naplno Beh na Slavkovský štít? Bola to veru iná šupa ale chcelo by to ešte trochu viac? Keďže duplovať akciu nemá vôbec zmysel, vymysleli sme trať, ktorá osloví nielen špecialistov v extrémnom behu do vrchu.

Trať pretekov TŠ Ultra má dĺžku 55km a prevýšenie viac ako 3000m+. Jej parametre preto radia túto trasu ku krátkym horským ultramaratónom. Najlepšia voľba ako skúsiť v horách niečo dlhšie! Štart na Troch studničkách a cieľ v Ždiari.

Po celý čas budete traverzovať vysokotatranské doliny. Prejdete krížom cez celé Vysoké a Belianske Tatry. Striedať sa budú krásne lesné chodníky a drsná tatranská žula. Tým najlepším to bude trvať okolo 6 hodín, avšak všetci ostatní budú mať na to takmer dvojnásobok. Unikátna akcia svojho druhu v našich veľhorách.

Prídťe zažiť svet hôr a beh v ňom. Jeden z posledných letných víkendov leta si treba užiť. Máme pre vás pripravený program od piatku večera až do nedeľného predpoludnia. Čaká vás prichystané pohodlie a atmosféra odkukaná zo známych alpských podujatí. Máte sa načo tešiť

Propozície a všetky podrobnosti ohľadom TŠ Ultra 2014 nájdete na stránke www.tatranskaselma.com a jej FB fanpages.

Tešíme sa na všetkých, ktorí dorazia do Vysokých Tatier už o 2 týždne! Prihlasovanie sme práve spustili…

za Tatranská šelma Matúš Vnenčák

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 12.08.2014 10:51:50

Užili ste si naplno Beh na Slavkovský štít? Bola to veru iná šupa ale chcelo by to ešte trochu viac? Keďže duplovať akciu nemá vôbec zmysel, vymysleli sme trať, ktorá osloví nielen špecialistov v extrémnom behu do vrchu.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.