Blanenskou desítku vyhráli Čípa s Jagošovou

tisková zpráva | 11.09.2016 | přečteno: 1509×

Desetikilometrová trať Blanenské desítky doprovázena teplým slunečným dnem pořádně otestovala síly všech běžců. Nejrychlejším mužem, s náskokem přes 3 minuty se stal Jiří Čípa (32:43, Bystré). Na stříbrné pozici doběhl Jan Kostecký (36:02, TJ Šumperk) a bronzové umístění vybojoval Petr Kloda (36:14, Novatop Lapierre).

V ženské kategorii přijela obhájit své prvenství Tereza Jagošová z oddílu AC Moravská Slavia Brno. Svůj úkol splnila a v čase 41:23 vyhrála. Za ní doběhla, stejně jako loni, stříbrná Lenka Kohnová (42:35, Behejbrno.com). Třetí příčku obsadila v čase 42:45 Lucie Nedomová (Kometky Lysice).