V adršpašských skalách nejrychlejšími vrchař Sádlo a triatlonistka Rudolfová

Michal Vavák | 05.11.2017 | přečteno: 3418×

Prvním horolezcem v cíli a celkově třetím byl vyhlášen Radoslav Groh (čas 0:36:16), mistr republiky ve skialpinismu a mimojiné v tandemu s Jindřichem Hudečkem pokořitel patagonského Fitz Roye v prvním českém zimním výstupu z loňského září. V top ten se umístili další velké postavy českého sportu a běhu, pátým byl Pavel Brýdl (0:36:31), šestým Petr Pechek (0:37:11).

V ženské kategorii v čase 0:43:09 o parník vyhrála medailistka z terénního triatlonu na Havaji Tereza Rudolfová nad druhou Annou Beranovou s časem 0:45:11 z SK Police nad Metují. Podobně jako u mužů patřila i třetí příčka u žen nejlepší horolezkyni – Lucii Luštincové (0:45:33), česká skialpinistická jednička a členka domácí skyrunningové reprezentace.