Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Inov-8 Gladiator Race v Milovicích přilákal rekordní počet závodníků

Inov-8 Gladiator Race v Milovicích přilákal rekordní počet závodníků

tisková zpráva | 09.05.2018 | přečteno: 7542×

V uplynulém víkendu proběhl na Tankodromu v Milovicích další závod ze série Gladiator Race, v tomto roce to byla již třetí zastávka a nabídla opravdu skvělou podívanou pro diváky a pestrou škálu překážek pro závodníky.

Závodilo se již od pátečního večera při Inov-8 Night Gladiator Race na trati 3,5 km s 10ti překážkami. Na této trati byl nejrychlejší Lukáš Novák s časem 19:33 a mezi ženami pak Kristýna Nováková s časem 25:41, nejrychlejší smíšený pár Václav Fojtík Michaela Dani zvládli celou ať za 26:18.

Sobotní ráno na trať jako první vyrazili policisté v rámci krajského přeboru Policie ČR – Gladiator Race pod záštitou ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. JUDr. Václava Kučery. Policisté poté i doplnili doprovodný program o ukázky své práce v zásahové jednotce a k vidění byla i práce psovoda.

Sobotní hlavní závod měřil cca 7,5 km a na trati bylo více jak 25 překážek. „Nejvýživnější“ překážkou bylo podle závodníků bahno. Někteří se v bahenních lázních zdrželi i 20 minut. Jílovitá směs byla opravdu nelítostná ke všem volnějším kusům oblečení a požírala jak svršky, tak spodky. Sobotní tratí nejrychleji prolétl opět Lukáš Novák v čase 41:32 Nejrychlejší žena Zuzana Kocumová zdolala tankodrom za 44:12. V kategorii MIX byli těmi nejrychlejšími Petra Veselá a Martin Svoboda. Sobotní trať pokořilo celkem 1130 gladiátorů.

Neděle odstartovala rekordním počtem přihlášených dětí. On-line registrace byly vyprodány již s předstihem, dohlásit děti do závodu bylo možné pouze na místě a i to se za pátek a za sobotu podařilo. Na trať se tak vydalo 600 malých gladiátorů, kteří si trať vyloženě užívali. Pro menší děti byla nachystána trasa dlouhá 1km ty větší musely pro medaili uběhnout kilometry dva a ani děti neminuly bahenní pasáže.

V hlavním závodě dospělých se pak milovickým tankodromem prohnalo 450 závodníků. Někteří z nich v kategorii „FUN“, která je určena pro všechny, kteří se se závodem tohoto typu seznamují. Není jim měřen čas a překážku si mohou zkusit několikrát za sebou a při jejím nesplnění, nemusí na handicap. Nejrychlejším mužem byl Pavel Hrdina v čase 38:39, nejrychlejší žena Michaela Dani byla v cíli za 49:01, nejrychlejší MIX ve složení Lenka Butorová a Michael Kubiš absolvovali trať za 55:59 a nejrychlejší tým ve složení Šípal Jan, Svoboda Pavel, Berger Jan, Merenus Oldřich byl v cíli za 54:27.

Na závodě Inov-8 Gladiator Race bylo opět pokořeno několik rekordů, byly nachystány nové překážky a atmosféra byla více než přátelská a příjemná.

Další ze série závodů Gladiator Race proběhne 15.-17. června v Holicích a Gladiator zde oslaví své 5. narozeniny. Právě v holickém bahně se závod Gladiator Race zrodil a od té doby ušel velký kus cesty. Oslavy budou velkolepé!

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 09.05.2018 11:26:40

V uplynulém víkendu proběhl na Tankodromu v Milovicích další závod ze série Gladiator Race, v tomto roce to byla již třetí zastávka a nabídla opravdu skvělou podívanou pro diváky a pestrou škálu překážek pro závodníky.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.