Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Proběhněte se po Mariánských Lázních při akci SpaRun

Proběhněte se po Mariánských Lázních při akci SpaRun
foto: SpaRun

Daniela Havránková | 01.08.2018 | přečteno: 1740×

V sobotu 11. srpna se v lázeňském městě uskuteční 6. ročník SpaRunu s hlavním závodem na 6,4 km. Běžce provede parkem, centrem města, přes kolonádu a okolo fontány. Připraven je také závod pro děti a doprovodný program v podobě workshopů a koncert kapel Nano a Lety mimo.

Na závod zve i přední česká běžkyně Monika Hloušková (roz. Preibischová), která běhá v barvách místního atletického oddílu: „Pokud zůstanete na celý víkend, v okolí Mariánských Lázní je spousta možností na výlety do přírody,“ láká k návštěvě atraktivní turistické oblasti.

Při přihlášení předem online je startovné pro děti zdarma a pro dospělé 100 Kč. Nejrychlejší závodníci se mohou těšit na zajímavé prize money.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

daniela82 žena 01.08.2018 14:12:59

V sobotu 11. srpna se v lázeňském městě uskuteční 6. ročník SpaRunu s hlavním závodem na 6,4 km. Běžce provede parkem i centrem města, přes kolonádu a okolo fontány. Připraven je i závod pro děti a doprovodný program v podobě workshopů a koncert kapely Nano a Lety mimo.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.