Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Posilujeme tým správců termínovky

Posilujeme tým správců termínovky
foto: archív behej.com

behej.com | 23.11.2018 | přečteno: 1428×

Chtěli byste se podílet na správě a rozvoji kalendáře (nejen) běžeckých závodů? Je termínovka, ať už online či tištěná, vaší každodenní četbou? Rádi pracujete s databázemi a máte myšlenky, jak moderně rozvíjet odvětví, které má tradici více než tří desítek let? Chcete být součástí našeho týmu? Pak neváhejte a ozvěte se nám!

Listujete často termínovkou, procházíte web a hledáte informace o závodech, trávíte hodiny v běžeckých tabulkách, sledujete žebříček? Napadlo vás, že byste se třeba jednou tímto vším mohli i živit? Pak čtěte dále.

Koho zejména hledáme a na jaký typ práce, výpomoci či brigád? Primárně musíme říci, že nehledáme supermana, který by zvládal vše. Chceme postavit tým lidí, v němž každý umí něco nejlépe, je v tom jedinečný a současně chápe, že je součástí týmu a bez těch dalších to také nejde.

Takže, pokud splňujete něco z následujícího a milujete prostředí závodů, pište na radek@behej.com. Připojte něco o sobě (může a nemusí to být CV), zejména odkud jste, kolik vám je let, jaké máte schopnosti a možnosti a hlavně kde byste se viděli ve spojení s termínovkou, webem, mobilním prostředím, databázovými službami atp.

Vítáme:

 • vztah k datům, databázím, statistikám
 • lásku k běhu, triatlonu, kolu, běžkám…
 • když jste aspoň občas v Praze nebo bydlíte poblíž
 • máte kontakty na pořadatele závodů
 • nemáte odpor k sociálním sítím
 • jste komunikativní a umíte pracovat v týmu, klidně i na dálku
 • máte programátorské dovednosti nebo se vyznáte v prostředí mobilních aplikací
 • nespokojíte se s průměrem a zbytečnými chybami
 • ovládáte angličtinu, francouzštinu, němčinu či jiné jazyky
 • nemáte husí kůži, když máte zvednout telefon a zavolat někomu neznámému
 • máte podnikavého ducha
 • líbí se vám, co Běhej.com pro běžce závoďáky dělá, a máte nápady, co by mělo dělat do budoucna

Co nabízíme:

 • nějakou tu kačku odvislou od míry zapojení
 • běžecké vybavení
 • volňásky na závody
 • tištěné Běhej zdarma
 • budoucnost full-time jobu
 • placený telefon
 • slevy u našich partnerů

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 23.11.2018 16:20:10

Chtěli byste se podílet na správě a rozvoji kalendáře (nejen) běžeckých závodů? Je termínovka, ať už online či tištěná, vaší každodenní četbou? Rádi pracujete s databázemi a máte myšlenky, jak moderně rozvíjet odvětví, které má tradici více než tří desítek let? Chcete být součástí našeho týmu? Pak neváhejte a ozvěte se nám!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.