Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

SOUTĚŽ: Zapojte se do TrailTour a vyhrajte triko INOV-8

SOUTĚŽ: Zapojte se do TrailTour a vyhrajte triko INOV-8
foto: Radek Narovec

behej.com | 14.06.2019 | přečteno: 1098×

Hledáte tipy na zajímavé trasy po republice? Nebaví vás běhat závody, a přesto si rádi zasoutěžíte? Pak je tu TRAILTOUR a s ní i naše soutěž o sady triček INOV-8. Začínáme v Praze – zaběhněte si trasu Trailpointu v pražském Prokopském údolí (nezůstaneme jen u Prahy, nebojte!) a zašlete nám svou fotku a popis zážitků na soutez@behej.com. Soutěž trvá do půlky července a nezapomeňte se do TRAILTOUR registrovat, ať máte šanci i na hlavní výhry!

TRAILTOUR TRASA Č. 15/TRIEXPERT

Trasa tak trochu připomíná křivku životních vztahů: Hezky zvolna to začíná, pak vyskočí adrenalin, následuje běh po obláčku s parádním výhledem a ups, střemhlavý pád, který když ustojíš, můžeš vydýchat v závěrečné rovince.

Celá trasa je po žluté. Začínáš lehce do kopce, který se stupňuje. Na hoře tě čeká kamenitá cestička, lemovaná jabloněmi. Klidně přidej, čeká tě celkem rovinatý úsek po hřebínku Prokopských skal. Po rovinaté letargii střemhlav po hlavě dolů. Krásný a rychlý sešup je samý kámen, schody a zatáčky. Pozor na kritické místo – železniční viadukt. Závěr trasy je rovný po asfaltu, podběhneš druhý viadukt a u třetího končíš.

A poběžíš i zpět?

Délka: 2700 m Převýšení: 40 m

Google mapa a fotky z Prokopského údolí v Praze


CO LZE VYHRÁT A JAK NA TO?

Přihlašte se do TrailTour. Zaběhněte si do půlky července pražskou trasu č. 15 Trailpointu. Zašlete na soutez@behej.com své zážitky a fotky a přidejte svou poštovní adresu a požadovanou velikost trika a variantu pánskou-dámskou. Vybereme tři výherce, které následně zkontaktujeme.


TRAILTOUR

Běh se stal nedílnou součástí tvého života. Závislost. Pokud pár dní po sobě nevyběhneš, nejsi ve své kůži, chybí Ti energie, nemáš šťávu, všechno se vleče, vše je špatně…

Vzpomeneš si ještě na svůj začátek? Opuštěná cyklostezka, ostýchavé pohledy na ostatní, neuvěřitelná dřina, neustálá bolest „něčeho“, o „čem“ si neměl(a) ani tušení, minimální sebevědomí a mantra „co já tady vlastně dělám“…

Pak přišel první závod, ochutnávka různých disciplín, pak další závody, poznávání nových přátel, vzorů a zkušeností. Hodně se ti změnila strava, postava i pohled na svět, který je teď mnohem pestřejší a barevnější. Teď už víš. Tohle je tvoje cesta. Cesta, která tě naplňuje, baví, rozvíjí a má jasný směr…

Dost možná zahlédneš na další křižovatce tvé cesty návěstí TRAILTOUR. Než se rozhodneš vyběhnout vstříc tomuto dobrodružství, musíme tě varovat. Důrazně varovat. Pokud se tvé nohy rozběhnou směrem k TRAILTOUR, pak už nebude cesty zpět. Nezažiješ tady elektrizující atmosféru jako na startu silničního závodu ve městě. Nebude ti tady hrát Má Vlast, Vltava, ani další motivační hudba. Nikdo si s tebou neplácne v polovině trati. Nikdo ti v cíli nepověsí medaili na krk. Nikdo tě nezabalí do izolační fólie. Nikdo ti po závodě nepošle fotku s diplomem.

Můžeš tu ale zažít mnohem víc. Zážitky, které budou opravdové, nenavoněné, autentické, hluboké, mnohdy nečekané… Zážitky, které několikanásobně překonají všechno, co znáš z běžných závodů. Zážitky, na které budeš vzpomínat celý svůj život. Okolní přírodu začneš vnímat jinou optikou. Smysli se ti zbystří a začneš si všímat věcí, které tě dosud míjely. Poznáš netušené možnosti svého těla, získáš mnohem víc samostatnosti a mentální odolnosti. Každý nový horizont ti otevře další cestu, rozzáří úsměv a rozsvítí oči. Budeš chtít víc a víc.

Neexistuje na světě běžecký etapový závod srovnatelný s TRAILTOUR. Od 10.5.2019 do 31.10.2019 jsme pro tebe ve spolupráci s vybranými běžeckými speciálkami, běžeckými kluby a členy inov-8 týmu připravili 48 různě náročných etap o celkové délce přes 415 kilometrů a převýšení 18.150m.

Najdeš tu krátké etapy, řekněme rallyové prology, kde můžeš se svou skupinou, komunitou, oddílem nebo klubem „řezat“ kvalitu. Tyto etapy jsou ideálním hřištěm pro úseky, nebo trénink tempa a tempové vytrvalosti. Hecněte se a posouvejte své limity napříč kluby. Vítěz může být jenom jeden.

TRAILTOUR je tvořena neskutečně krásnými etapami v místech, kam by tě v životě nenapadlo zajet. Přitom je můžeš mít přímo pod nosem. Ochutnáš klasický běh na lesních pěšinkách, drsnější etapy v odlehlých horských oblastech, stejně jako notoricky známé, zato pořádně náročné výběhy dvou královských vrchařských etap. Nechybí ani parky, příměstské lesy, cyklostezky i měkké pěšinky napříč Českem a Slovenskem. Hory, skály, kameny, hlína, bláto, sníh. Najdeš tady všechno, co si pod pojmem trail dokážeš představit.

S trasami jsou nerozlučně spjaté i jejich příběhy. Ranní rozbřesk slunce na hřebeni hor s kýčovitým výhledem do dáli, brutální švih s partou kamarádů podél řeky, podvečerní výběh na Slavkáč, noční lauf po hřebeni Krkonoš, deštivá letní esence v Beskydech… Každá etapa má své nezaměnitelné kouzlo, pokud nastoupíš do tohohle vlaku, budeš na tuhle jízdu vzpomínat ještě hodně dlouho…

Veškeré potřebné informace nalezneš na webu TRAILTOUR a nebo se přidejte ke skupině na Facebooku.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 14.06.2019 10:33:28

Hledáte tipy na zajímavé trasy po republice? Nebaví vás běhat závody, a přesto si rádi zasoutěžíte? Pak je tu TRAILTOUR a s ní i naše soutěž o sady triček INOV-8. Začínáme v Praze – zaběhněte si trasu Trailpointu v pražském Prokopském údolí (nezůstaneme jen u Prahy, nebojte!) a zašlete nám svou fotku a popis zážitků na soutez@behej.com. Soutěž trvá do půlky července a nezapomeňte se do TRAILTOUR registrovat, ať máte šanci i na hlavní výhry!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.