Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

InStinct PX 3.1L. Nejlehčí a nejminimalističtější z běžeckých vest francouzské štiky

InStinct PX 3.1L. Nejlehčí a nejminimalističtější z běžeckých vest francouzské štiky
foto: InStinct

komerční prezentace | 29.09.2020 | přečteno: 6446×

Povinná výbava na závody, lékárnička, nepromokavá bunda, izolační folie, náhradní ponožky… Chce to rozhodně kvalitní běžeckou vestu! PX 3.1L je nejlehčí a nejminimalistič­tější verzí z nabídky mladé francouzské značky InStinct. Jde o ideální variantu na závody i tréninky pro výkonnostní běžce.

Vesta je vhodná na běh na silnici i v lese, na 1 hodinu, 20 km nebo na příští maraton. Vyzkoušejte vestu PX! Všechny vesty značky InStinct jsou navrženy pro maximální volnost pohybu, přizpůsobivost a extrémní funkčnost.

Přední část: 2 přední kapsy na láhve o objemu 600 ml; 2 hrudní kapsy (500 ml) s jednoduchým přístupem; možnost připnutí běžeckých holí; kapsa na rameni s integrovanou píšťalkou.

Zadní část: horní kapsa (600 ml) – jednoduchý přístup bez nutnosti sundání vesty, např. na běžeckou bundu. Jednoduché dotažení/povolení kapsy díky postranní gumičce, opět bez nutnosti sundávání vesty. Dolní kapsa (300 ml) na další doplňky, uzavíratelná pomocí zacvakávacích kli­pů.

Cena: 1749 Kč

www.runature.cz

Další modely InStinct najdete na našem webu: https://www.runature.cz/…cke-vesty-2/

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

komerce 29.09.2020 18:07:23

Povinná výbava na závody, lékárnička, nepromokavá bunda, izolační folie, náhradní ponožky… Chce to rozhodně kvalitní běžeckou vestu! PX 3.1L je nejlehčí a nejminimalistič­tější verzí z nabídky mladé francouzské značky InStinct. Jde o ideální variantu na závody i tréninky pro výkonnostní běžce.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.