Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

PRŮZKUM: Vyhraj krásnou běžeckou sukýnku a pomoz nám se zlepšit!

PRŮZKUM: Vyhraj krásnou běžeckou sukýnku a pomoz nám se zlepšit!
foto: BEST:TIME

behej.com | 31.01.2024 | přečteno: 969×

Pomoz nám se zlepšit! Chceme lépe porozumět tvému chování a zvyklostem, nejen v tom, jak si vybíráš zdroje informací o běhání, ale i co ovlivňuje tvé rozhodování při nákupu běžeckého sortimentu a služeb. Věnuj nám prosím pár minutek svého času a zahraj si o nádhernou a originální běžeckou sukni BEST:TIME!

Pokud jsi pravidelným návštěvníkem či návštěvnicí našeho webu, už jsi tento průzkum zaznamenal(a). Jenže se stalo, že jsme se výběrem předchozí výhry pro šťastného výherce trefili spíše do vkusu mužů. Proto se nyní obracíme opačně na ženy a dívky. Ovšem i muži se mohou zapojit, získají krásný dárek pro svou nejbližší!

Cenu do losování poskytla firma BEST:TIME a na výběr máte hned ze dvou sportovních sukýnek: černou variantu Motivace, případně Repre trikolora. Obě jsou se šortkami a v ceně 1890 Kč.

Dámská sportovní sukně Motivace je navržena tak, aby podpořila radost a pozitivní pocity při aktivitách. Začti se do motivačních hesel a vyraz! Když běžím, tak krásním! Není to lehčí, to jen ty jsi silnější! Zapomeň na zlaté střevíčky, tahle princezna nosí maratonky! Dámská sportovní sukně s legínami je lehoučká mírně nařasená půlkolová sukýnka. Pod sukýnkou jsou krátké šortky, které nabízejí na levé straně stehna větší kapsičku. Vysoký pas sportovní sukně zaručuje, že sukýnka drží, nepadá a schová i bříško. V zadní části pásku je prostorná kapsa na zip, která poskytne místo telefonu s větším rozměrem. Reflexní prvek BEST:TIME je zde pro bezpečnost každé sportovkyně.

Sukýnka Repre se šortkami je navržena s důrazem na eleganci, sportovní duch a hrdost. Stane se perfektním společníkem na tuzemských, i zahraničních závodech. Pod sukýnkou jsou krátké šortky, které nabízejí na levé straně stehna větší kapsičku. Vysoký pas sportovní sukně zaručuje, že sukýnka drží, nepadá a schová i bříško. V zadní části pásku je prostorná kapsa na zip, která poskytne místo telefonu většího rozměru. Reflexní prvek BEST:TIME je zde pro bezpečnost každé sportovkyně.

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 31.01.2024 20:30:49

Pomoz nám se zlepšit! Chceme lépe porozumět tvému chování a zvyklostem, nejen v tom, jak si vybíráš zdroje informací o běhání, ale i co ovlivňuje tvé rozhodování při nákupu běžeckého sortimentu a služeb. Věnuj nám prosím pár minutek svého času a zahraj si o nádhernu a originální běžeckou sukni BEST:TIME />Odkaz na článek

avatar

skorobezec muž 01.02.2024 11:16:23

Ano, udělejte z toho prodejní web. Místo toho, abyste se zajímali, jak zlepšit web a jeho obsah, tak z toho udělejte shop, hlavně ať jsou penízky…

Jen nevím, zda těch pár návštěvníků, co tu možná ze sentimentu ještě zůstalo vám jich přinese opravdu moc.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.