Bouřka zpozdila Hostivařský běh

behej.com | 04.05.2012 | přečteno: 2883×

Pro své první vítězství si ve čtvrtek doběhla v Hostivaři blogerka roku Bára Soukupová (11:02 na trati dlouhé cca 2,8 km). Třetí ročník klubového běhu mezi golfovými jamkami ohrozila bouřka a posunula start závodu, který v mužích vyhrál Jan Oppolzer (19:09 na 5,6 km).

V kategorii mužů nad 40 let zvítězil Zbyněk Sommer s časem 21:57, v kategorii žen nad 40 let s časem 11:44 Eva Lauerová, která byla i celkově druhá žena, skvělý výkon! Celkem se závodu zúčastnilo 50 závodníků. Po silném dešti byl skvělý vzduch a místy louže na perfektně střižených plochách golfového hřiště.