Mirek Hasal | 01.01.2013 | přečteno: 2103×

Maratonské časy se v tabulkách začaly plnit hned první den roku. Jan Fryc z Neratovic zvítězil ve švýcarském Curychu solidním časem 2:45:56 a vyhoupl se alespoň na krátký čas na špici letošních českých maratonských výkonů.

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

mhasal 01.01.2013 13:10:01

ninja muž 03.01.2013 09:47:59

Pro zajímavost přidávám pár dalších informací z Curyšského maratonu. Startovalo se přesně o půlnoci, s odbitím nového roku, kromě maratonu se běžela štafeta a vzdálenosti na 6, 12 a 18 km. Celkem bylo na startu 640 závodníků, z toho 200 v maratonské kategorii. Běželo se s čelovkou z 90% po štěrkovité cestě, která byla naštěstí zmrzlá, na okruhu podél řeky – 7 kol po 6km. Zázemí, stejně jako start a cíl, bylo ve vyhřívané, slušně vybavené hale, včetně občerstvovačky, sprch, převlíkáren, bufetu, toalet, masáží i posezení pro následnou kalbu:-). Viktor Pár fotek: http://molodec.rajce.idnes.cz/…Maraton_2013#… Web závodu: http://www.neujahrsmarathon.ch/