Desítku okolo komína dali nejrychleji Bajza a Maníková

Zdeněk Krchák | 08.06.2013 | přečteno: 1447×

V sobotní premiéře Desítky okolo komína, konané v rámci DEZA Valachia Runu, zvítězil Jakub Bajza za 30:40, druhý byl Martin Kučera za 32:18 a třetí doběhl Tomáš Steiner v čase 32:33. V ženách si vybojovala první místo Lubomíra Maníková za 37:35 před Adélou Esentierovou (39:45) a Annou Krátkou (41:45).

První ročník akce ve Valašském Meziříčí přivítal na 600 běžců od dvouletých capartů až po zkušené veteránské matadory. Nejprve si to rozdali děti v miniběhu na 300metrovém okruhu, poté byl odstartován rodinný běh na 2 km a vyvrcholením sportovního dne byl závod na 10 km, který vedl i areálem chemického závodu DEZA.