Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Prodám bežecké boty Asics Kayano16, Kayano 17 a Nimbus 13, č.44,US 10, 28cm

Prodám bežecké boty Asics Kayano16, Kayano 17 a Nimbus 13, č.44,US 10, 28cm

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Elfuego23 muž 23.10.2011 22:34:10

Dobrý den přeji, mám na prodaj bežecké boty Asics Kayano 16, Asics Kayano 17, Asics Nimbus 13, jde o TOP modely roku 2010 a 2011 Tenisky sú minimálne použité, jsou jako nové, nemají žádné známky poškození, když budete mít zájem záujem rád pošlu fotky na email nebo níž je odkaz na foto. Na cene sa dohodnem :)) Boty prodávam proto že jsem musel skončit s beháním ze zdravotných dúvodú :((( V obchodech se cena techto bot pohybuje kolem 3000–4000 Kč za kus !!! Jsou to novinky na trhu a byly zakoupené toto léto… Odkaz a link na fotky :

http://pokec.azet.sk/…3/fotoalbumy#…

Kontakt : 00421 911 154 3­44 email : vratko.balaz@centrum.sk P.S. : Jsem ze Slovenska ale klidne pošlu boty poštou na dobírku z ČR :)))

Motto: Run4Fun
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.