Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Maličká trhlinka na běžecké bundě ...

Maličká trhlinka na běžecké bundě ...

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ciaf muž 01.11.2011 19:42:50

Zdravím ostatní nadšence běhání. Prosím, nemáte někdo nápad nebo návod či nejlépe zkušenosti s tím, jak opravit (zalepit, záplatovat,..) maličkou (cca půl cm) trhlinku na běžecké bundě? Je to celé polyester. Všiml jsem si, že tam mám jakoby nějaký řez, ale nevím, čím bych si tak měl bundu řezat. Řez není natrhnutý všude, jen zkraje je ani ne půl cm dírka a bojím se, že kdybych s tím nic nedělal, samo by se běháním a pohybem rozšířilo. Na internetu jsem našel nějaké odkazy na lepidla a záplaty na GTX materiály, ale nevím, jeslti by to vyhovovalo. Taky nevím, jestli to už bylo při nákupu, protože jsem si toho všimnul až teď…cca rok a půl po nákupu. Děkuji za případné nápady a odpovědi..

Jirka

avatar

Praha

Celkem 26249 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 01.11.2011 20:03:47

>> ciaf, 01. 11. 2011 19:42:50

Ve speciálech (Hudy, Husky,Warmpeace) prodávají lepidlo na neopreny. Je dost drahé (cca dvěstě), ale opravíš s tím „všechno“. Lepil jsem s tím kalhoty, neopreny, trhliny ve svršku bot a rekord je, že jsme s tím lepili v Pakistánu SPD do boty a vydrželo to. A pokud toho lepidla dáš tenoučkou vrstvu, tak ani nevadí na pocit. Prodávají se tři hustoty, na textil asi by bylo nejlepší to nejřidší. Ale já měl většinou prostřední, které udrží i ty boty ap. Název jsem pochopitelně už zapomněl. Jo, teď jsem našel, že jedno se jmenovalo Aquasure. A zároveň jsem objevil těch lepidel víc, snad budou i jiné značky lepidel na neopren stejně fungovat.

avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 01.11.2011 20:21:39

me se tedy lepidlo na neopreny moc neosvedcilo, ale jak si ctu evzenovy zkusenosti, asi to bylo spis rukama:). zaplatu na goretexove materialy jsem pouzil na jine „membranove“ kalhoty a drzi dodnes, jen se z te zaplaty zacnou uvolnovat postupne nitky, ale co uz, mozna ti i tak vydrzi dyl ta zaplata nez bunda…

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

ciaf muž 01.11.2011 23:44:25

Nevím, našel jsem lepidlo SeamGrip (to je asi verze s menší hustotou) a pak onen Aquasure. Myslím, že by stačil SeamGrip. Proč se ti to Martine neosvědčilo? Bundu mám klasickou běžeckou Asics Nimbus, bez nějakých speciálních membrán a GTX.

avatar

Bojov / Sadska

Celkem 1869 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:57 (2013)
půlmaraton: 1:57:52 (2011)

bobr.b muž 02.11.2011 12:07:38

SeamGrip jsem uz mockrat s uspechem pouzil na kdeco od obycejne sustakovky az po snehove navleky. Na tech navlekach uz to lepeni drzi asi deset let. U jednoho sustaku jsem bez zaplaty lepil dokonce diru asi 5×20mm a v pohode Jen si dej pri pouzici pozor at hrana latky nema zadne volne nite – je to pak na tom spoji dost videt

avatar

Jülich, Německo

Celkem 79 km
Minulý měsíc 0 km

ewerex muž 02.11.2011 12:53:29

v outdoorových krámech se prodávají textilní záplaty na goretexové bundy. Já to mám na té svojí něco přes rok a drží to v pohodě. Dal jsem za to, myslím, do kila a koupil to v hudáči.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.