Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty

Boty

Nalezené položky: 100 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 28.01.2007 08:05:01

Ramzes, je nejaky dovod preco vynechavas z Tvojho odporucenia znacky Nike, Puma, Brooks, New Balance ci Fila? Alebo si ich nikdy este nemal na nohach a zuzujes svoj vyber koli predsudkom? Existuju aj znacky ako Pearl Izumi, Avia alebo Ryka- vsetko velmi kvalitne, len si treba vybrat spravny model. S tym adiprenom nemas pravdu- je to Tvoj subjektivny pocit, kt. sa nezaklada na objektivnom skumani. Rovnaky chemicky zaklad ma aj Abzorb od New Balance a miliony ludi nosia obe tieto znacky (a radi)…

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 28.01.2007 11:16:25

Souhlas s Matem. Já měl zatím adidasy troje a v pohodě se na nich dá naběhat i 1500 km, pak se začně měnit barva podrážky a to je pro mě známka toho, že se mají vyměnit… Třeba NB nebo Nike mi moc nesedí, možná si časem zvyknu, ale adidasy nebyly zrovna špatné…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Stará Ves

Celkem 3373 km
Minulý měsíc 0 km

ramzes muž 28.01.2007 21:41:13

Mato, asi má každý nějakou zkušenost,já mám tuto. Nemám takový záběr zkušeností s tolika značkama bot jako ty, ale hodnotím i podle toho co a jak je používáno v mém okolí. Osobně si myslím, že adiprén je již překonán.

Motto: Běhám proto, že jsem rád mezi Vámi !!!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 28.01.2007 22:33:02

2 ramzes: nezlob se, ale můžeš mi čistě teoreticky říct, jestli je lepší Eva (mizuno), abzorb (NB) air max (nike) nebo adipren (adidas) nebo kdovíco další? Podle mě každý výrobce svoje a je to prakticky totéž. mylsím, že to tu už někdo někde říkal… Proč by miliony lidí na celém světě kupovaly adidasy (nebo NB, mizuna atd), když si můžou za stejnou cenu koupit něco co je lepší a „nepřekonané“? To se podle mě nedá říct: lepší – horší; spíš sedí mi – nesedí mi…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

České Budějovice

Celkem 2928 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:56 (1992)
půlmaraton: 1:26:14 (2007)
maraton: 3:14:55 (2010)

Muscul muž 29.01.2007 17:31:37

Jak říka Mato, záleží nejen na značce, ale i na modelu. Měl jsem kdysi Nike za 1800,–, vydržely 2000 km,perfektně tlumily téměř celou dobu. Pak jsem si chtěl jednou chtěl udělat radost a koupil si drahý model za 3000,–. Prodavačky v City sportu o nich nic nevěděli, katalog neměli, ale na internetu jsem se dočetl, že je to špičková krosová obuv. Na koberci v prodejně to šlo, bohužel venku se v nich moc běhat nedalo, bylo to jako když mám na nohou kopyta. Dostal je syn na chození a po půlroce se odlepila podrážka atd. , takže odstrašující zkušenost. Jinak jsem vyzkoušel Adidas Galaxy (cca 2500,– normální), Asics GT2500 a 1100 (ty byly perfektní), Victory (dobré), nyní mám Mizuno Atlantis (za tu cenu 1200,– dost dobré) a mám vyhlédnuté Nike Air Pegasus 2006 (ty se zdají výborné, ale 2990,– je zatím moc).

Motto: Malý ten, kdo malé má cíle..
avatar

Celkem 75 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:25 (2007)

Markus muž 29.01.2007 19:40:14

Zdarec jestli můžu doporučit boty na běhání zn.new balance. Běhám delší běhy a nikdy jsem osobně neměl problém z uvedenou značkou. A jestli můžu doporučit podívej se na model new balance M 872 BR 2007. Je to krasavec já vím, že na prvním místě je pohodl,stabi,tlumen atd, ale uvedený model je vskutku krasavec.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 24.02.2007 17:38:25

Uvažuju o koupi nových Mizun a do teď pro mě byly Ridery jasná volba. :) Ale nedávno se mi dostal do ruky letáček s letošními modely a zaráží mě, že třeba o modelu Mustang se člověk normálně nedozví. Všude je plno Riderů a Creationů a přitom třeba ten Mustang nebo Frontier jsou podle specifikace srovnatelné (až na pár kosmetických rozdílů). Co si o tom myslíte?

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Palec 24.03.2007 07:29:25

MIZUNO!!!![qu­ote=Ondra]Ahoj,

já měl Adidasky taky vždycky rád, dobře seděly, nikdy žádný půchýř, nic. To vše platilo do loňska, než jsem si koupil Supernovy Trail (krosový supernovy:) – pokud v nich jdu víc než 10, 15km, mám z nich puchýře a to jak se „sériovou“ vložkou, tak s anatomickou od Maška, která je v jiných botech super…

Zkrátka, od té doby, co běhám v Mizunech Rider si nemůžu na boty stěžovat:-)))

Ondra[/quote]

avatar

Palec 24.03.2007 07:35:26

[quote=Advid]U­važuju o koupi nových Mizun a do teď pro mě byly Ridery jasná volba. :) Ale nedávno se mi dostal do ruky letáček s letošními modely a zaráží mě, že třeba o modelu Mustang se člověk normálně nedozví. Všude je plno Riderů a Creationů a přitom třeba ten Mustang nebo Frontier jsou podle specifikace srovnatelné (až na pár kosmetických rozdílů). Co si o tom myslíte?[/quote] Přesně. Mám ten samý pocit. Mustangy podle mě nemůžou být tak zlé. Osobně váhám mezi Mustang 5 a Frotier – ale nevím páč běhám 7 km 4× týdně. Vážím jen 55 kg. Mám za sebou dva půlmaratony a nevím páč ty frontiery jsou o nějakých 45 g těžší. Aby se to neproneslo.

Jinak v obchodech v Brně mají jen samé Creation 8, pák Mizuno Aura ( vůbec se mi nelíbí), potom Elixiri a někde Ridery a to je vše. JSEM ZKLAMÁN DISTRIBUCÍ ZNAČKY MIZUNO!!! SKLAD VE ŠLAPANICÍCH NEPRACUJE TAK JAK MÁ. Kamarád, který tam byl na brigádě mi řekl, že mi tam bez problémů prodají nové boty. Řeklo mu to vedení. Když jsem tam přijel a chtěl jsem si koupit Mustangy nebo ty Frontiery, tak nic. Mají prý striktní pravidla. TO KDYBY VIDĚL PAN MIZUNO Z JAPONSKA!!! TADY TO FUNGUJE JAK NA BALKÁNĚ. Prodejci nechtějí brát drahé boty, protože se bojí že neprodají!!! Ale já nechci Aura!!! TĚCH JE PLNÉ BRNO!!!

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 25.03.2007 15:16:01

Záleží na technice běhu-koukni do poradny na můh dotaz a odpověď.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Nalezené položky: 100 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.